Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lipca 2021 r., imieniny Innocentego, Wiktora

Współpraca z UKSW

Ikona
(Zam: 24.10.2012 r., godz. 10.30)

Zastępca burmistrza Adam Warpas wziął udział w inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

UKSW rozpoczęło rok akademicki z nowym rektorem. Na uroczystość przybyli przedstawiciele świata nauki, polityki, kultury, dyplomaci, samorządowcy. Adam Warpas złożył akademickiej społeczności życzenia pomyślności.
Z kolei 11 października na Uniwersytecie odbyło się wręczenie dyplomu doktora honoris causa UKSW prezydentowi Czech Vaclavowi Klausowi. W uroczystości udział wziął przewodniczący komisji promocji Rady Miejskiej Wojciech Chodkowski. Swoją obecnością uświetniła tę chwilę para prezydencka – Bronisław i Anna Komorowscy. Laudację na cześć V. Klausa wygłosił prof. Radosław Zenderowski z Instytutu Politologii UKSW.
Współpraca pomiędzy UKSW a gminą Wyszków, zainicjowana podpisaniem porozumienia w marcu tego roku, prężnie się rozwija – przedstawiciele gminy Wyszków uczestniczą w najważniejszych momentach życia uniwersytetu, a uczelnia już wkrótce ma się angażować w przedsięwzięcia edukacyjne i kulturalne w Wyszkowie. Podczas swojej niedawnej wizyty na UKSW burmistrz Grzegorz Nowosielski zaprosił rektora ks. prof. Stanisława Dziekońskiego do złożenia wizyty w Wyszkowie. Planowana jest ona na przełomie października i listopada.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl