Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 stycznia 2022 r., imieniny Pauli, Polikarpa

Skarby Wyszkowa i okolic na zdjęciach

Ikona
(Zam: 10.10.2012 r., godz. 10.30)

„Wyszków i okolice jakich nie znacie” – konkurs fotograficzny pod takim hasłem rozstrzygnęła miejska biblioteka podczas promocji szóstego tomu „Zeszytów Wyszkowskich”.

Konkurs miał na celu „odkrywanie skarbów, które kryją zakamarki Wyszkowa i okolic” – pisali organizatorzy w zaproszeniu do udziału w zabawie, która była elementem obchodów 510. Rocznicy nadania Wyszkowowi praw miejskich. Prace można było zgłaszać do końca maja. Zrobiło to dwadzieścia sześć osób, których nagrodzono w dwóch kategoriach – niepełnoletnich oraz dorosłych.
W grupie uczestników do 18 lat pierwsze miejsce zajęła Patrycja Chełmicka (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie), drugie – Paulina Mikulec (SP nr 1 w Wyszkowie), trzecie – Aleksandra Sobótka (SP nr 1 w Wyszkowie).
Wśród dorosłych jurorzy najwyżej ocenili zdjęcia Lesława Białousza, drugie miejsce przyznali Przemysławowi Depcie, trzecie – Marcinowi Końskiemu.
Werdykt ogłosił pracownik działu regionalnego biblioteki Mirosław Powierza. Nagrody (plecaki z zestawem fotograficznym dla najlepszych oraz upominki) i dyplomy wręczył zastępca burmistrza Adam Warpas i pełniąca obowiązki dyrektora biblioteki Renata Powichrowska.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl