Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 czerwca 2022 r., imieniny Pawła, PiotraPodziękowali za trud i ciężką pracę

Ikona
(Zam: 19.10.2010 r., godz. 11.30)

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zabrodziu 14 października w Dniu Edukacji Narodowej przygotowali dla swoich nauczycieli przedstawienie. Podziękowali za poświęcony czas, wychowanie i dobre wskazówki.

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, uczniowie klasy II c w Publicznym Gimnazjum w Zabrodziu zaprezentowali program artystyczny, do którego przygotowała ich Emilia Kmoch. Młodzież starała się udowodnić, że szkoła nie jest wymysłem dorosłych. Przedstawiono historię pewnej klasy, złożonej z oryginalnych osobowości. Uczniów z pędem do wiedzy, tych, których nic nie interesuje, uczniów z marzeniami oraz tych najbardziej problemowych, z niską motywacją do nauki. W samym centrum przedstawienia był nauczyciel.

Po występie dzieci podziękowały pedagogom za ogromny wkład pracy włożony w edukację i wychowanie oraz za wskazywanie drogi, która prowadzi do osiągnięcia sukcesu.

Szkolna akademia była okazją do wręczenia nagród i podziękowań pracownikom oświaty. Nagrody Dyrektora Gimnazjum otrzymali: Wiesława Paź, Jolanta Nowak, Sylwester Matak, Olga Oleksiak oraz Ewa Radzka.

Opr.I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl