Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 stycznia 2021 r., imieniny Felicji, Rafała

3:0 i 0:3

(Zam: 08.08.2012 r., godz. 10.30)

Zwycięstwem i porażką w takim samym stosunku bramkowym zakończyły się dwa ostatnie sparingi Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego pokonali Sokoła Serock 3:0, by trzy dni później przegrać 0:3 z Victorią Sulejówek.

Mecz Bug Wyszków – Sokół Serock został rozegrany w czwartek 2 sierpnia w Wieliszewie. W spotkaniu z występującym w Lidze Okręgowej rywalem, Bug był stroną zdecydowanie posiadającą inicjatywę. Jednostronny przebieg spotkania odzwierciedla jego wynik. Trzy zwycięskie bramki dla naszej drużyny zdobyli Łukasz Kowalczyk, Jakub Rejnuś i Adrian Nikodemski. Byli podopieczni trenera Ogrodzińskiego nie zagrozili poważnie bramce Bugu.
Sokół Serock – Bug Wyszków 0:3
Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk, J. Rejnuś, A. Nikodemski.

Mecz z Victorią Sulejówek został rozegrany na stadionie rywala w sobotę 4 sierpnia. Do 70. minuty Bug toczył z wzmocnionym ostatnio kilkoma transferami rywalem dość wyrównaną walkę. Więcej z gry mieli rywale, jednak groźniejsze sytuacje, głównie po kontrach, mieli wyszkowianie. W 70. minucie rywale otworzyli wynik meczu po błędzie wyszkowskich stoperów, w dwie minuty później wykorzystali z kolei rzut karny po faulu Alana Wróbla na jednym z gospodarzy. Na pięć minut przed końcem spotkania piłkarze z Sulejówka ustalili wynik meczu na 3:0. Bug zagrał w tym spotkaniu jedynie w częściowo skompletowanym składzie, co nie wystarczyło na dobrze przygotowaną drużynę trenera Stefana Liszewskiego.
Victoria Sulejówek – Bug Wyszków 3:0 (0:0)


W przyszłym tygodniu wyszkowianie rozegrają dwa kolejne mecze towarzyskie. W środę 8 sierpnia zmierzą się w Nasielsku z miejscowym Żbikiem. Warto wspomnieć, że były klub występujących w Bugu Nigeryjczyków, Eloty i Chukwuemeki, był w tym sezonie o włos od awansu do IV ligi (odpadł w barażach). W sobotę 11 sierpnia Bug rozegra z kolei na własnym stadionie wewnętrzny mecz kontrolny. Dokładna godzina, o której ma się rozpocząć to spotkanie, nie została jeszcze ustalona.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl