Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraDomowe przedszkole wszystkie dzieci kocha…

Ikona
(Zam: 12.10.2010 r., godz. 10.58)

„Od przedszkola do Wyszkowa” to premierowy występ wyszkowskiego kabaretu CKM. Komicy wystąpili 10 października na deskach sali widowiskowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Był plac zabaw, lekcja matematyki i próba ucieczki z przedszkola. Nie zabrakło również „Zielonego ogórka” oraz ogłoszeń komitetów wyborczych.

Niedzielny występ kabaretu CKM to ckliwa i bawiąca do łez opowiastka o trójce niesfornych przedszkolaków. Czarek, Kamil i Maciuś (w ich role wcielili się Cezary Łuczyński, Kamil Wykowski i Maciej Czyżewski), bo tak nazywają się bohaterowie tej historii, jak na prawdziwych przedszkolaków przystało, chodzą na plac zabaw, bawią się zabawkami i… podrywają dziewczyny. Jednym słowem, korzystają z życia.
Niestety, nie z samych przyjemności składa się żywot malucha. Chłopcy muszą też uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych. Śpiewają „Zielonego ogórka” i liczą, jak nie jabłka i drzewka, to bałwanki.

Pewnego dnia postanawiają zmienić swoje życie i planują ucieczkę z przedszkola. Maja też pomysł na Wyszków. Chcą go zmienić i wspólnie opracowują plan zagospodarowania przestrzennego miasta. Mają wizję prostych chodników i niestrzeżonych parkingów, na których mogliby się dorobić. Przez przypadek na swój misternie przygotowywany projekt nanoszą również sieć „lumpeksów” i zakładów fryzjerskich.

W przerwach między kolejnymi skeczami pojawiły się ogłoszenia komitetów wyborczych. Donald Tusk rozdawał wyborcze cukierki i składał deklaracje wyborcze.
- Wszystko mogę obiecać, proszę podnosić ręce, kto co chce, śmiało!!! – wykrzykiwał.
Swoje programy wyborcze zaprezentowali również Andrzej Lepper i Janusz Korwin-Mikke.

Na niedzielnym występie kabaretu CKM sala widowiskowa WOK-u wypełniona była nieomalże po brzegi. Publiczność, w różnym wieku, bawiła się wspaniale i aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu. Komicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Występ był naprawdę udany, jak zwykle.

agrafka

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta