Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, LeonaParking dla egoistów. Czy to także twój parking?

Ikona
(Zam: 19.10.2010 r., godz. 11.50)

Miasto zaprezentowało ulotkę kampanii „Parking dla egoistów”, którą dostaną kierowcy zajmujący innym miejsca na parkingach lub zostawiający auto niezgodnie z przepisami.

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy założenia kampanii, którą Urząd Miejski zamierza przeprowadzić wraz z organizacjami pozarządowymi. Samorząd w ramach akcji edukacyjnej chce zwracać uwagę kierowcom, którzy np. zostawiając samochód zajmują dwa miejsca parkingowe albo zastawiają chodnik. Będą dostawać ulotki, których rozdawaniem zajmą się członkowie Klubu Przyjaciół Wyszkowa, Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Drogowych „Życzliwi Poszkodowanym” oraz Klubu Ekologicznego, który w minionym tygodniu także zgłosił się do kampanii.

Projekt ulotki na zlecenie Urzędu Miejskiego przygotował Adam J. Karpiński. Zamieszczono na niej rysunek satyryczny jego autorstwa (prezentujemy go poniżej). Samorząd jeszcze w tym tygodniu zamierza ulotki wydrukować – ze względu na oszczędność będą one czarno-białe. Mają być rozdawane jeszcze w październiku.

W ramach akcji kierowcy będą mogli w wybranych szkołach nauki jazdy doskonalić swoje umiejętności parkowania. Jeśli pozwoli na to pogoda, lekcje zostaną zorganizowane jeszcze w tym roku.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl