Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaBędą testować prototyp

(Zam: 05.09.2012 r., godz. 10.30)

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie będzie partnerem projektu Kluczowego EA realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego i jako jeden spośród dwunastu wybranych jednostek będzie testowało prototyp systemu e-Urząd.

Samorząd województwa mazowieckiego w porozumieniu z konwentem powiatów, wójtów, burmistrzów i prezydentów województwa mazowieckiego wybrał spośród ponad trzystu jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego dwanaście lokalizacji, w których zostaną przeprowadzone działania pilotażowe sprawdzające funkcjonalność systemu informatycznego
e-Urząd. Udział w przedsięwzięciu wezmą urzędy w Grodzisku Mazowieckim, Kozienicach, Mszczonowie, w Pruszkowie, w Błędowie, Cegłowie, Długosiodle, Lesznowoli, Mrozach, Radomiu, Starostwo Powiatowe w Węgrowie i Starostwo Powiatowe w Wyszkowie.
Testowanie polegało będzie na dostosowaniu zamawianego oprogramowania do potrzeb użytkowników.
Realizacja projektu przewidziana jest na 12 miesięcy i opiewa na łączną kwotę 10 429 187,22 zł. W ramach zadania wdrożone zostaną między innymi następujące części systemu: system elektronicznego zarządzania dokumentacją, portal informacyjny, moduł obsługi interesanta wraz z formularzami elektronicznymi i elektroniczną skrzynką podawczą, szyna procesów biznesowych, moduł przestrzennej lokalizacji pism i spraw, płatności elektroniczne.
Oprac. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl