Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 maja 2020 r., imieniny Pauliny, Eweliny

Sparingi Bugu

(Zam: 02.08.2012 r., godz. 10.30)

W ostatnim tygodniu pierwsza drużyna Bugu Wyszków rozegrała dwa kolejne letnie spotkania sparingowe. W środę 25 lipca wyszkowianie zmierzyli się z Kosą Konstancin, w sobotę 28 lipca natomiast z Wichrem Kobyłką.

Spotkanie z Kosą Konstancin zostało rozegrane w Oborach zamiast planowanego wcześniej meczu z Polonią Warszawa Młoda Ekstraklasa. Tamto spotkanie zostało odwołane z powodu olbrzymiego zamieszania panującego wokół całego stołecznego klubu, wywołanego zmianą właściciela. Mecz z występującą w Lidze Okręgowej drużyną był dość wyrównany, obie ekipy stworzyły sobie po kilka bramkowych okazji. Ostatecznie padł remis 0:0. Z punktu widzenia wyszkowian i trenera Ogrodzińskiego, było to kolejne spotkanie, w którym nacisk był nakładany głównie na pracę nad motoryką. W związku z tym, w meczu wystąpiła bardzo szeroka kadra zawodników. Wartym wspomnienia jest również fakt nawiązania kontaktu z założycielem klubu i szkółki piłkarskiej Kosa Konstancin, byłym świetnym piłkarzem (m. in. Athletico Madryt i Galatasaray Stambuł), reprezentantem kraju, Romanem Koseckim.
Kosa Konstancin – Bug Wyszków (0:0)

Mecz Bug Wyszków – Wicher Kobyłka został rozegrany w Kobyłce. W całym spotkaniu przeważała wyszkowska ekipa, w barwach której wystąpiło m. in. dwóch testowanych graczy ofensywnych. Na boisku pojawił się również po raz pierwszy w czasie letnich spotkań towarzyskich Łukasz Kowalczyk, który wcześniej był nieobecny z powodów zawodowych. Oprócz wspomnianego napastnika do bramki rywali trafili m. in. Szymon Chalski, Robert Nogaj i Adrian Nikodemski. Ostatecznie Bug wygrał pewnie 6:2.
Wicher Kobyłka – Bug Wyszków 2:6

Kolejne spotkanie sparingowe podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego rozegrają w czwartek 2 sierpnia, również w Kobyłce. Ich rywalem będzie występujący w Lidze Okręgowej Sokół Serock. Wedle słów trenera naszej drużyny, będzie to ostatni mecz traktowany jako sprawdzian i przygotowanie motoryczne. W następnym spotkaniu towarzyskim, które zostanie rozegrane w sobotę 4 sierpnia w Sulejówku, Bug ma wystąpić w składzie zbliżonym do tego, który będzie rywalizował w rozgrywkach ligowych. W Sulejówku wyszkowski zespół będzie podejmowany przez występującą w grupie południowej mazowieckiej IV ligi, miejscową Victorię. Warto przypomnieć, że drużynę naszych sobotnich rywali prowadzi były szkoleniowiec Bugu, Stefan Liszewski, co dodaje każdemu starciu obu drużyn dodatkowego smaku.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl