Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

Zginął na miejscu

Ikona
(Zam: 23.08.2012 r., godz. 10.30)

Kolejna śmierć młodego motocyklisty. Trzydziestoletni mieszkaniec Wołomina na drodze krajowej w Lucynowie uderzył w barierę ochronną. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę 18 sierpnia. Jak informuje wyszkowska policja, mężczyzna jechał motocyklem Yamaha od Białegostoku w kierunku Warszawy i prawdopodobnie nie dostosował odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze – na łuku stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę rozdzielającą pasy ruchu. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.
Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia, również na „ósemce” w Lucynowie, doszło pod koniec lipca. Wówczas trzydziestosześcioletnia kobieta z Warszawy, która jechała w kierunku stolicy, zjechała w na lewą stronę trasy i uderzyła w bariery ochronne. Zginęła.
Na początku czerwca niemal w tym samym miejscu trzydziestojednolatek stracił panowanie nad motorem, przewrócił się – na mężczyznę najechała osobowa honda.
Na ul. Pułtuskiej 5 czerwca w pobliżu wjazdu na miejski cmentarz osobówka zderzyła się z motorem Yamaha – nie przeżył dwudziestoczterolatek kierujący dwuśladem.
J.P.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Dodane przez Antoni, w dniu 26.08.2012 r., godz. 20.22
To sie robi z tego "czarny punkt", dla motocyklistów. Straszna niepotrzebna śmierć
Dodane przez Jan4P, w dniu 29.08.2012 r., godz. 09.29
Czy to przypadek, że giną przewżnie motocykliści na wyścigowych maszynach?
motocyklisci
Dodane przez kasia, w dniu 04.11.2012 r., godz. 21.36
nie ma przypadku jak ginie motocyklista jadący sam z duzą prędkośćią po autostradzie lub obwodnicy co innego jak do jego smierci przycznia się kierowca który nie patrzy w lusterka tylko skręca nie upewniając się co do wykonania takiego manewru motocyklisci to też użtkownicy dróg którzy wjeżdzając też chcą wrócićdo domu i nie myslą osamobójstwie na motorze ale najlepiej ocenic kogoś kto już nie żyje ciekawa jestem czy osoby które przyczyniają siędo takiej SMIERCI mogą spać spokojnie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl