Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Lądowisko we wrześniu

Ikona
(Zam: 08.08.2012 r., godz. 10.30)

Trwają prace związane z budową lądowiska dla helikopterów przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Wyszkowie. Umowny termin ich zakończenia to koniec września.

Wykonawcą robót jest firma Rembud z Białegostoku, która została wyłoniona w drodze przetargu. Profesjonalne lądowisko dla helikopterów powstanie przy szpitalu od strony ul. 3 Maja. Na jego budowę szpital otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia w wysokości 1,5 mln złotych.
Prace porządkowe terenu rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku. Wycięto wówczas 198 drzew, karczowano karpy po usuniętych drzewach, wycięto i wykarczowano krzaki.
Wykonawca na teren budowy wszedł w połowie lipca. Wówczas prowadzone były głównie roboty ziemne. Teraz trwają prace przygotowujące do położenia płyty do lądowania. Wykonawca wyrównał teren, wyznaczone zostało miejsce do lądowania, doprowadzona została również sieć energetyczna. Płyta lądowiska będzie podgrzewana, a samo lądowisko oznaczone i oświetlone. W najbliższych tygodniach ogłoszony zostanie również przetarg na budowę parkingu przy wyszkowskim szpitalu od strony ul. 3 Maja.
I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl