Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaRaz Dwa Fitness już otwarte

Ikona
(Zam: 13.09.2012 r., godz. 10.30)

Od początku września w Wyszkowie działa nowy klub – Raz Dwa Fitness. Placówka ma zapewnić mieszkańcom miasta nową jakość, jeśli chodzi o ćwiczenia siłowe oraz fitness.

Klub mieści się przy ulicy Centralnej 42 (w sąsiedztwie Pływalni ,,Błękitna”). Już sam design klubowego budynku wskazuje na to, że w swoim działaniu stawia on na jakość i nowoczesność. Tak też w istocie jest. Klub Raz Dwa Fitness oferuje bardzo zróżnicowane usługi i programy zajęć siłowo-aerobowych dla ludzi w każdym wieku, na każdym poziomie wysportowania i kondycji. Coś dla siebie znajdą więc osoby regularnie ćwiczące i dbające o kondycję, całkowici amatorzy oraz osoby starsze i kobiety w ciąży. Do wyboru jest siłownia, sprzęt cardio, zajęcia grupowe, treningi z instruktorem lub personalne. Jednym z głównych założeń w klubowej działalności jest jak największy komfort ogółu użytkowników. Kolejnym czynnikiem wyróżniającym Raz Dwa Fitness jest profesjonalna kadra instruktorska. Warto tu wymienić chociażby wielokrotnego Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, Huberta Sztorca, który w klubie jest instruktorem kulturystyki.
Wszystkie zalety Raz Dwa Fitness można było zobaczyć na własne oczy w sobotę 1 września. Klub przygotował wtedy dla wszystkich zainteresowanych dzień otwarty. Każdy przybyły mógł bezpłatnie wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach fitness, np. aerodance, step, aeroboks itp. Potencjalni klienci mogli również skorzystać ze świetnie wyposażonej klubowej siłowni. Instruktorzy przeprowadzali liczne konkursy, w których nagrodami były bony i karnety klubowe, w poszczególnych dziedzinach prezentowali również, jak należy poprawnie wykonywać przykładowe ćwiczenia. Wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze, na którą klub stawia szczególny nacisk. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecamy klub Raz Dwa Fitness. Więcej na temat klubowej oferty można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej, znajdującej się pod adresem: www.razdwafitness.pl.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl