Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lipca 2021 r., imieniny Innocentego, Wiktora

Rajd rowerowy

Ikona
(Zam: 26.07.2012 r., godz. 10.30)

W IX gminnym rajdzie rowerowym „Szlakiem siedlisk bocianich” 14 lipca wzięło udział ponad 70 osób, które pokonały około 50 kilometrów.

Rajd rozpoczął się w Brańszczyku pod Gminnym Domem Kultury o godzinie 10.00. Grupa odebrała instrukcje od organizatorów: dyrektor GDK Maryli Puścian i Marka Rozenka. Peleton ruszył w długą podróż przez Turzyn, Wyszków, Olszankę, Sitno, Ostrowy, Stare Kozłowo, Nowe Wypychy, Stary Mystkówiec i Zatory. Końcowym przystankiem było Pniewo, gdzie zmęczonych pięciogodzinną jazdą rowerzystów w swoje progi zaprosili państwo Bożena i Jan Jóźwiakowie. Gospodarze przygotowali syty poczęstunek. Rowerzyści mogli odwiedzić pobliską kuźnię, oddać się różnorodnym sportowym zabawom bądź słodkiemu lenistwu w pięknym ogrodzie. O godz. 18.00 zadowoleni uczestnicy wsiedli do zamówionego autokaru, by wrócić w nieco bardziej komfortowy sposób.
Rajd udał się znakomicie, a do wysokiego poziomu dostosowała się nawet kapryśna ostatnio pogoda. Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom, organizatorom, Bożenie i Janowi Jóźwiakom oraz Grzegorzowi Kaflikowi, który, jako właściciel „Agroturystyki u Kaflika”, bezpłatnie udostępnił potrzebującym rowery ze swojej wypożyczalni oraz zapewnił wsparcie techniczne na trasie całego rajdu.
Opr. E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl