Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 06 lipca 2020 r., imieniny Dominiki, Łucji

Sparingpartnerzy Bugu

(Zam: 19.07.2012 r., godz. 10.30)

Podczas przygotowań do rozgrywek sezonu 2012/13, Bug Wyszków rozegra sześć spotkań sparingowych. Rywalami drużyny trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego są zespoły na bardzo zróżnicowanym poziomie.

Pierwszym przeciwnikiem Bugu będzie Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Zespół ten był w ostatnim sezonie ligowym rywalem Bugu, w rozgrywkach IV ligi zajął ostatecznie dziewiąte miejsce w tabeli. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 21 lipca.
W środę 25 lipca wyszkowska drużyna zmierzy się z kolei z występującą w Młodej Ekstraklasie ekipą Polonii Warszawa. Jest to już niemal „tradycyjny” przeciwnik sparingowy Bugu. W ostatnim spotkaniu obu ekip, które odbyło się w lutym (br.) lepsza okazała się stołeczna drużyna, która wygrała 2:1. Bramkę dla Bugu zdobył wtedy Jakub Rejnuś.
Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie Wicher Kobyłka. Zespół ten w ostatnim sezonie występował w A-klasie, rywalizując między innymi z rezerwami wyszkowskiego klubu. Wicher wywalczył pierwsze miejsce w tabeli A-klasy, dzięki czemu w najbliższym sezonie będzie występował w Lidze Okręgowej.
W sobotę 4 sierpnia wyszkowscy piłkarze udadzą się do Sulejówka, gdzie będą podejmowani przez miejscową Victorię. Drużyna prowadzona przez byłego szkoleniowca Bugu Stefana Liszewskiego, występuje obecnie w grupie południowej mazowieckiej IV ligi. W ostatnim sezonie Victoria zajęła jedenaste miejsce w rozgrywkach.
Cztery dni później wyszkowianie zmierzą się z występującym w Lidze Okręgowej Sokołem Sercok. Byli podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego w ostatnim sezonie zajęli dobre, szóste miejsce w rozgrywkach.
Ostatnim sparingpartnerem Bugu będzie Żbik Nasielsk. W ostatnim sezonie były zespół występujących w Bugu Nigeryjczyków, Eloty i Chukwuemeki, zajął drugie miejsce w rozgrywkach Ligi Okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Nasielszczanie wystąpili w barażach o grę w IV lidze, odpadli jednak w dwumeczu z Bzurą Chodaków (wyniki 1:1 oraz 2:3). Mecz Bug-Żbik zostanie rozegrany w środę 8 sierpnia. Tydzień później (15 sierpnia) rozpoczną się ligowe rozgrywki.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl