Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaKronika policyjna

(Zam: 05.10.2010 r., godz. 11.04)

[w:] „Wyszkowiak” nr 40/2010 z 05 października 2010 r.

Alkoholowe „przygody” warte 500 zł
Po raz kolejny doszło do dwóch kradzieży alkoholu z półek sklepów. Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku i słono zapłacą za swój czyn. W piątek alkoholowy rabuś próbował ukraść dwie butelki wódki ze sklepu na ul. I AWP. Mieszkaniec gminy Długosiodło został schwytany na gorącym uczynku i został ukarany mandatem karnym w wysokości pięciuset złotych. Alkohol, który próbował wynieść ze sklepu był wart 59,67 zł.
Kolejny proceder miał miejsce w jednym ze sklepów na ul. Prostej. Mieszkaniec Wyszkowa usiłował ukraść dwa piwa o wartości 4,98 zł. Został zatrzymany przez personel sklepu i ukarany przez policjantów mandatem w wysokości pięciuset złotych. Cóż, łatwiej byłoby zapłacić za alkohol…

Kłopotliwe remonty
Remont ulicy Serockiej powoduje liczne utrudnienia w ruchu. W czwartek na tym odcinku doszło do czterech kolizji drogowych. Opel corsa, rover, volvo i ford sierra wjechały w wyrwy w remontowanej asfaltowej nawierzchni. Intensywne opady deszczu spowodowały wypłukiwanie posypki z wyrw. Policja zwraca się z prośbą o szczególną uwagę podczas jazdy tą ulicą do czasu zakończenia prac drogowych.

Skradziono byka
W poniedziałek w godzinach przedpołudniowych z pastwiska w Chrzczance Folwarku skradziono czarno-białego byka. Poszkodowany ocenił straty na trzy i pół tysiąca złotych. Policja zwraca się do mieszkańców wsi o zwiększenie nadzoru nad zwierzętami wypasanymi z dala od budynków gospodarczych.

Autobus wpadł do rowu
30 września o godz. 5.30 w miejscowości Budykierz na trasie Wyszków–Ostrów kierujący autobusem bova wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Na szczęście żadnemu z pasażerów nic się stało.

Płonął samochód
W piątek o godz. 23.00 w Porębie doszło do pożaru renaulta megane należącego do mieszkańca podwarszawskich Ząbek. Jego przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.

Z promilami na rowerze
Łamiąc zakaz prowadzenia pojazdów, 46−latek jechał rowerem pod wpływem alkoholu. W sobotę o godz. 12.30 został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego na ul. Sowińskiego. Mieszkaniec Wyszkowa w wydychanym powietrzu miał 1,30 promila alkoholu.
W niedzielny poranek w Wyszkowie na ul. Serockiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli rowerzystę. 54−latek kierował rowerem, mając 2,82 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkaniec Wyszkowa również ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl