Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Zatrzymany z czterema promilami

(Zam: 16.01.2013 r., godz. 10.30)

Ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał zatrzymany na terenie Wyszkowa dwudziestosiedmioletni kierowca audi. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

W poniedziałkowy poranek dyżurny wyszkowskiej komendy został powiadomiony, że ulicą Dworcową w Wyszkowie porusza się pojazd, który stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Policjanci ruchu drogowego natychmiast udali się pod wskazany adres i zatrzymali opisany przez zgłaszającego pojazd. Kierowca samochodu, dwudziestosiedmioletni mieszkaniec Wyszkowa, był kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ma ponad 4 promile. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że zatrzymany posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po wytrzeźwieniu kierowca odpowie za swój czyn. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.
Tego samego dnia w godzinach porannych na ulicy Daszyńskiego doszło do zatrzymania kolejnego nietrzeźwego kierowcy – trzydziestodziewięcioletniego Dariusza I. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.
Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

alkochol
Dodane przez Jacus, w dniu 31.01.2013 r., godz. 16.35
I co zrobi wyszkowska policja?.Takich typow powinno sie opisywac pelnym nazwiskiem na pierszej stronie Wyszkowiaka, ze zdjeciem wlacznie.Strach jest chodzic po ulicach, jak takie pijane typy jada!Zabierac auto,i surowe kary-CHLOSTA BATEM!!Moze by sie w koncu nauczyli ze jazda po pijanemu jest bardzo niebezpieczna dla nich i dla innych ludzi.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl