Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 października 2020 r., imieniny Dionizego, Teofila

Ostatnie sparingi Bugu

Ikona
(Zam: 16.08.2012 r., godz. 10.30)

Meczem towarzyskim ze Żbikiem Nasielsk oraz grą wewnętrzną zespół seniorów Bugu Wyszków zakończył serię letnich sparingów przygotowujących drużynę do rundy jesiennej sezonu 2012/2013.

Spotkanie ze Żbikiem Nasielsk zostało rozegrane w środę 8 sierpnia na stadionie rywali. W pierwszej połowie Bug zagrał pierwszym składem z domieszką kilku testowanych zawodników. Mimo wielu sytuacji podbramkowych po obu stronach nie padły żadne gole. W drugiej odsłonie na boisko ze strony wyszkowskiego klubu wybiegli głównie młodzieżowcy. Bug stracił bramkę po bardzo silnym strzale jednego z napastników gospodarzy z około 30. metrów. Kwadrans później zdołał wyrównać Adrian Nikodemski. W ostatniej minucie spotkania zaspała nieco obrona Bugu, a ,,na raty” został pokonany Łukasz Derejko.
Żbik Nasielsk – Bug Wyszków 2:1 (0:0)

Bramka dla Bugu: A. Nikodemski.

W sobotę 11 sierpnia na stadionie Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji został z kolei rozegrany sparing wewnętrzny. Wystąpili w nim niemal wszyscy dotychczasowi zawodnicy Bugu oraz kilku zawodników testowanych. Pierwsza drużyna zmierzyła się z rezerwami oraz młodzieżowcami, w trakcie meczu były przeprowadzone liczne zmiany.
Powoli klaruje się sytuacja kadrowa drużyny. Odchodzi, niestety, jeden z filarów zespołu trenera Ogrodzińskiego, Maxwell Elota. Barw Bugu nie będzie również bronił na pewno Jarosław Sochocki, który w przeciwieństwie do Nigeryjczyka nie spełnił oczekiwań. W drużynie pozostają z kolei na pewno Łukasz Szala, Łukasz Derejko, Anthony Chukwuemeka oraz wszyscy zawodnicy rodem z Wyszkowa. Według słów trenera Ogrodzińskiego, nadal prowadzone są rozmowy z kilkoma zawodnikami ,,z zewnątrz”.
Rozgrywki IV ligi Bug rozpocznie już w środę, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż. Pierwszy mecz w Wyszkowie zostanie rozegrany w sobotę 18 sierpnia. Przeciwnikiem Bugu będzie Mławianka Mława.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl