Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 stycznia 2023 r., imieniny Jana, PrzybysławaNa początek Pekpol

(Zam: 08.08.2012 r., godz. 10.30)

Spotkaniem z Pekpolem Ostrołęka, swoją przygodę z I ligą rozpoczną siatkarze Campera Wyszków. W Pucharze Polski, pierwszym rywalem podpiecznych trenerów Sucha i Chrzczonowskiego będą siatkarze ze Ślepska Suwałki.

W ostatnim tygodniu wyszło na jaw, kto ostatecznie zajmie miejsce wycofanego z rozgrywek I ligowych zespołu Siatkarz Wieluń. Będzie to drużyna AZS UAM Poznań. Po ostatecznym skompletowaniu ligi opublikowany został również jej terminarz. Inauguracyjny mecz Campera Wyszków w I lidze siatkarzy zostanie rozegrany w sobotę 6 października w Wyszkowie. Rywalem naszej drużyny będzie Pekpol Ostrołęka. Kolejne spotkania I rundy rozgrywek będą rozgrywane w następujących terminach:
2 kolejka (13 października): Energetyk Jaworzno – Camper Wyszków,
3 kolejka (20 października): Camper Wyszków – BBTS Bielsko-Biała,
4 kolejka (27 października): Jadar Siedlce – Camper Wyszków,
5 kolejka (3 listopada): Camper Wyszków – Ślepsk Suwałki,
6 kolejka (10 listopada): Camper Wyszków – AZS UAM Poznań,
7 kolejka (17 listopada): Czarni Radom – Camper Wyszków,
8 kolejka (24 listopada): Camper Wyszków – Kęczanin Kęty,
9 kolejka (1 grudnia): Stal Nysa – Camper Wyszków,
10 kolejka (8 grudnia): Camper Wyszków – Cuprum Lubin,
11 kolejka (15 grudnia): Banimex Będzin – Camper Wyszków.
Runda rewanżowa ligi rozpocznie się 5 stycznia. Wcześniej Camper Wyszków rozpocznie rywalizację w Pucharze Polski. Wyszkowski zespół wejdzie do rozgrywek w III rundzie. Jego rywalem będzie ligowy przeciwnik, Ślepsk Suwałki. W przypadku zwycięstwa nad tą drużyną Camper najprawdopodobniej zmierzy się w kolejnej rundzie z zespołem występującym w Plus Lidze.
Obecnie siatkarze Campera rozpoczęli już przygotowania do rozgrywek najbliższego sezonu. Po początkowej fazie treningów na własnych obiektach, drużyna uda się na obóz do Dębicy, gdzie będzie sparować m. in. z obecnym mistrzem Polski, Resovią Rzeszów. Po powrocie z obozu Camper weźmie udział w turniejach towarzyskich, spośród których jeden ma zostać rozegrany w Wyszkowie. O wszystkich newsach dotyczących drużyny będziemy na bieżąco informować.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl