Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 października 2021 r., imieniny Marleny, Seweryna

Stypendia ministra dla najlepszych uczniów

(Zam: 19.12.2012 r., godz. 10.30)

Dziewięciu najlepszych uczniów z powiatu wyszkowskiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 3 grudnia w Ostrołęce.

W tym roku stypendia otrzymało 504 wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z całego Mazowsza. W gronie najlepszych znalazło się dziewięcioro uczniów z naszego powiatu, z czego pięcioro uczęszcza do szkół prowadzonych przez powiat wyszkowski.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów, uzyskując z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach przynajmniej dobre rezultaty. Kwota miesięcznego stypendium wynosi 258 zł.
Tegoroczni stypendyści: Weronika Rawska – I Liceum Ogólnokształcące, Aleksandra Elżbieta Sroka – Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie – II Liceum Ogólnokształcące, Paulina Rosińska – Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie – Technikum nr 1, Joanna Stalmach – Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie – I Liceum Profilowane, Sebastian Pszczółkowski – Zespół Szkół nr 2 w Wyszkowie – Technikum nr 2, Martyna Mróz – Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie, Izabela Skoczeń – Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie, Patrycja Dawidzka – Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie, Kinga Jechna – Technikum Poligraficzno-Usługowe w Wyszkowie.
Stypendia Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z powiatu wręczyli Katarzyna Góralska – mazowiecki wicekurator oświaty oraz Bogdan Pągowski – starosta wyszkowski.
I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl