Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, LeonaLondzin kandydatką na burmistrza

Ikona
(Zam: 19.10.2010 r., godz. 11.53)

Agnieszka Londzin jest kandydatką na burmistrza Komitetu Wyborczego Wyborców „Przymierze dla Wyszkowa”.

Agnieszka Londzin nie należy do żadnej partii. W wyborach, które odbędą się 21 listopada będzie konkurować o urząd burmistrza z Grzegorzem Nowosielskim (Wspólnota Samorządowa), Zdzisławem Bocianem (PSL) i Adamem Warpasem (PiS).

Agnieszka Londzin (z domu Sakowicz) jest rodowitą wyszkowianką, absolwentką Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida. Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku na kierunku administracja oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku podatki. Obecnie kończy studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku rachunkowość i rewizja finansowa.
Pracę zawodową rozpoczęła w 1995 r. w Urzędzie Skarbowym w Wyszkowie. Od 2000 roku pracowała w Izbie Skarbowej w Warszawie. Przez trzy lata pełniła obowiązki naczelnika Urzędu Skarbowego Warszawa-Wawer. W 2010 roku, mając uprawnienia poświadczone egzaminem zdanym przed państwową komisją przy ministerstwie finansów, była audytorem wewnętrznym w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie. Obecnie pracuje w II Urzędzie Skarbowym Warszawa-Śródmieście, zajmującym się rozliczaniem podmiotów zagranicznych. Zna język niemiecki i rosyjski. Ma męża i dwoje dzieci.

Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl