Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraStanisław Jastrzębski ponownie prezesem PSL- u

Ikona
(Zam: 10.07.2012 r., godz. 10.30)

Po czterech latach kadencji, Stanisław Jastrzębski po raz kolejny został wybrany na prezesa powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pierwszym wiceprezesem został Bogdan Pągowski.

Powiatowy zjazd delegatów PSL odbył się 29 czerwca w auli filii Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Wyszkowie. W posiedzeniu wzięli udział m.in. europoseł Jarosław Kalinowski, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. W części oficjalnej członkowie partii przedstawili sprawozdania oraz omówili sprawy bieżące. Jarosław Kalinowski zaprezentował sytuację gospodarczą i polityczną w Unii Europejskiej oraz w kraju, a marszałek Adam Struzik – sytuację na Mazowszu.
Podczas spotkania głos zabrał również prezes ustępujący po czterech latach kadencji Stanisław Jastrzębski. Następnie odbyło się głosowanie na wybór nowego prezesa PSL. Spośród dwóch kandydatur po raz kolejny prezesem został Stanisław Jastrzębski. Drugim kandydatem był Jacek Bachański.
Wiceprezesami powiatowego PSL-u zostali: pierwszym – Bogdan Pągowski, drugim – Marian Skoczeń, trzecim –Jacek Bachański. Sekretarzem został Zdzisław Bocian, a skarbnikiem Krystian Pędzich.
Jednym z celów, które postawili przed sobą ludowcy, jest poszerzenie struktur partii. Jeszcze w tym roku odbędzie się wojewódzki zjazd PSL.
I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl