Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2020 r., imieniny Mateusza, Miry

Gołębiewski znowu strzela dla Polonii

Ikona
(Zam: 04.09.2012 r., godz. 10.30)

W ostatnim sezonie wyszkowianin Daniel Gołębiewski występował w barwach najpierw Górnika Zabrze, potem zaś Korony Kielce. Po roku wypożyczeń napastnik wrócił do Polonii Warszawa i w inauguracyjnym spotkaniu rundy jesiennej strzelił bramkę Lechii Gdańsk.

Spotkanie Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa zostało rozegrane w poniedziałek 20 sierpnia na PGE Arena w Gdańsku. Po niemalże całkowitej przebudowie drużyny, zmianie trenera i zamieszaniu związanemu ze zmianą właściciela, wydaje się, że Daniel Gołębiewski może mieć w końcu szanse na regularne występy w wyjściowej jedenastce Czarnych Koszul. Swoją niezłą dyspozycję potwierdził w meczu z Lechią. Wyszkowianin otworzył wynik spotkania już w 4. minucie meczu, kiedy to po świetnym podaniu Łukasza Piątka znalazł się w sytuacji sam na sam i z zimną krwią pokonał golkipera Lechii. Rywale zdołali wyrównać w 12. minucie, potem bramki strzelali jednak już tylko poloniści. W 18. minucie na 2:1 podwyższył Paweł Wszołek, w 90. na 3:1 z kolei Jacek Kiełb. Ostatecznie Polonia Warszawa wygrała swoje pierwsze spotkanie ligowe w tym sezonie. Tydzień wcześniej wyszkowianin strzelił również bramkę w meczu 1/16 Pucharu Polski z Miedzią Legnica. Polonia również wygrała 3:1. Danielowi Gołębiewskiemu gratulujemy udanych występów.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl