Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Dla najmłodszych i seniorów

Ikona
(Zam: 16.01.2013 r., godz. 10.30)

Nieco ponad setka wolontariuszy, pokazy, turniej sportowy, koncert, licytacja i in. – w minioną niedzielę w Wyszkowie odbył się XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyszkowski sztab zebrał 60 819,73 zł. Łącznie z kwestą w Długosiodle i Jackowie Górnym dało to wynik – 81 278,76 zł.

To o nieco ponad 13 tys. zł mniej niż w ubiegłym roku. W akcji WOŚP nie najważniejsze są jednak rekordy, ale wspólna zabawa i pomoc innym – w tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera na ratowanie życia dzieci i opiekę medyczną seniorów.
W minioną niedzielę wyszkowski Wielki Finał odbył się w klubie Mozi, a nie jak do tej pory w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”, w którym trwa jeszcze remont. Sztab utworzyli: I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida, Komenda Hufca Wyszków, Mozi Club.
Stu dwóch wolontariuszy zachęcało wyszkowian na wrzucania datków na rzecz Wielkiej Orkiestry.
- Mnie dziś jeszcze nikt nie odmówił. Ludzie raczej przychylnie się do nas odnoszą – mówił o akcji jeden z nich.
Rekordzistą był Maciej Szcześniak z I LO, który zebrał do puszki ponad 2 800 zł. Atrakcje w Mozi zainaugurowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP pod batutą Franciszka Józefa Bieganowskiego. Tradycją finału WOŚP w Wyszkowie stały się też występy przedszkolaków. Publiczności było jednak znacznie mniej niż rok temu w „Hutniku”, na co być może wpłynęła zmiana miejsca imprezy. A szkoda, bo bardzo ciekawy występ pod względem przygotowania aktorskiego, bogato zdobionych i dopracowanych szczegółów, a także scenografii dali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w spektaklu „Kopciuszek”.
Licealiści z kolei zaprezentowali pokaz trików na rowerach, wystąpili tancerze ze studia Image, MB Studia Tańca Martyny Busławskiej i Szkoły Tańca Deptak, Piotr Lewandowski, uczniowie I LO.
Jak co roku, w licytację zaangażowali się Stanisław Świadkowski i Tomasz Abramczyk, dochód z niej wyniósł 9 740 zł.
Po pokazie sztucznych ogni (tzw. światełka do nieba), na scenę weszły zespoły Forever Freedom, Crossover, Mahikan, Formydemons. Organizatorzy są zadowoleni z koncertu, na który według ich informacji, przyszło ponad 260 osób. Dochód z biletów wyniósł 3 078,22 zł.
Na kwotę 60 819,73 złożyły się także kwoty zebrane z Przedszkola nr 3 – 375,88 zł, turnieju sportowego – 801,81 zł, Przedszkola nr 9 – 353,24 zł, Zespołu Szkół nr 2 – 286,41 zł, loterii fantowej – 902 zł, kawiarenki – 126,59 zł, Mozi – 583,67 zł, Szkoły Podstawowej nr 5 – 361,52 zł, kwesty do puszek – 44 210,39 zł.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Plastusiowy pamiętnik, w dniu 17.01.2013 r., godz. 00.08
POjawił sie nawet burmistrz z małżonką i siedmiorgiem adoptowanych na godzinę dzieci.
Dodane przez Wanda, w dniu 17.01.2013 r., godz. 09.45
Moi drodzy, ja sama dałam w tym roku zaledwie kilka złotych i to właściwie wyżebranych od natretnych dzieciaków. Szefowa sztabu na przyszłość niech dołoży więcej starań we właściwe przygotowanie kwestujacych. Przydałoby sie porządne przeszkolenie na temat co robić wolno, a czego nie wypada. Z roku na rok obserwuję stale zwiekaszającą się liczbę kwestujących, a z drugiej strony oferta jest coraz uboższa. W tym roku postanowiłam solidniej zasilić Caritas
Dodane przez Grześ, w dniu 17.01.2013 r., godz. 10.29
13 tys. mniej o czyms jednak świadczy. Zielona Wyspa, juz chyba nie jest taka zielona. Najgorsze, że ludziska POpierający tę całą sitwę po-peslową, nadal są zieloni.
Dodane przez Wanda, w dniu 17.01.2013 r., godz. 16.54
Od rana sobie trochę tu popisałam, tak żeby jak zwykle dołożyć swoje dwa grosze. Tak naprawdę chciałam się trochę uspokoić. Pół nocy myślałam o tym, w jaki sposób potraktowana została redaktor naszego czerwonego Wyszkowiaka, Pani Justyna Pochmara. Zapewne wielu z was domyśla się już o co chodzi, niezorientowanym powiem tylko, że celowo zaszczuta przemyślaną i napastliwą taktyką pewnego środowiska (moja na ten temat teoria), zrezygnowała z funkcji prowadzącej wyszkowski Punkt Informacji Turystycznej. Cała ta naganka, której w ostatnim czasie byliśmy świadkiem, wydaje się być celowym i zaplanowanym działaniem. Chodzi mi po głowie kilka niepokojących spostrzeżeń, które nie pozwalają mi przejść obok tej sprawy obojętnie. Potrzebuję kilku godzin żeby wszystko poskładać sobie do kupy. Bedę potrzebowała Kochani Waszej pomocy i wsparcia, tak mi dopomóż Bóg.
Dodane przez Fan, w dniu 17.01.2013 r., godz. 17.30
Pani Wando, może nie jestem najbardziej aktywnym członkiem tego forum, ale również mam oczy i potrafię samodzielnie myśleć. Jestem z Panią i postaram się pomóc. Wyszków jest mały a sprawa, o której Pani pisze wywołuje coraz więcej wątpliwości. Pozdrawiam
Dodane przez Jan4P, w dniu 17.01.2013 r., godz. 22.14
Znam sprawę i chciałem spojrzeć na nią świeżym okiem. Zajrzałem na nowokomucha do archiwum do numeru 51 i co? Wszystko znikło! Artykuł o PiT znikł. Odebrałem to jako dobry znak dla sprawy. Chętnie pomogę pójdę nawet do biblioteki. Czekam na "zielone" Pani Wando.
Dodane przez Wanda, w dniu 17.01.2013 r., godz. 23.01
Dziękuję wszystkim teraz i z góry. Swoje spostrzeżenia przedstawię w częściach, żeby nie były to zbyt długie komentarze. Dopiero po tym poproszę was o pomoc. Dam Wam, jak to powiedział Jan4P,"zielone światło". Powtórzę, że nie mogłam przejść koło sprawy obojętnie. Czytam obok, że życie uczy. Ja dostałam od niego surową lekcję i kiedy widzę zło i ludzką krzywdę, bezkompromisowo staram się reagować, tak jak teraz. Kiedy będziemy udawać, że wszystko jest w porządku, jutro dobiorą się do nas i nikt nie kiwnie palcem. Od samego początku konkurs, który wygrała nasza redaktor, wzbudzał wiele niezrozumiałych emocji. Nieszczere artykuły, wywiady i robienie "koło pióra". Pamiętamy to. Dziś myślę, że od razu trzeba było załatwić sprawę i podać do publicznej wiadomości nazwiska osób przegranych. Właśnie w tym upatruję źródła całego zamieszania. Przyjrzenie się temu wątkowi będzie kluczem do obnażenia całej afery.
Dodane przez Zdzich, w dniu 18.01.2013 r., godz. 20.23
To dopiero! Czekam dziś cały dzień na ten wpis Pani Wando. Z powodzeniem może Pani wesprzeć naszą policję. A pan Wojtek z Chodakowa nie mógł sobie tego odpuścić? POstaram się pomóc. Pozdrawiam.
Dodane przez Jan4P, w dniu 18.01.2013 r., godz. 21.26
Dziękuję za "zielone światło", jak Zdzich nie mogłem się tego doczekać. Ulica i ludzie zbliżeni do źródła, dostarczają nowych informacji. Chamstwo widać gołym okiem, a my możemy się przekonać jakie panują zasady wśród wyznawców "Zielonej Wyspy". I ja mam kilka własnych obserwacji.
Dodane przez Urzędniczka niższego szczebla, w dniu 18.01.2013 r., godz. 21.53
W imieniu własnym i kilku innych osób, chciałam wyrazić solidarność z panią Justyną. Od lat obserwujemy panoszenie się po urzędowych salonach pewnych osób. Dziwi nas tylko jak bojaźliwie, w stosunku do nich, zachowuje się nasza władza. Słyszeliście pewnie, jak z dwiema wyszczekanymi dziennikareczkami, obszedł się starosta? Potrafił facet zrobić z nimi porządek.
Dodane przez Zen, w dniu 18.01.2013 r., godz. 22.52
Jestem z wami. Takie rzeczy trzeba demaskować i nagłaśniać. To nie są sprawy czynione przez prostaków, ale, ludzi na tzw. "poziomie". Wszystko schodzi na psy. Naprawdę bardzo żałosna zagrywka. Do wpisu Urzędniczki - ciekawy jestem, czy panie od starosty, zrobiły ze sprawy artykuły? Bedę tu zaglądał, kto wie, może się przydam. Pozdrawiam.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.01.2013 r., godz. 23.07
Persona nr.1 wyszkowskich mediów M.Ś., też miał powód do wielkiej złości. W konkursie odpadła jego protegowana niejaka Monika. Do nagonki też dołożył swoje trzy grosze. A wynika z tego, że i sam prawy i sprawiedliwy Warpas swoją wypowiedzią chciał dołożyć się do reszty. Taka nasza elyta!
Dodane przez Wanda, w dniu 18.01.2013 r., godz. 23.28
Moi Państwo, dziękuję serdecznie za słowa utwierdzające mnie w moim przekonaniu. Nie spodziewałam się takiego zrozumienia. Map pewną propozycję abyśmy wstrzymali się od wyciągania wniosków, a skupili się na razie na zgromadzeniu jak największej ilości poszlak potwierdzających tę chucpę. Na wnioski przyjdzie jeszcze czas. Apeluję o nieubliżanie i skupienie się wyłącznie na mogących zdemaskować tę "szałajdę" , faktach. Dziękuję Pani Bożenie za skopiowanie wpisów. W miarę możliwości proszę o cytowanie tych, które mają znamiona nagonki. Doskonale pamiętamy tamten wpis o cudownej sprzedaży nowokom.Doskonałe nawiązanie do tematu. Pokazuje stosowany przez nich mechanizm. Dziękuję wszystkim serdecznie.
Dodane przez Bożena, w dniu 19.01.2013 r., godz. 00.19
Zrobi się. Przygotuję na jutro kilka znamiennych cytatów. ( sorry, na dziś raczej, na rano). Przejrzałam je i zapowiadam, że będą smakowite kąski. Ustalenia innych"przegranych"; nie powinno stanowić większego problemu. Ciekawy wpis Anonima z g. 23.07. Czyżby chodziło o asystentkę? Warpas, "będzie wyciągał konsekwencje", niech nie zapomni zabrać ze sobą pana Ś. Pozdrawiam wszystkich, którzy pomagają i się solidaryzują.
Dodane przez Jan4P, w dniu 19.01.2013 r., godz. 00.39
Bożena jest Wielka! Dziękuję za dobrą robotę z tymi komentarzami. Wanda miała nosa! Ja zabezpieczyłem (nauczony od Bożeny:) kilka, mogących się przydać wpisów, które znalazłem na zaprzyjaźnionych rowerowych stronach. trzeba tak robić bo zapanowała gdzieniegdzie AMBA. Towarzystwo też wygląda na siebie wartych.
Dodane przez Zdzich, w dniu 19.01.2013 r., godz. 09.13
Kim w tym mieście jest ten cały Świtalski desantowiec, i czego on tu szuka, ma ktoś wiedzę na jego temat? Brudy rodzinne mnie nie interesują jak chce się dorobić, to niech wie, że przy Warpasie się nie utuczy.
Wyszków nie rychliwy ale prawy i sprawiedliwy
Dodane przez Robert, w dniu 19.01.2013 r., godz. 12.28
Wyrazy wsparcia dla pani Justyny. Pamiętam chyba rok temu jak elyta chciała zabić Głowackiego i wysmażyli w Głosie artykuł "W wyszkowskim PiSie ścierają się dwa obozy" oparty na anonimowych wypowiedziach. Głowacki przetrwał to i Pani Justyna da radę.
Dodane przez Golem, w dniu 19.01.2013 r., godz. 13.21
Ludzie kochani, zobaczcie jak co niektórym ta 4-ta władza uderzyła do głowy. Nowokomuch wsadzając na stołek burmistrza - Piotra Adlera, uwierzył chyba, że może w tym mieście wszystko. Rozpanoszyła się "opiniotwórcza elytka" i lepiej nie podskakuj, bo skończysz jak Artur Laskowski. Cieszę się, że znalazł się ktoś, kogo ta sprawa ruszyła, bo zaangażowania pani Eli, w sprawę własnej siostrzenicy nie da się już ukryć. Na koniec, dobra rada dla wszystkich władz. Jak sami nie potraficie obronić własnych decyzji przed manipulantami , to legalnie oddajcie stołki, niech rządzą nami gazety.
Dodane przez Wanda, w dniu 19.01.2013 r., godz. 17.20
Od razu zaznaczę, że lobbować na rzecz kogoś to jeszcze nie zbrodnia, uważam jednak, że wszystko powinno mieć swoje granice. Po wygranym przez Panią Justynę konkursie, żadna z konkurencyjnych gazet niebyła w stanie rzetelnie przedstawić sylwetki zwyciężczyni konkursu (teraz rozumiem dlaczego). Robi to dopiero Kurier W, co na jakiś czas uspakaja całą sytuację. Dokładnie do momentu turystycznego spotkania w dniu 12 grudnia ub. roku. Ekipa niezadowolonych przystępuje tam do ofensywy. Czasu coraz mniej, bo ponownej szansy dla swoich protegowanych, upatrują w zbliżającym się końcu okresu próbnego, na jaki została zatrudniona Pani Justyna. Ch. przyprowadza S. (dlaczego nie Tubę?), a ta publikuje swoją relację. Reszty dopełnia wielce niezadowolone z pracy Pani Justyny,środowisko wyszkowskich rowerzystów pod przewodnictwem J. S. Zachowałam papierowe wydanie NW, z którego zacytuję kilka wartych uwagi, tendencyjnych wypowiedzi: - Wydaje mi się, że PIT nie powinien czekać na nasze informacje. Głównym celem tego punktu powinno być zdobywanie informacji od nas, a nie pasywne czekanie, aż te informacje się pojawią - uznał Adam Zając - Trzeba by sformułować, co PIT ma robić - postulował Jerzy Sitek, który oczekuje pomocy m.in. w drukowaniu i rozlepianiu plakatów o jego imprezach. - Dużo zależy od pani Justyny, żeby stworzyła taką atmosferę, żeby chciało się tam iść. Osoba, która prowadzi PIT, musi być aktywna, dowiadywać się, zachęcać, chcieć nawiązywać kontakty z ludźmi. Brakuje mi materiałów promocyjnych dla osób z zewnątrz, typu widokówka, folderek, znaczki. - Jest mapa turystyczna, są pocztówki, informatory- odpowiedziała Pochmara. Moim zdaniem prawdziwy problem tych panów, polegał na czymś zupełnie innym. Ciąg dalszy nagonki, mógł być kontynuowany, dzięki opublikowaniu artykułu w internetowej wersji NW. Jak informuje Jan4P, został wraz z komentarzami usunięty. Jesteśmy na etapie gromadzenia wszelkich znamiennych faktów, których poskładanie do kupy, pozwoli nam na wyciągnięcie właściwych wniosków. Tutaj obiecała nam coś Bożena.
Dodane przez Wyszkowianka, w dniu 19.01.2013 r., godz. 17.51
Co takiego wydarzyło się u starosty, dziennikareczki zostały wyproszone? Prosze powiedzieć coś wiecej.
Dodane przez Maria, w dniu 19.01.2013 r., godz. 18.50
"Czytam obok, że życie uczy. Ja dostałam od niego surową lekcję i kiedy widzę zło i ludzką krzywdę, bezkompromisowo staram się reagować, tak jak teraz. Kiedy będziemy udawać, że wszystko jest w porządku, jutro dobiorą się do nas i nikt nie kiwnie palcem". Chciałabym z całego serca podziękować autorce tych słów, bo kiedy nie można już liczyć na powagę i prestiż reprezentujących nas instytucji, zdani jesteśmy tylko na siebie. Nie jest dobrze kiedy władza w takich sprawach ulega naciskom nierzetelnych mediów. Wygląda na to, że dla ich fałszywej przychylności, gotowa jest wiele poświęcić. Całym sercem popieram Państwa inicjatywę obnażającą te podłe mechanizmy. Jestem dalece zdegustowana świadomością tego, że główne role w tej podłości odgrywają uważający się za elitę tego miasta, ludzie.
Dodane przez Bożena, w dniu 19.01.2013 r., godz. 19.15
Bożena Dziękuje Pani Wando za wprowadzenie , myślę, że teraz warto przytoczyć treść niektórych komentarzy. Sama je wybrałam starając się dopasować do cytowanych przez Panią treści. Zanim to zrobię, chciałam zwrócić uwagę na to, czy Sitek niema przypadkiem jakiś szczególnych związków z którąś z "protegowanych" . - Dużo zależy od pani Justyny, żeby stworzyła taką atmosferę, żeby chciało się tam iść& (Sitek ,18 XII), komentarz: 2012-12-20 16:58 ~A.S. Zgadzam się z panem Sitkiem. w PIT powinna pracować osoba, która jest miła, usmiechnięta, aktywna, przyciąga ludzi, żeby chciało się do niej iść. Pani Pochmara tych kryteriów nie spełnia. 2012-12-22 20:22 ~Gostek Z tego co wiem to PIT chciał info o działalności ludzi, którzy coś robią w sprawie turystyki i niniejszym chciał ich dymnąć bo nie oferował nic w zamian, nawet słodkiego pocałuj mnie w żyć i taka oto miała być współpraca z punktem 2012-12-22 20:43 ~~~~~~~ Prawda strona PITu jest do kitu 2012-12-22 23:41 ~- - Na stronie PIT jest napisane, że za zawartosc merytoryczna strony odpowiada Justyna Pochmara. 2012-12-23 19:01 ~89 A może ktoś by napisał, jak ma wygladać dobrze funkcjonujący punkt informacji turystycznej? Co mu sie podoba, a co by zmienił w tym naszym PIT? Czy powinien być tylko dla turystów z zewnątrz, czy tez informować miejscowych o turystycznych imprezach w gminie? Czy powinien opracowywać, opisywać szlaki turystyczne? Czy pani Pochmara jest właściwą osobą do prowadzenia PIT? CDN. Wyboru dokonała - Bożena
Dodane przez Bożena, w dniu 19.01.2013 r., godz. 19.35
Bożena Komentarze po artykule Elżbiety Szczuki z dn. 18.12.12 2012-12-24 01:18 ~bb Z moich obserwacji wynika , że osoba prowadząca punkt osiągnęła swój szczyt niekompetencji, więc pewnie zostanie w punkcie na długo . Tu u komentatorów nie widzę zawiści , czy poczucia porazki. Rowerzyści nie startowali w konkursie . 2012-12-24 10:00 ~?? A kim ty jesteś, że tak patrzysz z góry na wyszkowskie srodowisko rowerzystów? My cos robimy w turystyce wyszkowskiej. Anonimowo obrażasz tych, co się im nie podoba działalność PIT. Bo masz związki z panią Pochmara? Zbaczasz z tematu, robisz wycieczki osobiste, a o tym, co dokonała przez 4 miesiąec ta rzekomo wspaniała pracownica , najlepsza ponoć w Wyszkowie specjalistka od turystyki ani słowa. 2012-12-27 14:04 ~wwy Dlaczego to szanowni komentatorzy nie odnoszą się do działalności PIT, tylko czepiają się do pana Sitka, który duzo robi dla wyszkowskiej turystyki? Odwracają kota ogonem? 2012-12-29 14:20 ~obrońca PIT "Nie spodobała mi się natarczywość z jaką atakowana została osoba prowadząca punkt." A jakież to były ataki? Nikt nie może się dowiedziec, co ta osoba robi. na spotkaniu powidziała jedynie, ze po wiadomości zgłaszają sie ludzie z zewnatrz. Może oszołomie powiesz więcej?Wyboru dokonała Bożena
Dodane przez Bożena, w dniu 19.01.2013 r., godz. 20.13
I jeszcze to. 2012-12-29 20:30 ~Poziom Poziom wypowiedzi co niektórych oszołomów turystycznych, PRów, Skejtów, Filipowiczów, Pochamrów, ikonów, ciotów i innych przydupasów sięgnął dna 2012-12-29 21:12 ~??? I taka osoba prowadzi PIT. Panie Burmistrzu, coś Pan narobił!! 2013-01-01 10:52 ~Japa Ale jajca! Co też nienawiść może z człowieka zrobić! Jeżeli to znana wszystkim para - to nie sądzę, żeby dało się z nimi w jakikolwiek sposób współpracować. Wyszło szydło z worka! Nie macie żadnej zdolności koalicyjnej! 2013-01-14 20:14 ~Racyja Masz rację twój koleżka M.Ś. niezłą kapuchę wsadził do kieszeni, pewnie mu pomagałeś pePeIeSku Wyboru dokonała Bożena.
Dodane przez Zdzich, w dniu 19.01.2013 r., godz. 20.31
Chyba jasne, po co był w ogóle ten artykuł, a w dodatku puszczony na komentarze. Jak narazie wszystko składa sie w jedną logiczną całość. Wpis o niku ~89, może być rokiem urodzenia autora, może to przegrana kandydatka?
Dodane przez Wanda, w dniu 19.01.2013 r., godz. 20.33
Pani Bożeno -wspaniale, sama bym tego lepiej nie zrobiła.
(89)
Dodane przez Agnieszka, w dniu 19.01.2013 r., godz. 20.49
Zdzich - albo jej siostra.
Dodane przez Jan4P, w dniu 19.01.2013 r., godz. 21.23
Widzę że się dzieję. Bardzo mi miło powitac po dłuzszej przerwie Panią Marię. Mam nadzieję, że będzie nas częściej odwiedzać. Pani Bożeno ja też mam do kolekcji kilka wpisów, ale już ze stron tego "środowiska rowerzystów". Wszystko w podobnym tonie. Wyraźnie zarysowuje się nam grupa nazwijmy ją "Udziałowców". nigdzie nie natrafiłem na sld, zeby inne srodowiska były aż tak zainteresowane dokopaniem Pani Justynie. Z własnym wyborem komentarzy chcę się jeszcze wstrzymać. Żeby nie było tego za dużo naraz. SuperCiocia wiedziała co zrobic z tym artykułem, wiedziała. Pozdrawiam.
Protekcja
Dodane przez TD, w dniu 19.01.2013 r., godz. 21.36
Protekcja - pomoc, wstawiennictwo wpływowej osoby mające umożliwić komuś osiągnięcie lepszej pozycji zawodowej, towarzyskiej.
Protegowana
Dodane przez TD, w dniu 19.01.2013 r., godz. 21.53
protegowana - osoba korzystająca z czyjejś protekcji.
Dodane przez Wlad, w dniu 19.01.2013 r., godz. 22.11
Dobra robota. Widać jak powoli krystalizuje się grupa jak ją nazwał Jan4P "udziałowców", Ewidentnie artykuł i komentarze z 18 grudnia, "przysłużyły" się pani Justynie. Dostała świetny prezent na święta. Ohyda!
Dodane przez Sąsiad, w dniu 20.01.2013 r., godz. 09.43
Babcia T. mogłaby coś na ten temat powiedzieć :)
Dodane przez bebe, w dniu 20.01.2013 r., godz. 11.06
Władza nie jednemu do głowy uderzyła. Nie tylko o gminie można dużo pisać i o kolesiostwie, matactwie i innych dziwnych rzeczach, które się tam dzieją. Na górze gmina, na dole powiat. Układy są wszędzie. Dziwne konkursy i nabory. Radni, którzy rękę podniosą za tym co daje im korzyści. Przymykanie oka na dziwne działania i na pijaństwo. Zastraszanie, obrażanie to metody stosowane w obu urzędach. Wszyscy wiedzą, nikt nie reaguje. Czy kolejne wybory zmienią coś? Mam nadzieję, że tak. Wszyscy jednak znają pierwszą zasadę głosowania - o wynikach wyborów decydują nie głosy lecz komisja. Pani Justyna złożyła wypowiedzenie z pracy. Dla mnie zachowała się z klasą. Trochę czasu zajęło jej zauważenie tego, że współpracy z burmistrzem nie ma. Albo robisz co on chce, albo psy na tobie zaczną wieszać. Burmistrz nie chce komentować działania PiT. Skomentuje za jakiś czas na pewno, w Nowym Wyszkowiaku. Zamknie punkt i powie jaki jest oszczędny. Uderzy się w pierś, że przez pół roku trwonił pieniądze na etat, którego nigdy nie powinno być. Tak pewnie będzie i część ludzi mu uwierzy. Emocje wywołuje gmina, ale spójrzcie na powiat. Tam też jest o czym mówić.
Dodane przez Jan4P, w dniu 20.01.2013 r., godz. 12.28
Jan4P Zgodnie z obietnicą zamieszczam kilka tendencyjnych wpisów idealnie wpisujących się w kontekst nagonki. Są delikatniejsze, ale wyczuć można w nich interesowność, tak mi się wydaje. Pierwszy przykład. Na wieść doprowadzenia przez Panią Justynę do otrzymaniu certyfikatu Jerzy Sitek reaguje bardzo"entuzjastycznie" "Hmmm... - bardzo ważny "certyfikat"; jest, więc już wszystko teraz będzie grało! :)" . Następna ciekawa wypowiedz jaką udało mi się znaleźć autorstwa Adama Zająca (?): "Takie miejsce, które skupiałoby wszystkie osoby działające wokół turystyki w Wyszkowie i okolicach mogłoby przynieść sporo dobrego. Raczej się tak jednak nie stanie, jeżeli obecna jego forma, bardzo pasywna, zostanie utrzymana. Jeżeli wszystko co punkt chce nam zaoferować, to żebyśmy w sumie za nich wykonali pracę i dostarczyli im wszystkie informacje, żeby oni się mogli pod nimi podpisać i pochwalić jak to aktywnie działają, to ja nie jestem do tego przekonany" Kim jest ów pan?. Dalej Jacek Szymanik i Krzysztof Skaryszewski: "W kwietniu Pan Warpas powiedział: "Chcemy, aby ten Punkt stał się swoistym centrum inicjatywy". Czy PIT jest centrum inicjatyw? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie... W Centrum uwagi to Centrum na pewno nie jest tak jak wspomniał Krzysztof". Jak wynika z mojej analizy, ci 4 panowie, aktywnie, jako "środowisko rowerowe" , uczestniczyli w nagonce. Oprócz wyżej przytoczonych wpisów, może o tym świadczyć ich zachowanie podczas turystycznego spotkania w dniu 12 grudnia ur. nota bene zainicjowanego przez PiT. Uważam, że warto pokusić się o znalezienie i potwierdzenie bliższych związków tego "towarzystwa" z którąś z przegranych w konkursie osób.
Dodane przez Wanda, w dniu 20.01.2013 r., godz. 13.04
...Dla mnie zachowała się z klasą. Trochę czasu zajęło jej zauważenie tego, że współpracy z burmistrzem nie ma. Albo robisz co on chce, albo psy na tobie zaczną wieszać... Żeby tylko II zastępca Warpas, wiedział czego chce, praca wszystkich podległych mu osób byłaby dużo bardziej efektywna. Wiadomo, że specem od turystyki, promocji, kultury czy sportu nie jest. Czy zna się na oświacie? Nie sądzę. Piastuje tak swoją funkcję, którą wszyscy odbierają, jako "kwiatek do kożucha". Bredzi, mąci a jak nabroi, winy szuka wszędzie, aby dalej od siebie. Dobrze, że poruszona została sprawa dotykająca funkcjonowania różnego rodzaju mechanizmów nacisku i uległości władzy. Poruszamy się w świecie gdzie podstawą jest walka polityczna o wszystko. Dla niektórych, to swoiste być albo nie być. To walka o stołki w radach, komisjach, urzędach i spółkach. Zwykły człowiek się tu nie liczy, przypominają sobie o nas jedynie przed wyborami. Domagają się naszych nazwisk i wyzywają od chamów - ale sami robią to anonimowo. Czy się coś zmieni? Wierzę, że tak. Polska się budzi i ludziom oczy się otwierają.
Dodane przez Wanda, w dniu 20.01.2013 r., godz. 13.20
Wanda mówi - Panie Janie4P, dziękuję za dobre przykłady. Sama również chciałam się zorientować co do tego "turystycznego środowiska w Wyszkowie" i doszłam do wniosku, że poza tymi czterema panami od rowerowania, inni nie zabierali głosu w dyskusji. A może takiego "środowiska"; poza nimi samymi nie ma? :)
Ad Wanda z 13:20
Dodane przez Zdzich, w dniu 20.01.2013 r., godz. 14.02
Wygląda na to, że opinie tych czterech dżentelmenów z Jurkiem Sitkiem na czele, zostały użyte do zmanipulowania poglądu, że jakoby całe ogólnie, środowisko turystyczne, wyraża swoją niechęć do Pani Justyny. Widać to wyraźnie w artykule pt. "Pit bez obsady" Czachowskiej (Kosewskiej), cytat za chwile przytoczę.
"PIT bez obsady" Głos Wyszkowa z 15.01.13., cytat
Dodane przez Zdzich, w dniu 20.01.2013 r., godz. 14.46
Na współpracę, a raczej na brak współpracy z PIT, skarżyli się przedstawiciele środowiska zajmującego się promocją i turystyką w gminie Wyszków. Swoje niezadowolenie wyrazili chociażby na spotkaniu poświęconym promocji (tak wiadomo, na słynnym już spotkaniu 12.12.12.) czyli chodzi o turystycznych monopolistów w osobach Sitek, Szymanik, Zając obecnych na spotkaniu. A na forach dołączył kolejny specjalista - Skaryszewski.
Dodane przez Wanda, w dniu 20.01.2013 r., godz. 14.52
Zdzichu naprawdę się postarałeś. Słowa podziękowania należą się Panu Robertowi za wpis o podobnych manipulacjach w sprawie Marka Głowackiego i innych. Warto ją przypomnieć. Powoli się nam to wszystko zagęszcza.
Jak narazie wszystko sie potwierdza.
Dodane przez Iza, w dniu 20.01.2013 r., godz. 16.07
Cytuję za Wandą ...Do osób zaangażowanych w nagonkę zaliczam radnego W.Ch, który na zamknięte dla prasy spotkanie (12.12.2012 r.), przyprowadza znajomą dziennikarkę, nieprzychylnego Pani Justynie tygodnika. A także grupę uczestników z liderem J.S na czele. Do uczestniczących w nagonce mediów, zaliczyłam tygodniki nw i gw, portal iw. wraz z właścicielem, a także tzw. "zaprzyjaźnione strony". Poza wymienionym środowiskiem nie dostrzegam innych, zaangażowanych w negatywną kampanię, osób czy środowisk... cdn
Dodane przez Urzędniczka niższego szczebla, w dniu 20.01.2013 r., godz. 16.42
Środowisk ocierających się o promocję i turystykę, jest w naszym mieście i nie tylko, bardzo wiele. I pani Justyna o wszystkich bardzo dobrze wie (Wyszkowiak). Jak myślicie, czy Warpas pozwoliłby jej na zaproszenie na owe spotkanie np. któregoś z Eychlerów, Marka Głowackiego? On takie listy "koryguje ręcznie". Dlaczego na jednym z portalików wisi jego wypowiedź, zarzucającą pani Justynie, niedotrzymanie jakiejś niby umowy, zobowiązującej ją do zrezygnowania ze swojej funkcji w redakcji Wyszkowiaka. Poprzez szersze spojrzenie na wyszkowskie środowisko turystyczne, pani Pochmara straciła jego względy. Dlatego i on idealnie wpisuje się w zdemaskowany tu układ. Co do tej rzekomej umowy, znam przepisy i powiem, że te jego słowa, są wyssane z palca. Nie miał żadnej podstawy prawnej, żeby ją w tym zakresie, do czegokolwiek zobowiązywać. Taki zarzut z jego strony, godzi w dobre imię pani Justyny i bez problemu może zostać podciągnięty pod paragraf. To ona powinna wyciągnąć z tego konsekwencje, prawne.
Dodane przez bebe, w dniu 20.01.2013 r., godz. 17.18
"Korygowanie list" jest wszędzie. Zaprasza się tych co szczekają tak samo jak władza. Jeśli szczekać nie chcą, to niech nie przeszkadzają. Jeśli mają własne zdanie, są na przegranej pozycji. Warunek "dobrej współpracy' jest jeden - mów tak jak my chcemy żebyś mówił i myślał tak jak my myślimy. Nie chcesz tego robić - nie ma cię. Od lat tak się dzieje. Dopiero teraz zaczynamy to widzieć?
Dodane przez Jan4P, w dniu 20.01.2013 r., godz. 17.23
Brawo, czytając to wszystko mam wielką radochę! Wyszło wszystko, a przecież to nie koniec. O tym zapewne zadecyduje Pani Wanda. Warto na "na warsztat" wziąć jeszcze tę grandę. Zakłamane, fałszywe auterytety. Dziennikarzy, nauczycieli, komendantów harcerzy i radnych. To jest prawdziwa "szałajda"! Wstyd.
Dodane przez pytająca, w dniu 20.01.2013 r., godz. 17.53
A kto jak nie m.in. burmistrz Warpas wybrał P.Justynę na to stanowisko?
Dodane przez O.N.A., w dniu 20.01.2013 r., godz. 18.04
I może czas przyjrzeć się temu wszystkiemu z większą uwagą. Zwykły człowiek nie ma na kogo liczyć! Co pójdzie na skargę do prezesa Sobczaka. Już wiem co on by z tym zrobił. W ramach kary wystwiłby Warpasa na listę do parlamentu. Z nr 1! Czy wszystko w tym mieście musi być takie chore? Gratuluje wszystkim dotychczasowej pracy nad rozpracowywaniem tej szałajdy.
Decyzje dokonują się na "konferencjach"
Dodane przez Urzędniczka niższego szczebla, w dniu 20.01.2013 r., godz. 18.29
...Czy w spotkaniu będzie brała udział Pani Pochmara, naczelna jednego z tytułów? Czy to jest etyczne, że gmina zatrudnia naczelnego jednego z lokalnych tygodników? - padały pytania z ust dziennikarek. Dalej stwierdzono że do promocji pani Pochmara się absolutnie nie nadaje. A konkursu, który wyłonił jej osobę do pełnienia tej funkcji (w PIT) akurat nie mógł wygrać każdy - kontynuowały dziennikarki. Zarzuty odpierali Nowosielski i Warpas. Komisja rekrutacyjna rekomendowała panią Pochmarę na to stanowisko, zatem umowa o pracę została podpisana. W chwili zatrudnienia Pani Pochmary w Urzędzie Miejskim, ustalenia były takie, że zrezygnuje ona z funkcji redaktora naczelnego w gazecie. Pomimo moich wielokrotnych interwencji tego nie zrobiła - mówił Adam Warpas. Zastanowimy się jakie wyciągniemy konsekwencje z tytułu niedotrzymania umowy - dodał... (źródło cyatu: infowyszków.pl)
Dodane przez bebe, w dniu 20.01.2013 r., godz. 19.32
Z kim były takie ustalenia? Z Panią Justyną? czy ona się na to zgodziła i brała w nich udział? Może ustalenia były jednostronne. Tylko burmistrz brał w nich udział. Jeśli jednostronne to nie ustalenia tylko żądanie, to nie umowa tylko nakaz. Typowe postępowanie. Wielu urzędników przy Al. Róż słyszy nakazy i zakazy. Na górze warunki stawia władza, na dole podwładza która ma chrapkę na pełną władzę.
Pytająca -
Dodane przez uns, w dniu 20.01.2013 r., godz. 19.55
Jest ktoś jeszcze, kto mysli, że III burmistrz ma jakikolwiek wpływ na sprawy personalne w urzędzie? Burmistrz z mandatem społecznym, wyrażonym w głosowaniu wyborczym jest tylko jeden. Do niego należy każda tego typu decyzja w urzędzie. Pan Adam, jak ktoś napisał, jest "kwiatkiem do kożucha". My wszyscy musimy za to płacić. Pewnie ciężko było funkcjonować pomiędzy ciągle ścierającymi się trybami, pani naczelnik i III burmistrza. Jednak nie to jest przedmiotem sprawy. Teoria "nagonki" na panią Justynę, wg mnie, w pełni się potwierdziła.
Jestem całkowicie usatysfakcjonowana
Dodane przez Wanda, w dniu 20.01.2013 r., godz. 20.19
...Dalej stwierdzono że do promocji pani Pochmara się absolutnie nie nadaje... I właściwie można by zakończyc na tym "stwierdzeniu" naszą pracę. Klocuszki się poukładały same... (oczywiście dzięki Waszej Kochani pomocy). Ale jeszcze pokuszę się o małe podsumowanie naszej rekonstrukcji (to jednak zrobię w oddzielnym wpisie). Tutaj odpowiem na pytanie: - A kto jak nie m.in. burmistrz Warpas wybrał P.Justynę na to stanowisko? -Moja droga, pan Warpas miał w tym czasie wakacje :), a po za tym, on nie jest w stanie wybrać sobie krawatu do garnituru, bo robi to za niego żona :) (odpowiedz zainspirowana Bożeną) ;) Dziękuję serdecznie wszystkim zaangażowanym i wspierającym. Bóg z Wami!
Dodane przez Golem, w dniu 20.01.2013 r., godz. 20.55
Czy to jest etyczne? - padały pytania z ust dziennikarek...
Dodane przez elcia, w dniu 21.01.2013 r., godz. 13.18
A co w tym złego,że żona wybiera mężowi krawat, wszak kobiety mają lepszy gust!? To Warpas nie siedział w komisji konkursowej, może ktoś to potwierdzić? Skoro P.Justyna P. nie była im na rękę, to po co ją wybrali? Niech mi ktoś wytłumaczy...
elciu
Dodane przez Zen, w dniu 21.01.2013 r., godz. 14.33
z takimi pytaniami zgłoś sie do Świtalskiego, Chodkowskiego czy Szczuki. I ch protegowani na pewno wiedzą, czy Warpas był w komisji konkursowej. bebe jasno to wyłożyła. ... Jeśli mają własne zdanie, są na przegranej pozycji. Warunek "dobrej współpracy' jest jeden - mów tak jak my chcemy żebyś mówił i myślał tak jak my myślimy. Nie chcesz tego robić - nie ma cię. Od lat tak się dzieje...
Dodane przez bebe, w dniu 21.01.2013 r., godz. 17.53
Kobieta nie zawsze ma lepszy gust, czasami gustu nie mają oboje. Dlaczego wybrali? To proste. Kolejną gazetę chcieli mieć dla siebie. Chyba trochę żal burmistrzowi, że pozbył się gazety. Chyba nie przemyślał do końca swojej decyzji. Jeśli redaktor naczelny bez etatu w gazecie jest etatowym pracownikiem gminy, to chyba logicznym jest to, że powinien w pełni podporządkować się rozkazom i "widzi mi się" pracodawcy u którego ma etat. Tak chyba myślał burmistrz. Nie udało się trochę to co planował. Justyna mu uciekła, dziwna dziewczyna. Zamiast dziękować za pracę, złożyła wypowiedzenie. Mina burmistrza musiała być bezcenna :)
Dodane przez ????, w dniu 21.01.2013 r., godz. 23.21
Ale niech ktoś powie o co chodzi?
Dodane przez Wanda, w dniu 22.01.2013 r., godz. 00.04
Moi Kochani, jak tylko potrafiłam najlepiej, dokonałam powyższej rekonstrukcji mechanizmu działania, calej tej śmierdzącej nagonki. Zupełnie przypadkiem ujęłam ją w 21 punktów (oczko), co uważam za dobry omen, dla całej sprawy. Proszę was teraz o spostrzezenia i wnioski, dodatkowe informacje. Punktacja pozwoli nam, na uporządkowanie działań. Wnoszący swój wkład do dyskusji, niech zacytuje interesujący go punkt, lub poda jego numer, a wszystkim nam będzie łatwiej odnieść się do prezentowanych wniosków. Nadal liczę na Waszą pomoc. Wanda
Ale niech ktoś powie o co chodzi?
Dodane przez Z, w dniu 22.01.2013 r., godz. 01.54
Chodzi o to, jak w tytule - Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!!! ;)
Punkt 13. "owijanie" na każdym kroku
Dodane przez Golem, w dniu 22.01.2013 r., godz. 08.02
13) (Każdy kij ma dwa końce, i z tegoż samego źródła, dowiadujemy się wiele ciekawych informacji nt. rowerowego towarzystwa, z których należałoby wyciągnąć wnikliwe wnioski.) Chciałem coś zauważyć - Sitek w komentarzu o sobie napisał - "...Nie mam specjalnego interesu w zarobkowej turystyce (otrzymuję 631,-zł na rękę miesięcznie z WOK Hutnik... - w każdym tygodniu proponuję 1 - 3 wycieczki piesze i rowerowe dla różnego rodzaju turystów - starszych i młodszych... pewnie w roku jest ich ponad 100..." Golem - 100 wycieczek? Pewnie zaliczył również te ze starszymi z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapomniał tylko dopisać, że za tę przyjemność pobiera oddzielne (ponad te 631 zł z Hutnika) pieniądze od stowarzyszenia Wiatrak.
Dodane przez Fan, w dniu 22.01.2013 r., godz. 09.42
Pod nickiem "89", prawdopodobnie ukrywa się jedna z kandydatek. Która?
89
Dodane przez Golem, w dniu 22.01.2013 r., godz. 10.15
Zdzich rozkminił, że z nickiem 89, może wiązać sie data urodzenia. Czyli, odpowiadając na pytanie można podać, że ta, która urodziła się w 89 r.
Dodane przez ***, w dniu 22.01.2013 r., godz. 10.41
Fragment wpisu Wandy. "Od samego początku konkurs, który wygrała nasza redaktor, wzbudzał wiele niezrozumiałych emocji. Nieszczere artykuły, wywiady i robienie "koło pióra". Pamiętamy to. Dziś myślę, że od razu trzeba było załatwić sprawę i podać do publicznej wiadomości nazwiska osób przegranych. Właśnie w tym upatruję źródła całego zamieszania. Przyjrzenie się temu wątkowi będzie kluczem do obnażenia całej afery."
Dodane przez Waldemar, w dniu 22.01.2013 r., godz. 19.12
A może, dziennikarze (red. naczelni tym bardziej) prywatnych gazet nie powinni pracować dla samorządów, sejmików, rządu itp.? Nie można być niezależnym dziennikarzem pobierając wynagrodzenie z magistratu. Pani Justyna przekonała się o tym boleśnie, ale w kolejce są następni, z innych gazet, którzy pracują dla przebiegłego burmistrza, który w ten sposób zapewnia sobie wpływy w wyszkowkich tytułach. Lisek jeden.... "W" powinien założyć podstronę typu "wyszkowska pajęczyna" uzupełnianą przez Czytelników a redagowaną i weryfikowaną przez redakcję. Wyszłoby wtedy kto czyim jest pociotkiem lub poplecznikiem, gdzie pracuje i dlaczego. Oj wyszłoby....
Dodane przez Antoni, w dniu 22.01.2013 r., godz. 19.32
Tu się takie rzeczy dzieją, a Antoni wszystko przespał. Tak to jest, jak się sprzęt wnuczkom oddało. Po trzech tygodniach limit jakiegoś transferu wyczerpany; I Maria była... Jestem przybity całym, tym wyszkowskim bagnem. Jak można było takie draństwo uczynić, naszej redaktor. Jak za najgorszych czasów, których nie chcę nawet wspominać. Widać zawsze znajdzie się obywatelski społecznik - dyżurny podpierdalacz i etyk. Dwa razy wszystko to przeczytałem i czuję, że wiele przegapiłem. Wszystko jasne, bez problemu to zrozumiałem. Na takim "wychowaniu" tuczyć się chcą kolejne pokolenia. Pani Wando, dziękuję za podjętą kampanię, tyle się mówi ostatnio "Polska się budzi", ale nadal, robi to zbyt niemrawo, Pani walnęła nas jak obuchem. Pani Justyna, postąpiła słusznie, a niech zębami zgrzyta dziś prowodyrka. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać. Niech Pan będzie z Wami!
Dodane przez bebe, w dniu 22.01.2013 r., godz. 19.36
Nie bardzo wiem na czym redagowanie i weryfikowanie takiej podstrony by wyglądało. Nie wiem też po co komu informacje kto kogo ciocią, wujkiem, stryjkiem czy bratem jest. Układy są wszędzie i nikomu one nie będą przeszkadzały, jeśli pracuje się uczciwie. Mi osobiście przeszkadza manipulowanie ludźmi, obrażanie ich i zastraszanie. Przeszkadza mi, że jest król jeden na górze i drugi podkról na dole i ich przekonanie, że reszta to nic nie znacząca głupia część Wyszkowa, która nie widzi, nie słyszy, nie rozumie.
Waldku
Dodane przez Wlad, w dniu 22.01.2013 r., godz. 20.01
Nie potrzebne nam kolejne bagienko. Tym niech się zajmą te wpatrzone w mainstream wyszkowskie tygodniki. Bebe ma rację, bo tymi nićmi zaczniemy sami oplatać się nawzajem, z byle powodu, a to będzie tylko odwracać naszą uwagę. W Wyszkowiaku potrzebne jest trochę ożywczego wiatru, bo np. wieści z gmin (pisane z Internetu) z dwutygodniowym opóźnieniem już mi nie smakują. Szkoda miejsca i czasu. Wierzę, że coś się tu jednak pozytywnego rodzi...
Do p. 10, 11, 12, 13.
Dodane przez Jan4P, w dniu 22.01.2013 r., godz. 20.35
Z wpisu Zdzicha - "PIT bez obsady" Elwira Kosewska. Głos Wyszkowa z 15.01.13., cytat ...Na współpracę, a raczej na brak współpracy z PIT, skarżyli się przedstawiciele środowiska zajmującego się promocją i turystyką w gminie Wyszków. Swoje niezadowolenie wyrazili chociażby na spotkaniu poświęconym promocji (tak wiadomo, na słynnym już spotkaniu 12.12.12 r.) czyli chodzi o turystycznych monopolistów w osobach Sitek, Szymanik, Zając obecnych na spotkaniu. A na forach dołączył kolejny specjalista - Skaryszewski. Z wpisu Golema - "Czy to jest etyczne? - padały pytania z ust dziennikarek"
"Czy to jest etyczne? - padały pytania z ust dziennikarek"
Dodane przez Anonim, w dniu 22.01.2013 r., godz. 21.27
Kosewska w swoim paszkwilu, wspomogła się opinią prawdziwych turystycznych autorytetów. No i ok. tylko, musicie wiedzieć, że żaden z wymienionej czwórki, przez cały ten czas, ni razu nie zajrzał do punktu po cokolwiek. To jest żenujące! Pani Elwira w całej tej swojej etycznej rzetelności dziennikarskiej, zapomniała ich o to zapytać?
Dodane przez Jan4P, w dniu 22.01.2013 r., godz. 21.55
Jeżeli prawdą jest, że ci "dżentelmeni", nawet nie zajrzeli do PIT, a na ich negatywnej opini zbudowana zostala cała nagonka, to pogratulować tylko.
Jan4P - chcesz? masz!
Dodane przez Bożena, w dniu 22.01.2013 r., godz. 22.30
Ciekawe fragmenty komentarza J. Sitka, zamieszczonego pod artykułem Szczuki z 18 grudnia: "...Poprzedni pracownik PIT pan Cabaj (o ile się nie mylę, bo nie byłem zaproszony na otwarcie tej placówki - przynajmniej ze mną czasami rozmawiał i miał spore doświadczenie w turystyce ). Wiem że PIT znajduje się w bibliotece - ale jeszcze tam nie byłem - pewnie potrzebuję zachęty - bo nie lubię się narzucać".
i jeszcze to
Dodane przez Bożena, w dniu 22.01.2013 r., godz. 22.52
Sitek - Brakuje mi materiałów promocyjnych dla osób z zewnątrz, typu widokówka, folderek, znaczki. - Jest mapa turystyczna, są pocztówki, informatory- odpowiedziała Pochmara.
Dodane przez Bożena, w dniu 22.01.2013 r., godz. 23.04
Jan4P znalazł ciekawy wpis autorstwa Adama Zająca (?): "Takie miejsce, które skupiałoby wszystkie osoby działające wokół turystyki w Wyszkowie i okolicach mogłoby przynieść sporo dobrego. Raczej się tak jednak nie stanie, jeżeli obecna jego forma, bardzo pasywna, zostanie utrzymana. Jeżeli wszystko co punkt chce nam zaoferować, to żebyśmy w sumie za nich wykonali pracę i dostarczyli im wszystkie informacje, żeby oni się mogli pod nimi podpisać i pochwalić jak to aktywnie działają, to ja nie jestem do tego przekonany... Kim jest ów pan?"
Jan4p pyta - kim jest ów pan?
Dodane przez Bożena, w dniu 22.01.2013 r., godz. 23.13
Odpowiedz :) fragment komentarza podpisanego Adam Zając, zamieszczonego pod artykułem Szczuki z 18 grudnia .... Wszystkich spragnionych wiedzy o moich wybitnych osiągnięciach na pewno uraduje wieść, że takich nie posiadam... Chłopak, widać zagubiony, w swoich komentarzach czasem pisze z sensem.
Dodane przez Jan4P, w dniu 22.01.2013 r., godz. 23.24
Dziękuję Bożenie, za przybliżenie "wybitnych" wypowiedzi - "wybitnych" autorytetów. Świetny tekst Sitka, któremu brakuje... :), Kosewska sie trochę zagalopowała w tym swoim artykule
Bożena znów się postarała
Dodane przez Wlad, w dniu 23.01.2013 r., godz. 09.55
"(J.S)...Poprzedni pracownik PIT pan Cabaj (o ile się nie mylę, bo nie byłem zaproszony na otwarcie tej placówki..." A ja nie zostałem zaproszony na otwarcie basenu, i dlatego tam nie chodzę, wolę popływać w gliniance za stodołą. Czyli jedna wielka bufonada.
Prokuratura
Dodane przez Agniesia, w dniu 23.01.2013 r., godz. 10.17
Proponuję zebrać wszystkie informacje i iść po prostu do prokuratury to zgłosić. Gwarantuję! Pan prokurator parsknie śmiechem! :) ps Nie możecie sobie załozyć jakiegoś forum i tam prowadzić to pseudo śledztwo? Czy jako kwestujący chcący poczytać o WOŚPie muszę czytać te wasze wypociny? Życzę powodzenia w życiu.
byłem naocznym świadkiem nagonki
Dodane przez synanoga, w dniu 23.01.2013 r., godz. 11.44
Wyjątkowo POdłe, nePOtyczne, mocno zaPObiegliwe działania Szczuki, Chodkowskiego i zmonoPOlizowanego cyklisty, któremu POmieszali w głowie.
do Agniesi
Dodane przez "Obłęd 88", w dniu 23.01.2013 r., godz. 12.36
Naprawdę komentarzy nie musisz czytać, artykuł jest wyżej.
Dodane przez Wanda, w dniu 23.01.2013 r., godz. 14.15
Szanowni, może rzeczywiście się przeniesiemy poza tę stronę? Powiedzcie proszę co o tym sądzicie.
Dodane przez bebe, w dniu 23.01.2013 r., godz. 14.15
Ależ dużo ironii u Agniesi się zrodziło. Nie czytaj kobieto komentarzy jeśli nie chcesz. Czy twoja rada dotycząca prokuratury wzięła się ze znajomości przepisów prawa, czy ze zwykłej złośliwości? A może szkoda Ci, że nikt o tobie nic dobrego nie napisał? Przedstaw się, to napiszemy :)
POlska Tragedia Narodowa
Dodane przez MatkaPolka, w dniu 23.01.2013 r., godz. 14.25
Chowam dziecko na uczciwego Polaka, a kiedy przyjdzie mu uczciwie starać się o pracę, to się okaże, że ta praca, z góry zarezerwowana jest, dla czyjejś krewnej... Nieważne czy kompetentnej. POlska tragedia.
Dodane przez Justyna Pochmara, w dniu 23.01.2013 r., godz. 22.50
Szanowni Państwo, dziękuję za tak ogromne wsparcie z Waszej strony. Jest ono dla mnie niezwykle ważne.
Dodane przez Ken, w dniu 24.01.2013 r., godz. 14.29
Chociaż nic w tej sprawie tu nie napisałe, to rozmawiałem z kilkoma osobami, którzy solidaryzując się z Panią, wyznali, że na te fałszywe towarzystwo, nie jedno, mogliby dopowiedzieć. Pozdrawiam.
Informacja
Dodane przez Administrator, w dniu 15.02.2013 r., godz. 09.45
Część komentarzy została usunięta w związku z pismem Pani Kornelii Wiśniewskiej wzywającym do usunięcia wpisów, które, jej zdaniem, są nieprawdziwe i obrażają jej osobę.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl