Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lipca 2021 r., imieniny Innocentego, Wiktora

Nowe obwody

(Zam: 07.11.2012 r., godz. 10.30)

Na sesji Rady Gminy 26 października zatwierdzono nowy podział na obwody wyborcze. Ustalono również siedziby komisji oraz numery okręgów wyborczych.

W obwodzie pierwszym znalazły się ulice z Brańszczyka: Bielińska, Brzozowa, Ciepła, Fryderyka Chopina, Kamieniecka, Dębowa, Nakieł, Na Stoku, Pogodna, Retmańska, Zielone Wzgórze, Jana Pawła II nr 1-59 (pierwszy okręg), ulice: Chabrowa, Dworska, Jeziorna, Nadbużna, Polna, Przyjemna, Prosta, Rumiankowa, Wąska, Jana Pawła II nr 60-103 (drugi okręg), Nowy Brańszczyk i Przyjmy (trzeci okręg) i Niemiry (czwarty okręg). Komisja wyborcza mieścić się będzie w Urzędzie Gminy. Obwód drugi obejmuje Nowe Budy, Stare Budy i Tuchlin (piąty okręg), komisja w PSP w Nowych Budach. Obwód trzeci to Ojcowizna, Trzcianka nr 1-114 (okręg szósty) i Trzcianka nr 115-267 (okręg siódmy), komisja w PSP w Trzciance. W obwodzie czwartym znalazł się Turzyn (okręg ósmy, komisja w PSP w Turzynie), w obwodzie piątym – Białebłoto-Kobyla (okręg dziewiąty), Białebłoto-Kurza i Białebłoto Stara Wieś (okręg dziesiąty) oraz sołectwa Nowa Wieś, Osiedle Dalekie-Tartak: ulice Brzozowa, Dębowa, Modrzewiowa, Puszczy Białej, Sosnowa, Topolowa, Wrzosowa (okręg jedenasty), głosowanie będzie odbywało się w PSP w Nowej Wsi. Obwód szósty to Poręba-Kocęby i Dudowizna (okręg dwunasty), Poręba Średnia (okręg trzynasty), Udrzyn i Udrzynek (okręg czternasty). Komisja mieści się w PSP w Porębie. Obwód siódmy to Dom Pomocy Społecznej w Brańszczyku (komisja na świetlicy), dziewiąty – Dom Emeryta w Brańszczyku (komisja w pokoju nr 1). Obwód ósmy obejmuje Budykierz i Knurowiec (okręg piętnasty), komisja mieści się w PSP w Knurowcu.
E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl