Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2023 r., imieniny Hieronima, WeryTargówek o jedną bramkę lepszy od WKS-u

(Zam: 13.09.2012 r., godz. 10.30)

Po dramatycznym i pełnym emocji meczu WKS Rząśnik wyjechał bez punktów z warszawskiego Targówka. Rezerwy miejscowego GKP zwyciężyły po bramce zdobytej na początku spotkania i mimo iż przez większą część meczu grali z przewagą jednego zawodnika, z trudem utrzymały korzystny rezultat do końca meczu.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 9 września w Warszawie. Początek spotkania należał do gospodarzy. Pierwszy groźny strzał piłkarze GKP oddali w 7. minucie, dobrą interwencją popisał się jednak Łukasz Rogulski. Chwilę później kolejną szarżę rywali zatrzymał Łukasz Zalewski. W 14. minucie padła pierwsza i jak się później okazało, ostatnia bramka w tym spotkaniu. Zawodnik gospodarzy uderzył z ponad 20. metrów, a piłka zatrzepotała w siatce blisko prawego słupka bramki gości. W dodatku kilka chwil później jeden z rząśniczan wyleciał z boiska za brzydki faul na rywalu. Grający w osłabieniu WKS do końca pierwszej połowy nie zagroził bramce GKP.
Po zmianie stron rząśniczanie rzucili się do ataku. Zaskoczeni walecznością grającej w ,,10” drużyny rywale zaczęli popełniać sporo błędów przy wyprowadzaniu akcji, które to skrupulatnie wykorzystywali goście. Brakowało jednak skuteczności. Dobrych sytuacji nie wykorzystali m. in. Damian Brejnak i bardzo aktywny Emil Rembiejewski. W końcówce strzelali również Mariusz Dziczek, który pojawił się na boisku po przerwie oraz Michał Michalski. Skupieni na grze z kontry rywale również mieli swoje sytuacje, ale świetnie w bramce spisywał się Rogulski. Mimo bardzo ambitnej walki WKS nie zdołał wywalczyć w Warszawie nawet punktu.
GKP II Targówek – WKS Rząśnik 1:0 (1:0)
WKS: Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, P. Bobowski, Ł. Zalewski, Ł. Golianek (83. A. Ciemerych) – M. Michalski, D. Brejnak, Ł. Gałązka, G. Abramczyk – E. Rembiejewski, P. Żakiet (46. M. Dziczek).
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Huragan II Wołomin – Mewa Krubin 3:5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Legion II Warszawa 1:1
Wisła Jabłonna – GKS Dąbrówka 4:7
KS II Łomianki – Korona Jadów 3:1
Tur Jaktorów – Rządza Załubice 1:3
W najbliższej kolejce WKS zmierzy się ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 16 września o godzinie 16.30 na stadionie w Rząśniku.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta