Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaNiebezpieczne jednoślady

Ikona
(Zam: 13.09.2012 r., godz. 10.30)

W ubiegłym tygodniu doszło do czterech kolizji drogowych z udziałem motocyklistów i kierowców motorowerów. Co je ze sobą łączy? We wszystkich tych zdarzeniach zawinili kierujący jednośladami. Nierozwaga, nadmierna prędkość, alkohol…?

Dwudziestoczteroletni mieszkaniec Wyszkowa wyjeżdżając motorowerem z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarowej scani z naczepą i doprowadził do zderzenia pojazdów. Sprawca, Mariusz S. był w stanie nietrzeźwości - miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku zdarzenia motorowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło 4 września na ul. Białostockiej.
W poniedziałek w Wyszkowie kierujący motorowerem longjia nie zachował należytej odległości między pojazdami. Mieszkaniec Lucynowa doprowadził do zderzenia z volkswagenem transporterem kierowanym przez mieszkańca gminy Wągrowiec. Kierowcy byli trzeźwi.
6 września funkcjonariusze zostali powiadomieni o wypadku do którego doszło w Porządziu. Mieszkaniec miejscowości Adamowo jadący motocyklem uderzył w tył toyoty avensis kierowanej przez mieszkankę gminy Rząśnik. W wyniku zderzenia motocyklista doznał obrażeń w postaci złamania ręki i pozostał w szpitalu. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia KPP w Wyszkowie.
Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i czynny zakaz prowadzenia pojazdów – takim niechlubnym wynikiem może się „poszczycić” trzydziestosześcioletni mieszkaniec gminy Wyszków. Sylwester W. kierując motocyklem spowodował kolizję z BMW kierowanym przez dwudziestolatkę. Do zdarzenia doszło w sobotę w Sitnie. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Pozdrowienia
Dodane przez monk, w dniu 14.09.2012 r., godz. 06.09
A ja chciałem ''pozdrowić'' wszystkich właścicieli i kierowców ''wspaniałych'' maszyn zostawiających jeden, jak i dwa ślady. Większość z Was jeszcze ''wczoraj'' na furmankach siedziała. I niestety, tak Wam zostało. Widły i do gnoju!
Chorror motorami i skuterami po chodniku
Dodane przez Nemo, w dniu 14.09.2012 r., godz. 19.44
Chodnikiem I Armii Wojska Polskiego jezdza motorami i motorowerkami ,skuterami ,przeganiajac przechodniow. To chorror nawet dla kogos takiego jak ja ktorego nic nie dziwi !
Dodane przez Yeti, w dniu 15.09.2012 r., godz. 14.34
Na AWP trzeba uważać żeby uczący się na wózek widłowy nie przejechał nam dzieciaka. Plac manewrowy sobie urządzili. Mam tylko nadzieję, że za nieszczęście odpowiedzialność weźnie pan YETI

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl