Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 października 2020 r., imieniny Donaty, Remigiusza

Tryc przegrał w Tampere

(Zam: 24.10.2012 r., godz. 10.30)

18 października, w fińskim Tampere rozpoczął się międzynarodowy turniej bokserski, Tammer. W prestiżowej rywalizacji startuje reprezentacja Polski pod wodzą trenera Huberta Migaczewa, której członkiem jest wyszkowianin, Mateusz Tryc.

Mateusz Tryc, swoją jedyną walkę w turnieju, rozegrał w piątek 19 października. Tego dnia kończyła się druga sesja walk ćwierćfinałowych w poszczególnych kategoriach. Wyszkowianin tradycyjnie już startował w grupie 81 kg. Reprezentant Polski starł się z Finem, Tomi Honką. Nieznany na arenie międzynarodowej rywal wydawał się być w zasięgu zawodnika klubu Fenix Warszawa, ostatecznie jednak Tryc przegrał swój pojedynek 13-17. Większość polskich pięściarzy również odpadła na etapie ćwierćfinału, najdalej doszedł Michał Olaś (kategoria 91 kg), który odpadł w półfinale. Przegraną Mateusza w skandynawskim turnieju już na etapie ćwierćfinału, można uznać za niespodziankę, szczególnie w obliczu długiej serii zwycięstw, do których zawodnik zdążył już wszystkich przyzwyczaić. Bokserowi rodem z Wyszkowa życzymy wyciągnięcia właściwych wniosków z przegranej oraz kolejnych sukcesów w przyszłości.
Turu, źródło: www.bokser.org

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl