Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 października 2020 r., imieniny Teodora, Wioletty

Kandydaci na radnych

Ikona
(Zam: 26.10.2010 r., godz. 12.00)

Komitety wyborcze zarejestrowały swoich przedstawicieli na radnych miejskich, powiatowych i wojewódzkich. Poniżej prezentujemy ich listy.

Wykaz podzieliliśmy na okręgi, które obowiązują w gminie Wyszków. Okręgi do rady powiatu obejmują: nr 1 – miasto i gminę Wyszków, nr 2 – gminę Brańszczyk, Długosiodło, nr 3 – gminę Rząśnik, Somianka, Zabrodzie. Wymienieni kandydaci do sejmiku wojewódzkiego to osoby wytypowane przez wyszkowskie struktury partii, które na listach startują z innymi kandydatami z województwa. Skrót użyty poniżej KWW oznacza Komitet Wyborczy Wyborców, KW – Komitet Wyborczy.


KWW Przymierze dla Wyszkowa
Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1. Jabłoński Wojciech Grzegorz
2. Wysocka Grażyna
3. Skoczeń Arkadiusz
4. Cieszkowski Krzysztof Dariusz
5. Długołęcki Robert Stanisław
6. Wojtaszek Andrzej

Okręg nr 2
1. Piątek Andrzej Władysław
2. Malinowski Jerzy
3. Kukawski Tadeusz Czesław
4. Rogulski Zdzisław Stanisław
5. Ambroziak Maria Faustyna
6. Rogalski Paweł
7. Gołaszewski Tomasz
8. Królikowski Dariusz
9. Mróz Piotr Daniel
10. Osuch Jacek Sławomir
11. Ewelina Maria Zdżarska

Okręg nr 3
1. Londzin Agnieszka Anna
2. Dziubłowski Jan
3. Gryz Michał
4. Brzezicki Radosław Cezary
5. Chrapek Ireneusz Stefan
6. Cieńkowski Bogusław
7. Łozińska Natalia
8. Orłowska Elżbieta Henryka
9. Pióro-Kulesza Irena Dominika
10. Serafin Jacek Piotr
11. Stępień Adam

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1. Garbarczyk Justyna
2. Malinowski Jan
3. Krysiewicz Andrzej
4. Boruc Mirosław
5. Świderek Jan
6. Słowikowska Lucyna Franciszka
7. Kiela Hanna
8. Mikołajczyk Leszek
9. Kaczmarczyk Stanisław Mariusz
10. Pyt Jadwiga
11. Bloch Stanisław Henryk
12. Kowalczyk Zofia
13. Oczkowicz Emilia
14. Napiórkowski Michał
15. Polak Tomasz Sławomir
16. Sakowicz Teodor
17. Sikorska Alicja
18. Świdwa Joanna
19. Wiśniewski Edmund Adolf
20. Żółtowska Grażyna

Okręg nr 2
1. Kuczyński Andrzej
2. Komor Radosław
3. Paluszak Mirosław
4. Runo Ewa
5. Kowalczyk Ryszard
6. Kaczmarczyk Beata
7. Kanar Magdalena
8. Rosiński Marcin

Okręg nr 3
1. Bartosiewicz-Piskorska Ewa
2. Krakowiecki Tomasz
3. Gołaszewski Marek
4. Siemieniewski Stanisław
5. Rakowski Jan Jerzy
6. Rociek Damian Jarosław
7. Torbiński Henryk
8. Skoczeń Bożena
9. Jeż Grzegorz Tadeusz

KW Platforma Obywatelska
Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1. Nasiadka Stanisław
2. Juszczyński Zbigniew Adam
3. Sapkiewicz Andrzej Grzegorz
4. Bala Władysław Benedykt
5. Śliwka Urszula
6. Reszewska Beata Ewa
7. Nowak Halina Jadwiga
8. Wygryz Bogdan

Okręg nr 2
1. Chodkowski Wojciech
2. Szczerba Jarosław
3. Frąckiewicz Zenon Edmund
4. Hołymczuk Krzysztof Bogdan
5. Eychler Marek Janusz
6. Ciskowski Robert Dariusz
7. Szymański Dariusz Grzegorz
8. Gietka Wiesława Małgorzata
9. Wojtkowski Sławomir
10. Osiński Marek
11. Roszkowski Dariusz
12. Buźniak Tomasz

Okręg nr 3
1. Kruk Jerzy
2. Lenartowicz Aneta
3. Składanowski Witold
4. Sosnowska Lucyna
5. Karpiński Adam Józef
6. Zioła Waldemar
7. Sitek Jerzy Józef
8. Fankidejski Wiesław Alfons
9. Niedźwiedź Paweł Sebastian
10. Romanowski Jerzy Zdzisław
11. Mękała Cezary
12. Pieńkowski Michał
13. Nowosad Danuta
14. Potęga Michał
15. Roicki Tomasz Leszek
16. Borkowska Emilia Zofia

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1. Mróz Adam
2. Pakieła Wojciech
3. Jastrzębska Teresa
4. Kluczyński Wojciech Henryk
5. Wójcik Maciej Mirosław
6. Kowalski Mariusz
7. Błachnio Andrzej Tomasz
8. Powierza Urszula
9. Oleksiak Alina Małgorzata
10. Rzemek Jan
11. Nowakowski Wojciech
12. Przybysz Kazimierz
13. Turel Alicja Maria
14. Jaszczuk Adam
15. Kowalski Marcin
16. Cwalina Daniel
17. Pakuła Zbigniew
18. Czajka Michał

Kandydat do sejmiku województwa
Siekierski Marek

KW Prawo i Sprawiedliwość
Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1. Zaremba Eugeniusz
2. Zalewska Zofia
3. Pazik Grzegorz
4. Gajewski Grzegorz
5. Kwiatkowski Czesław
6. Czyż Wiesław Tadeusz

Okręg nr 2
1. Warpas Adam
2. Albera Mieczysław
3. Mickiewicz Adam Michał
4. Bajorek Janina Halina
5. Lachowska-Marzoch Agnieszka
6. Mieszało Robert Jan
7. Baranowski Paweł Arkadiusz
8. Michalik Hanna
9. Latek Bożena
10. Ślubowski Marcin
11. Deluga Władysława

Okręg nr 3
1. Sobieski Krzysztof
2. Tauter Marek Zdzisław
3. Powierza Mirosław Andrzej
4. Składanowski Gerard Edward
5. Pokraśniewicz Piotr
6. Rębowski Artur
7. Beczek Irena
8. Szklarski Paweł Marian
9. Perzyna Dariusz Antoni
10. Karpiński Waldemar Idzi
11. Dymecki Robert
12. Łapka Eugeniusz Jan
13. Krasieńko Adam
14. Czerwiński Waldemar
15. Witkowski Zbigniew Franciszek

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1. Sobczak Waldemar
2. Cabaj Jerzy
3. Eychler Andrzej
4. Lasocka Maria
5. Elward Ireneusz
6. Majewski Ryszard Jan
7. Wyszyńska Iwona Bogusława
8. Rębowski Andrzej Ryszard
9. Suchta Zdzisław Jan
10. Milczarczyk Robert Krzysztof
11. Jadacki Zbigniew
12. Oleksiak Dariusz
13. Jabłońska Wiesława
14. Gańko Danuta Elżbieta
15. Lewandowski Andrzej Tadeusz
16. Kotas Anna Jadwiga
17. Szklarska Henryka
18. Łada Andrzej
19. Wolf Marta
20. Sikora Leszek

Okręg nr 2
1.Żukowski Jerzy
2.Dyl Marzena
3.Rutkowski Sławomir Jan
4.Andryszczyk Jan Stanisław
5.Zdziarstek Marek
6.Kowalczyk Bogdan
7.Rytelewska Justyna
8.Wawrzyńczak Krzysztof

Okręg nr 3
1.Wultański Janusz Kazimierz
2.Mędrzycki Władysław
3.Fornal Jan
4.Kowalczyk Michał
5.Sośnicki Bogdan Andrzej
6.Kozioł Edward Józef
7.Zdziera Sławomir
8.Bryk Jadwiga
9.Pietrzak Marek Maciej
10. Suchta Radosław

Kandydaci do sejmiku województwa
Stoszewski Sławomir
Eychler Piotr


KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1.Piątek Mirosław Bogusław
2.Turek Piotr Wojciech
3.Turek Kazimierz
4.Karolewski Tadeusz
5.Gutowska Henryka
6.Gomoliszek Paweł
7.Rogulski Janusz Władysław
8.Kaszubski Ryszard
9.Zglec Janusz
10. Nerwiński Robert
11. Nowakowska Aneta
12. Urbaniak Elwira Maria

Okręg nr 2
1.Rogowski Krzysztof
2.Kowalska Halina
3.Królikowski Michał
4.Pet Krzysztof
5.Szymański Szczepan Jan
6.Matyjasiak Tomasz Sylweriusz
7.Maksiak Lidia
8.Gałązka Zofia
9.Roman Andrzej
10.Wójcik Marta
11. Sawkojć Sylwia
12. Chmielińska Maria Regina
13. Grzyb Agnieszka
14. Starczewska Anna

Okręg nr 3
1.Bachański Jacek Robert
2.Ausfeld Jerzy
3.Stokarski Marek
4.Huculak Teresa Alina
5.Burghardt Bożena Barbara
6.Rogalska Danuta Lucyna
7.Szymańska Marta Magdalena
8.Ostrowski Michał
9.Krawczyk Konrad Janusz
10. Świadkowski Stanisław
11. Szulecka Magdalena Beata
12. Karolkiewicz Grażyna Barbara
13. Nogaj Marzena
14. Dylewska Monika Teresa
15. Sulich Sylwester
16. Waszelewska Stefania

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1.Bocian Zdzisław Damian
2.Wężyk Ryszard Zbigniew
3.Marciniak Ryszard
4.Milkowski Jan
5.Błachnio Andrzej
6.Dusińska Agnieszka Barbara
7.Wygryz Maria Wiesława
8.Poziarski Janusz Mirosław
9.Ciurzak Tadeusz
10. Sobotka Tomasz
11. Puścian Elżbieta
12. Orszulak Adam
13. Dziurzyński Kazimierz
14. Turek Adam Przemysław
15. Biernat Monika
16. Jabaji Agnieszka Dorota
17. Grzeszkowicz Jolanta Gabriela
18. Smolińska Elżbieta
19. Oleksiak Grażyna
20. Rogulski Dariusz

Okręg nr 2
1.Pągowski Bogdan Mirosław
2.Jastrzębski Stanisław
3.Pędzich Krystian
4.Pękul Mieczysław Zygmunt
5.Jachimowicz Maria
6.Wiśniewska Barbara Zofia
7.Gałecka Urszula Anna
8.Pędzich Sławomir Marek

Okręg nr 3
1.Kołodziejski Paweł
2.Skoczeń Marian Ryszard
3.Michalik Tadeusz
4.Kuhiwczak Bogumiła Anna
5.Kuchta Tadeusz Mirosław
6.Gołębiewski Grzegorz Jan
7.Abramczyk Paweł
8.Salwin Arkadiusz Paweł
9.Giza Kamil
10. Kozon Wojciech

Kandydaci do sejmiku województwa
Domżała Cecylia
Jakubczak-Zadrożna Bożena

KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
Kandydaci do Rady Miejskiej
Okręg nr 1
1.Dudzik Władysław
2.Wróbel Sławomir Stanisław
3.Koński Zygmunt Piotr
4.Dyg Iza Małgorzata
5.Parczyńska Barbara
6.Rozenek Andrzej
7.Rojek Bogdan
8.Wrzesiński Robert
9.Kuchta Krzysztof
10. Abramczyk Marcin
11. Jechna Marianna
12. Rojek Wojciech Zbigniew

Okręg nr 2
1.Wyszyński Grzegorz
2.Abramczyk Jan
3.Kacperski Jan Kazimierz
4.Bugała Barbara
5.Chomontowski Ireneusz Alfons
6.Ziętara Wojciech
7.Falba Wiesław
8.Serzysko Andrzej Adam
9.Kłos Eliza Teresa
10. Arentowicz Krzysztof Mieczysław
11. Kamieniecka Katarzyna
12. Relikowska Aleksandra Wiktoria
13. Deptuła Kamil
14. Wróbel Mirosław

Okręg nr 3
1.Biernacki Józef
2.Piórkowska Elżbieta
3.Karpiński Mieczysław
4.Kukwa Danuta
5.Wróbel Wiesława Maria
6.Lewandowski Jacek
7.Tworzydło Michał
8.Piasecki Edward
9.Prusinowski Jerzy Waldemar
10.Zalewski Marek
11.Bajorek Jacek
12.Majewski Piotr Rafał
13.Gelo Andrzej
14.Puławski Marcin
15.Kramek Bożena Barbara

Kandydaci do Rady Powiatu
Okręg nr 1
1.Nowosielski Grzegorz
2.Mikołajczyk Urszula Zofia
3.Hryniewicz Jan
4.Frąckiewicz Bogusław
5.Chmiel Krzysztof
6.Karłowicz Małgorzata
7.Andrzejewski Dariusz
8.Jastrzębski Roman Andrzej
9.Gruszczyńska Maria
10. Kowalski Mirosław Zygmunt
11. Frejnik Krzysztof Ireneusz
12. Przychodzień Lech Marian
13. Milczarek Mirosław
14. Stępkowska Anna Lidia
15. Pietranik Jacek Wodzisław
16. Nowakowski Konrad
17. Raniszewski Sylwester
18. Pisarek Andrzej Feliks
19. Stańczak Zbigniew Bogdan
20. Wiśniewski Zbigniew

Okręg nr 2
1.Sławomir Plakwicz
2.Barbara Makowska
3.Romuald Zarzecki
4.Marzena Karpińska
5.Stanisław Kowalski
6.Tadeusz Bering
7.Zofia Kądziela
8.Katarzyna Bloch

Okręg nr 3
1.Jan Kozon
2. Adam Ołdak
3.Karol Kołakowski
4.Jan Getka
5.Celina Lewandowska
6.Krzysztof Jezierski
7.Jan Pawlak
8.Adam Stańczak
9. Sebastian Ćwik
10.Wiesław Groszyk

KWW Solidarni-Niezależni
Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1.Kamiński Marek Jacek
2.Piątek Agnieszka
3.Winczewski Artur Paweł
4.Zawisza Ewa
5.Szczęsny Andrzej Stanisław
6.Tryc Wojciech
7.Kisiel Mirosław Stanisław
8.Nieborek Danuta Jadwiga
9.Oniszk Sylwester
10.Siatkowska Katarzyna Bożena
11.Brejnak Edyta

Okręg nr 2
1. Paradowski Waldemar Marian
2.Szczerba Adam
3.Jezierska Zofia
4.Michalik Krzysztof
5.Śniadała Sylwester
6.Postek Krzysztof Zenon
7.Kadłubowska Bogumiła
8.Winczewski Tomek Dariusz
9.Deptuła Andrzej
10.Zduńczyk-Korczakowska Magdalena
11.Borzycki Krzysztof

Okręg nr 3
1.Karczmarczyk Dariusz Artur
2.Podbielkowska Ewa Jolanta
3.Pokraśniewicz Mirosław
4.Skoczeń Andrzej Zbigniew
5.Wyszyński Kazimierz
6.Zaręba Sylwia
7.Jermacz Katarzyna
8.Wyszyńska Małgorzata Jolanta
9.Katner Michał
10.Cholewińska Natalia Iwona
11.Piędzio Ewa Eliza
12.Ciepielewski Aleksander Roman
13.Roman Rafał
14.Sakowicz Danuta Elżbieta

Kandydaci do Rady Powiatu

Okręg nr 1
1.Trzaska Teresa
2.Czajkowska Teresa Hanna
3.Postek Tadeusz Wiesław
4.Pietrzak Edyta Julia
5.Dąbrowski Jerzy
6.Łapińska Agnieszka Renata
7.Łazarczyk Marek Józef
8.Deptuła Agnieszka
9.Knajp Mateusz
10.Zaręba Tomasz
11. Karczmarczyk Norbert Leszek
12. Borucka Bożena
13. Traczyk Janusz
14. Siatkowska Natalia
15. Czupryniak Renata Teresa
16. Kalisz Sylwester

Okręg nr 2
1. Błoński Sławomir
2. Rojek Bogusława
3. Lewandowska Monika
4. Bednarczyk Łukasz
5. Cichowski Dariusz Daniel

Okręg nr 3
1. Kalinowski Michał
2. Król Jolanta Honorata
3. Kamińska Pelagia Julianna
4. Jarmołowicz Krystyna
5. Kwiatkowska Agnieszka
6. Siatkowska Paulina

Poniżej prezentujemy listy kandydatów w gminie Długosiodło, Somianka, Zabrodzie, Rząśnik, Brańszczyk.
Wykaz osób startujących na radnych gminnych podzieliliśmy na okręgi wyborcze w poszczególnych gminach. Użyte w materiale skróty oznaczają: KWW – Komitet Wyborczy Wyborców, a KW – Komitet Wyborczy.

Gmina Długosiodło
Okręg nr 1 – Długosiodło, Kornaciska, Chorchosty, Nowe Bosewo, Stare Suski
• Małgorzata Zofia Otwinowska – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Sławomira Elżbieta Pych – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Rafał Rosiński – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Maria Gałązka – KWW Nasza Gmina Długosiodło
• Celina Rudnik – KWW Nasza Gmina Długosiodło
• Dorota Kaniecka – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 2 – Nowa Pecyna, Stara Pecyna, Lipniak Majorat, Plewki
• Krzysztof Kowalski – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 3 – Blochy, Augustowo
• Renata Marzena Ciach – KWW Przymierze dla Gminy Długosiodło
• Monika Krajewska – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Wiesław Pleński – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 4 – Dębienica, Łączka, Zalas
• Eugeniusz Bolesław Wieczorek – KWW Lepsze Jutro Długosiodła
• Sabina Nasiadka – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 5 – Stare Bosewo
• Bogdan Sztorc – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Zdzisław Rychlik – KWW Dobro Gminy Długosiodło
• Artur Emil Piwek – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 6 – Budy Przetycz, Przetycz Folwark, Przetycz Włościańska
• Bogumiła Kulesza – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 7 – Marianowo, Olszaki, Stasin
• Stanisław Alfred Budek – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 8 – Sieczychy, Zygmuntowo, Adamowo
• Krystyna Rytelewska – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 9 – Dalekie, Kalinowo
• Małgorzata Pujer – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Kazimierz Jechna – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 10 – Jaszczułty, Zamość
• Anna Rosińska – KWW Przymierze dla Gminy Długosiodło
• Anna Beata Sobiewska – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Dorota Konopka – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 11 – Chrzczanka Folwark, Grądy Szlacheckie, Znamiączki
• Marek Machnowski – KWW Gminno-Powiatowa Wspólnota Samorządowa
• Zdzisława Zofia Zwolska – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Okręg nr 12 – Chrzczanka Włościańska, Grądy Zalewne, Ostrykół Włościański, Ostrykół Dworski, Nowa Wieś
• Janina Dobrzeniecka – KWW Przymierze dla Gminy Długosiodło
• Henryk Iwański – KWW Nasza Gmina Długosiodło
• Iwona Kalwara – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 13 – Wólka Grochowa, Wólka Piaseczna, Małaszek, Prabuty
• Jan Kolankiewicz – KWW Dobro Gminy Długosiodło
• Henryk Wiska – KWW Nasza Gmina Długosiodło

Gminę Somianka
Okręg nr 1 - Barcice , Jasieniec
• Jerzy Staśkiewicz – KWW Nasza Gmina Somianka
• Robert Rakowski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 2 - Nowe Płudy, Stare Płudy
• Jacek Kuchta – KWW Przymierze dla Wyszkowa
• Halina Wykowska – KWW Nasza Gmina Somianka
• Antoni Krzysztof Wasik – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 3 – Somianka, Michalin
• Bożena Maria Kruza – KWW Przymierze dla Wyszkowa
• Kazimierz Garbarczyk – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Rafał Jan Romanowicz – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Tadeusz Kokoszka – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Robert Ostatek – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 4 – Kręgi
• Beata Elżbieta Polak – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 5 – Jackowo Górne, Jackowo Dolne
• Leszek Roman Kozon – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 6 – Celinowo, Henrysin, Huta Podgórna, Wielęcin
• Adam Leszek Zieliński – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Aldona Groszkowska – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Krzysztof Jan Rakowski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 7 – Janki, Popowo Kościelne, Popowo-Parcele
• Mirosław Antoni Dąbrowski – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Jan Lewandowski – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Dorota Majewska – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 8 – Wólka Somiankowska, Zdziebórz
• Wiesław Bartosiak – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 9 – Suwin, Ulasek
• Mariusz Bryk – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Konrad Krystman – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Mirosław Rogaliński – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 10 – Nowe Wypychy, Stare Wypychy, Wielątki Rosochate
• Dorota Jackowska – KWW Nasza Gmina Somianka
• Dariusz Załoga – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Sławomir Nasiadka – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 11 – Stary Mystkówiec
• Wioleta Lewandowska – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Kazimierz Mosakowski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 12 – Stare Kozłowo, Nowe Kozłowo, Ostrowy, Skorki
• Tadeusz Wiktor Dylak – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Agnieszka Jenoch – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Krzysztof Henryk Lewandowski – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Janusz Wojtkowski – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Stanisław Mieczysław Brzeziński – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Sławomir Szczerba – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 13 – Wola Mystkowska
• Bogumiła Kiersnowska – KW Polska Partia Pracy- Sierpień 80
• Barbara Suchecka – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Gmina Zabrodzie
Okręg nr 1 – Anastazew, Mostówka
• Ryszard Kostrzewa – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Wacław Tadeusz Sternik – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Tadeusz Bartosiewicz – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Zdzisław Aleksander Wójcik – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Piotr Krzysztof Nida – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 2 - Zabrodzie
• Józef Aleksander Szczepański – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Adam Warowny – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Agnieszka Dąbrowska – KWW Zabrodzie Łączy
• Kazimierz Tadeusz Chmiel – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Ewa Krzeczkowska – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Tadeusz Chmiel – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Bogusława Wielgolaska – KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3 - Dębniki, Lipiny, Wysychy
• Jadwiga Sokołowska – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Alina Urszula Teodorczyk – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Jan Ślendak – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Adam Mieczysław Teodorczyk – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Mirosław Wielgolaski – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Marek Franciszek Jóźwiak – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Danuta Nisio – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Dorota Szydłowska – KWW Zabrodzie Łączy
• Mariola Markuszewska – KWW Zabrodzie Łączy

Okręg nr 4 - Choszczowe, Adelin, Przykory, Mościska
• Marian Staśkiewicz – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Roman Zdzisław Gietka – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Jan Mirosław Ołdak – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Leszek Perzanowski – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Jerzy Kazimierz Trzeciak – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Krzysztof Laskowski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg nr 5 - Basinów, Płatków, Podgać
• Kamila Lewandowska – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Antoni Józef Przyczyna – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie

Okręg nr 6 - Kiciny, Karolinów, Obrąb
• Kazimierz Wiesław Giza – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Renata Ostrowska – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Ewa Roguszewska – KWW „Przymierze” w Zabrodziu

Okręg nr 7 - Gaj, DPS Gaj–Fiszor
• Agnieszka Grażyna Połodziuk – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Monika Napłoszek – KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 8 - Niegów, Niegów DPS, Głuchy
• Jerzy Łatkowski – KWW Zabrodzie Łączy
• Agnieszka Piasecka – KWW „Przymierze” w Zabrodziu
• Sławomir Zbigniew Mróz – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Elżbieta Tolak – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Teresa Gajc – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Andrzej Garbarczyk – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie

Okręg nr 9 - Słopsk, Młynarze
• Ewa Kłębek – KWW Nasza Przyszłość-Zabrodzie
• Janusz Marian Pakuła – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Gmina Rząśnik
Okręg wyborczy nr 1 - Rząśnik
• Ilona Ciemerych – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Artur Kumek – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Hanna Ampulska – KWW Rozwój Gminy
• Stanisław Wiesław Osowiecki – KWW Rozwój Gminy
• Janina Świderska – KWW Rozwój Gminy
• Kazimierz Włodarczyk – KWW Rozwój Gminy
• Piotr Zarzecki – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Marianna Ponichtera – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Andrzej Rosłoniec – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Renata Rębała – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Danuta Barbara Świeżek – KW Prawo i Sprawiedliwość
• Renata Danuta Durska – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Paweł Gąska – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Tadeusz Smogorzewski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Rafał Zwaliński – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 2 – Komorowo, Wólka Folwark, Wólka Przekory
• Maria Emilia Dawicka – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Grzegorz Oleksiak – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Wiesław Bloch – KWW Rozwój Gminy
• Grażyna Rogulska – KWW Rozwój Gminy
• Dorota Łachacka-Godlewska – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Marzena Anastazja Wielgolewska – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Sylwester Kmiołek – KWW Młodzi Wyborcy
• Krystyna Borek – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Adam Czesław Stańczyk – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 3 – Nowe Wielątki, Wielątki Folwark, Wielątki
• Zbigniew Stanisław Wierzchoń – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Henryk Wiśniewski – KWW Rozwój Gminy
• Radosław Bryl – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Sylwia Ewa Salwin-Szczerba – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 4 - Porządzie
• Teresa Wójcicka – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Mirosław Goździewski – KWW Rozwój Gminy
• Jerzy Łada – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Henryka Gołębiewska - – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 5 – Nowy Lubiel, Wólka Wojciechówek, Janowo, Ostrówek, Wincentowo, Wólka Lubelska
• Magdalena Katarzyna Kucharczyk – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Kazimierz Kucharczyk – KWW Rozwój Gminy
• Krzysztof Aleksander Soliwoda – KWW Rozwój Gminy
• Hanna Kucharczyk – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Edyta Zdunek – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Jolanta Chodyna – KW Polskie Stronnictwo Ludowe
• Jarosław Kołodziejski – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 6 – Bielino, Osiny, Rogóźno
• Stanisław Bartniczak – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Hanna Renata Kamińska – KWW Rozwój Gminy
• Daniel Godlewski – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Piotr Leszczyński – KWW Młodzi Wyborcy
• Grzegorz Jarosław Nowacki – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 7 – Gołystok, Józefowo, Plewica, Wola Polewna
• Michał Stanisław Wróbel – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Mirosław Grzesiak – KWW Rozwój Gminy
• Sławomir Nowacki – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Dariusz Stefan Prusik – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 8 - Ochudno
• Michał Piotr Kulesza – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Hanna Nowakowska – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Stanisław Kulesza – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 9 - Dąbrowa
• Marcin Robert Kalinowski – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Zbigniew Edward Dymczyk – KWW Rozwój Gminy
• Agnieszka Kisiel – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Jolanta Katarzyna Jechna – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 10 – Grądy Polewne, Grodziczno, Nowa Wieś, Nury, Stary Lubiel
• Michał Łukasz Zawadzki – KWW Razem dla Gminy Rząśnik
• Paweł Jan Karkowski – KWW Rozwój Gminy
• Wiesław Tomasz Łyczkowski – KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
• Krzysztof Bloch – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Gmina Brańszczyk
Okręg wyborczy nr 1 – Brańszczyk, Dom Pomocy Społecznej
• Elżbieta Mikołajewska – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Renata Wyszyńska – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Grażyna Kosek – KWW Grażyna Kosek
• Mirosław Jechna – KWW Wiesława Przybylskiego
• Jan Szymanik – KWW Wiesława Przybylskiego
• Ryszard Trzciński – KWW Przymierze dla Wyszkowa
• Sławomir Kraszewski – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 2 – Nowy Brańszczyk, Przyjmy
• Karol Franciszek Jechna – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Lesław Perzyna – KWW Wiesława Przybylskiego
• Wiesława Celina Komor – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 3 - Niemiry
• Stanisław Kądziela – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Beata Marzena Godleś – KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg wyborczy nr 4 – Nowe Budy, Stare Budy, Tuchlin
• Zdzisław Piotr Czarnecki – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Beata Pieńkos – KWW Wiesława Przybylskiego
• Lidia Cecylia Gałązka – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 5 – Trzcianka, Ojcowizna
• Dariusz Świercz – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Jadwiga Wyszyńska – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Hanna Zagożdżon – KWW Wiesława Przybylskiego
• Bogdan Zdziarstek – KWW Wiesława Przybylskiego
• Milena Łapińska – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 6 - Turzyn
• Ewa Maria Zdziarstek – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Jadwiga Stoszewska – KWW Wiesława Przybylskiego
• Marek Dobrzyński – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 7 – Białebłoto-Kobyla
• Sławomir Kazimierz Sowa – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Tadeusz Kruszewski – KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg wyborczy nr 8 – Białebłoto-Kurza, Białebłoto-Stara Wieś
• Zdzisław Zawadzki – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Zdzisław Głowacki – KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg wyborczy nr 9 – Nowa Wieś, Dalekie-Tartak
• Andrzej Skłucki – KWW Andrzeja Skłuckiego
• Małgorzata Jaworska – KWW Puszcza Biała

Okręg wyborczy nr 10 – Poręba-Kocęby, Dudowizna
• Grzegorz Sitek – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Krzysztof Piotr Pieńkos – KWW Wiesława Przybylskiego
• Kazimierz Rosiński – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 11 – Poręba Średnia
• Andrzej Marek Kukwa – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Zofia Rytelewska – KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg wyborczy nr 12 – Udrzyn, Udrzynek
• Sławomir Kazimierz Gałązka – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Bożena Maria Gałązka – KWW Wiesława Przybylskiego
• Marlena Wóltańska – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Okręg wyborczy nr 13 – Budykierz, Knurowiec
• Jadwiga Wójcik – KWW Nasza Gmina Brańszczyk
• Czesław Bębenek – KWW Wiesława Przybylskiego
• Andrzej Wiesław Kulasiński – KWW Andrzeja Skłuckiego
• Tadeusz Wincenty Łada – KWW Przymierze dla Wyszkowa

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl