Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenySpotkali się na Wigilii

(Zam: 19.12.2012 r., godz. 10.30)

Bug Wyszków to nie tylko piłka nożna, ale przede wszystkim grupa osób, które działają na rzecz rozwoju i promocji naszego miasta. W czwartek 13 grudnia wszyscy, którzy bezpośrednio tworzą klub oraz ci, którzy go wspierają spotkali się na wspólnej wigilii.

Klubowa wigilia Bugu Wyszków odbyła się w restauracji ,,Baśniowa” w Rybienku Leśnym. Uroczystość zgromadziła razem klubowy zarząd, działaczy, kadrę trenerską, piłkarzy, zarówno seniorów jak i juniorów, a także miejskich radnych z burmistrzem Grzegorzem Nowosielskim na czele, przedstawicieli mediów oraz wielu innych związanych z działalnością klubu ludzi. Spotkanie otworzył prezes klubu Dariusz Andrzejewski, który podziękował wszystkim zgromadzonym za obecność i całoroczne wspieranie Bugu Wyszków. Pamiątkowe dyplomy za działalność na rzecz klubu otrzymał z rąk organizatorów cały szereg ludzi na co dzień związanych z klubem. Szczególne podziękowania wraz ze statuetką, prezes Andrzejewski przekazał burmistrzowi Nowosielskiemu, który stojąc na czele gminy Wyszków aktywnie działa na rzecz klubu. Po części oficjalnej i symbolicznym podzieleniu się opłatkiem, zgromadzeni zostali zaproszeni do wspólnego, przebiegającego w iście rodzinnej atmosferze posiłku. W tym miejscu z pewnością wyrazu nabrały słowa prezesa Andrzejewskiego, który stwierdził, że klub to nie tylko seniorzy i pierwsza drużyna, ale przede wszystkim dzieci, na rozwój których wszyscy w Bugu Wyszków solidnie pracują.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl