Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Sportowcy dla WOŚP

(Zam: 16.01.2013 r., godz. 10.30)

Już po raz ósmy wyszkowscy sportowcy-amatorzy udzielili wsparcia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na poczet zbiórki pieniędzy w ramach XXI finału WOŚP wpłynęły środki od drużyn, które wzięły udział w turniejach piłki siatkowej oraz piłki nożnej.

Zarówno turnieje piłki siatkowej, jak i turniej halowej piłki nożnej, tradycyjnie już zostały rozegrane w hali sportowej I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie. W turniejach siatkarskich wzięło w sumie udział pięć zespołów. W kategorii dziewcząt zwycięstwo odniosła reprezentacja gospodarzy – I LO, występująca w składzie: Magdalena Czyż, Katarzyna Odojewska, Karolina Borzymek, Weronika Morawska, Monika Przybyłowska, trener: Urszula Siankowska. W rywalizacji mężczyzn pierwsze miejsce zajął zespół PTM FITLAND, który wystąpił w składzie: Artur Szymański, Kamil Grzybowski, Krystian Kruk, Daniel Pędzich, Przemysław Czerwiński, Bartosz Karłowicz, Adrian Grzybowski, Maksym Grzybowski, Bartosz Przesmycki.
O wiele liczniejszą obsadę miał turniej halowej piłki nożnej. Do rywalizacji w nim zgłosiło się aż 18 zespołów. Ostatecznie, kilkugodzinne rozgrywki wyłoniły zwycięzców – zespół Zakręcone Ptysie: Łukasz Gałązka, Grzegorz Szydlik, Wojciech Kulesza, Szymon Gałązka, Robert Gałązka, Łukasz Abramczyk, Szymon Wróbel, Jakub Urbaniak.
Organizatorami sportowej części WOŚP byli Michał Czajka i Krzysztof Ogrodziński. Dzielnie wspierały ich również uczennice I LO w Wyszkowie.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl