Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Jubileuszowy turniej

Ikona
(Zam: 26.07.2012 r., godz. 10.30)

Jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie odbył się w trakcie festynu rodzinnego 8 lipca na terenie boiska szkolnego w Kicinach.

Jak na jubileusz przystało, w tegorocznych rozgrywkach o przechodni puchar stanęło aż dwanaście drużyn: Adelin-Lipiny, Anastazew, Choszczowe, dwie drużyny z Dębinek, Gaj, Głuchy, Mostówka, Obrąb, Przykory, Słopsk oraz Zabrodzie. Zwycięzcami okazała się drużyna z Dębinek (pierwszy skład), która prócz pucharu otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 800 zł, II miejsce w łącznej klasyfikacji oraz nagrodę w wysokości 600 zł wywalczyli mieszkańcy Obrębu , III miejsce uhonorowane nagrodą 300 zł uzyskały jednocześnie dwie drużyny tj. Zabrodzie oraz Adelin-Lipiny. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie: Piotr Nida, Krzysztof Dołowy oraz Tomasz Sadurski.
W trakcie turnieju przeprowadzono liczne konkurencje rodzinne m.in. strzelanie z wiatrówki i z łuku, rzut balonem wypełnionym wodą czy odbijanie piłki. Zwycięzcy wszystkich konkurencji otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Organizatorzy zadbali także o atrakcje dla najmłodszych, urządzenia lunaparkowe. Smakosze gorących przekąsek mogli posilić się kiełbaską i kaszanką z grilla. Nie zabrakło też napojów, słodkich deserów, czy też stoisk z zabawkami. Ciekawym urozmaiceniem była wystawa „pod chmurką” prac plastycznych Michaliny Derlickiej.
Rozgrywki turniejowe trwały blisko 11 godzin, a zawodnicy musieli zmagać się nie tylko z przeciwnikiem, ale też z upalną aurą. Puchar przechodni, nagrody drużynowe, upominki dla sędziów wręczył wójt Adam Ołdak. Festyn zakończono o godz. 22.00 zabawą taneczna przy akompaniamencie zespołu RECK DANCE.
Zapewnienie tak bogatego programu imprezy oraz bezpłatnych atrakcji było możliwe dzięki pozyskaniu przez gminę Zabrodzie środków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
M.W.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl