Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Justyny

Nowy ordynator ginekologii

(Zam: 16.01.2013 r., godz. 10.30)

Sławomir Piwowarczyk od 1 stycznia pełni obowiązki ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w wyszkowskim szpitalu. Dyrekcja szpitala nie przedłużyła umowy o pracę poprzedniemu ordynatorowi Markowi Neubergowi.

Marek Neuberg stanowisko ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego objął w sierpniu ubiegłego roku, startując konkursie ogłoszonym przez wyszkowski szpital. Kończyła się wówczas kadencja dotychczasowej i długoletniej ordynator ginekologii Halinie Lenard-Sawickiej, która nie zdecydowała się po raz kolejny ubiegać o stanowisko. W konkursie wystartowało dwóch lekarzy, funkcję ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego powierzono Markowi Neubergowi, z którym umowę zawarto do końca roku 2012.
- Nie przedłużyliśmy umowy na dalszą współpracę, a jeśli tak się dzieje, to znaczy, że jakieś powody są – niejasno tłumaczyła zmiany personalne na stanowisku ordynatora, dyrektor szpitala Cecylia Domżała.
Od 1 stycznia obowiązki ordynatora przejął wieloletni pracownik oddziału, doktor Sławomir Piwowarczyk. Marek Neuberg nie pracuje już w wyszkowskiej jednostce.
Dyrekcja szpitala przygotowuje się do ogłoszenia konkursu na stanowisko ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego.
I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl