Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 stycznia 2022 r., imieniny Pauli, Polikarpa

Kronika policyjna nr 32/2010

(Zam: 10.08.2010 r., godz. 06.40)

Ukradli BMW spod bloku
W czwartek o godz. 10.55 mieszkanka Wyszkowa powiadomiła, że w nocy z 4 na 5 sierpnia z parkingu przy ul. 1 Maja skradziono fioletowe BMW. Mieszkaniec Wyszkowa, do którego należał samochód, poniósł straty w wysokości dziesięciu tysięcy złotych.

Kolejna kradzież w Ibizie
Podczas zabawy w dyskotece „Ibiza” w Rząśniku mieszkanka Pułtuska została okradziona. Zginęła jej torebka wraz z telefonem komórkowym oraz innymi przedmiotami. Właścicielka oszacowała straty na tysiąc złotych.

Wbiegła pod koła
7 sierpnia o godz. 17.20 w miejscowości Wólka Grochowa (gm. Długosiodło) kierujący oplem potrącił pieszą. Ustalono, że mieszkanka powiatu wyszkowskiego wtargnęła na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód. Kobieta była pod wpływem alkoholu – 1,40 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Policja bada dalsze okoliczności zdarzenia.

Okazja czyni złodzieja
Nieostrożność właściciela pojazdu stała się okazją do kradzieży. Z otwartego samochodu skradziono saszetkę z dokumentami i pieniędzmi w wysokości dwóch i pół tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w Ojcowiźnie. Postępowanie w sprawie prowadzi policja w Brańszczyku.

Zderzył się z pociągiem
W poniedziałek 2 sierpnia o godz. 16.40 kierownik pociągu relacji Wyszków−Tłuszcz, powiadomił, że na przejeździe kolejowym w Tumanku doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na szczęście, podczas zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca osobówki, który jest mieszkańcem gminy Wyszków, został ukarany mandatem.

Wynieśli kosiarkę i ławki
Złodzieje niszcząc kłódkę dostali się do budynku gospodarczego, skąd ukradli kosiarkę oraz inne narzędzia na tysiąc złotych. Włamanie zgłoszono 6 sierpnia.
Dzień później, z posesji w Anastazewie należącej do mieszkanki Warszawy, skradziono dwie ławki oraz uszkodzono płot. Straty wynoszą trzy tysiące złotych.

Zginęły kluczyki
2 sierpnia o godz. 10.20 na komendę zgłosiła się mieszkanka Wyszkowa, z której mieszkania skradziono kluczyki od audi. Kobieta oszacowała stratę na tysiąc złotych. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Wyszków.

Ukradli tablice
W poniedziałkowe popołudnie na ul. 3 Maja nieznani sprawcy ukradli dwie tablice rejestracyjne z samochodu zaparkowanego na parkingu osiedlowym. Samochód należał do mieszkańca Wyszkowa. Straty oszacowano na sto osiemdziesiąt złotych.

Pomalowali okna
W nocy z 2 na 3 sierpnia w Natalinie nieznani sprawcy pomalowali okna i drzwi budynku mieszkalnego na szkodę mieszkańca tej miejscowości. Straty oszacowano na tysiąc złotych.

Wpadł podczas kontroli
Wtorkowa kontrola drogowa pozwoliła ujawnić poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Sopocie mieszkańca powiatu pułtuskiego.

Potracił rowerzystkę
W piątkowy wieczór na ul. Okrzei na przejściu dla pieszych kierujący audi na przejściu dla pieszych potracił rowerzystkę. W wyniku zderzenia doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Nie ustąpił pierwszeństwa
Na trasie Wyszków-Pułtusk w miejscowości Olszanka kierujący fordem skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka volvo. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy i pasażer volvo zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Do wypadku doszło 8 sierpnia.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl