Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 14 maja 2021 r., imieniny Bonifacego, Macieja

Wakacje ze Świętą Rodziną

(Zam: 19.07.2012 r., godz. 10.30)

Ponad setka dzieci uczestniczyła w tegorocznych półkoloniach organizowanych przez parafię Świętej Rodziny w Wyszkowie. Jak zawsze mogły liczyć na moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dzieci odwiedziły m.in. muzeum łowiectwa, farmacji i pożarnictwa.

Wakacyjne półkolonie w kościele Świętej Rodziny trwały od 2 do 13 lipca. Ich organizacją zajął się ksiądz wikary Dariusz Izbicki, któremu pomagali parafialni animatorzy.
Od godz. 10.00 co dzień czekało na uczestników wiele atrakcji. Dwa razy w tygodniu chodzili na basen, organizowano gry i zabawy ruchowe na Orliku, boisku przy Zespole Szkół na Polonezie oraz w hali sportowej. W pierwszym tygodniu odbyła się wycieczka do Warszawy, podczas której dzieci zwiedziły muzeum farmacji oraz łowiectwa. W drugim zaś, wraz opiekunami wybrały się również do stolicy, aby zwiedzić kolejne muzea – pożarnictwa i geologiczne.
Ponadto odbywały się liczne konkursy m.in. na rysunek kredą, muzyczne, reklam, biblijny, była też nauka tańców grupowych i karaoke. W piątek zorganizowano pożegnalne spotkanie.
I.S.

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl