Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaTragedia na stacji PKP

Ikona
(Zam: 12.07.2012 r., godz. 12.00)

W piątkowy wieczór na stacji PKP doszło do tragicznego zdarzenia. Trzydziestoletni mężczyzna prawdopodobnie został śmiertelnie porażony prądem. Policja nie wyklucza, że było to samobójstwo.

W piątek 6 lipca o godz. 19.50 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na terenie stacji PKP na ul. Dworcowej w Wyszkowie. Trzydziestoletni mieszkaniec Wyszkowa wszedł na słup trakcji kolejowej i prawdopodobnie został śmiertelnie porażony prądem. Zgon mężczyzny nastąpił przed przyjazdem karetki. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Policja nie wyklucza, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Nadzieja i tylko nadzieja !
Dodane przez Wyszkowiak, w dniu 12.07.2012 r., godz. 11.07
TAK MLODY CZLOWIEK,TAK NIEPOTRZEBNA,TAK TRAGICZNA SMIERC !.............A swoja droga Wyszkowska stacja jest zaniedbana.Czytelnicy apeluja w internecie , np.Pani Nadzieja :" Zadbajcie wreszcie o linie Wilenska-Tluszcz-Wyszkow" , ale..... to w zwiazku z informacja ze PESA /jak podaje samorzad mazowiecki/ ma dostarczyc do konca listopada br./ P.Struzik/...... nowe szynobysy.Na torach mazowieckich maja sie pojawic w grudniu br. i beda wykorzystywane na trasach mniej obciazonych i NP. NA LINII DO OSTROLEKI ! Moze apel Pani Nadzieji to nadzieja dla Wyszkowa. Na pewno szczesciu trzeba pomagac P.Burmistrzu Gminy Wyszkow !
Sprostowania
Dodane przez Gagarin323, w dniu 15.07.2012 r., godz. 10.37
Dworzec kolejowy nie znajduje się przy ulicy Dworcowej tylko przy Okrzei. A do tego stacja Wyszków należy do PLK, czyli zreorganizowanej grupy PKP. A nowe szynobusy u nas nie będą jeździć, ponieważ są nieopłacalne przy obsłudze linii zelektryfikowanych. Będą obsługiwać ruch do Czeremchy, Legionowa, Sierpca. Zamiast pisać głupoty, może by się najpierw przyjrzeć jaki jest cel kupna przez Koleje Mazowieckie nowego taboru. A nawet jeśli, to jak ma to wpłynąć na rozwój wyszkowskiej stacji kolejowej skoro KM z PKP nie ma nic wspólnego? Widać że artykuły redagowane sę przez amatorów, nie mającego zielonego pojęcia o stanie kolei w Wyszkowie, ani w Polsce. Warto by konsultować z kimś takie teksty i sprawdzać wartość merytoryczną.
WWY
Dodane przez ET21, w dniu 15.07.2012 r., godz. 10.38
Głupoty
Gagarin i w dodatku amator
Dodane przez Zdzich, w dniu 15.07.2012 r., godz. 13.53
"Widać że artykuły redagowane sę przez amatorów, nie mającego zielonego pojęcia o stanie kolei w Wyszkowie, ani w Polsce. Warto by konsultować z kimś takie teksty i sprawdzać wartość merytoryczną". Gagarin chyba nadal orbituje po sobocie. Jak powyżej WIDAĆ, artykuł nie dotyczy PKP a tragicznego wydarzenia na stacji amatorze latania!!! Co chcesz kosmonauto konsultować?
To nie glupoty !
Dodane przez Podrozny, w dniu 15.07.2012 r., godz. 14.36
Stacja w Wyszkowie / wizytowka Wyszkowa / jest zaniedbana i brudna i to nie sa glupoty. Brudna choc wody w Bugu nie brakuje.Rak do pracy za marne grosze rowniez . Obraz jak z serialu filmowego o dzikim , brudnym,ponurym miasteczku na koncu swiata.W tle tragiczny scenariusz dopisalo zycie.Burmistrz moze nie pamieta ,ze to jednak ledwie 50 km od Warszawy. Kto bedzie tak nierozwazny aby wysiasc na tej stacji ???Nastepny zniszczony ,zaniedbany nabytek po komunie ,ktory nie jest przewidziany do remontu ,chociaz spoleczenstwo o nim przypomina , chociaz spoleczenstwo go tak potrzebuje !
System ?
Dodane przez Komentator, w dniu 15.07.2012 r., godz. 15.24
Do Zdzicha.No widzisz to wolny kraj i nie ma obowiazku?jeszcze/ akcetowania stanu koleii. Ty chyba tez nie wiesz ,ze system jak system to oklamie,to przytnie ,tu wyludzi , tu zmanipuluje , zakreci. Spoleczenstwa takich miast jak Wyszkow pogubieni nie moga wiedziec o co chodzi.Tak wlasnie osiagane sa cele w nieludzki sposob.Ty chyba jednak to wiesz!
Nie jestem amatorem
Dodane przez Gagarin323, w dniu 15.07.2012 r., godz. 18.15
Pracuje na kolei więc nie jestem żądnym amatorem. Miasto nic nie zrobi z dworcem ani stacją póki to wszystko należy do PLK. Ale Zdzich chyba tego nie wie. Ja się nie czepiam wydarzenia ale komentarza o modernie stacji. A że człowiek zginał to jest mi bardzo szkoda.
a i jeszcze jedno
Dodane przez Gagarin323, w dniu 15.07.2012 r., godz. 18.24
Panie mądry Zdzich. Gagarin to przezwisko lokomotywy serii ST44 pracującej na PKP. Nie chodzi tu o żadnego kosmonaute. A co do wypowiedzi Podróżnego dworzec pochodzi z 1897 roku, i nie został wybudowany za komuny. Za komuny pochodzi jedynie kładka i sieć trakcyjna, no i wiadomo nowe perony przystosowane to nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych (lata 80). I wszystkich chcę uświadomić że dworzec będzie zmodernizowany, w mniejszym lub większym zakresie, a linia Tłuszcz - Ostrołęka przystosowana do wyższych prędkości, ale tu potrzebne są pieniądze i cierpliwość. Narazie remontowana jest linia Ostrołęka - Małkinia, dopiero potem nasza.
Panie Lokomotywa Postępu.
Dodane przez Zdzich, w dniu 15.07.2012 r., godz. 23.56
Czepia się pan niesłusznie autorów artykułów czyli dziennikarzy. Widzę, że powyższy tekst poswiecony jest wyłącznie tragicznemu wypadkowi. Poniżej różni ludzie piszą różne komentarze, nie artykuły. Tak jak pan czy ja. Nie widzę potrzeby konsultowania swoich wpisów z kimkolwiek. Jesli ktoś wie lepiej lub wiecej może o tym napisać. Do opisanego przez pana budynku stacji, zdaje się że jedno skrzydło zostało dobudowane całkiem niedawno, tzn. w czasie komuny. Co do trasy Ostrołęka-Małkinia, to myslałem, ze ostrowiaki dawno już ukradli zardzewiałe tory.
Niewybaczalne zaniedbania i zaniechania !
Dodane przez Podrozny, w dniu 16.07.2012 r., godz. 01.01
Wszedzie ,chociaz tory w srodku miasta,wszedzie chwasty,brud i nielad.To niewybaczalne ze mozna na to pozwolic , ze na to pozwolono i zwlaszcza ze sam bydynek stacji to zabytek .Jednak skandal !
Co prosze ?
Dodane przez Zombi, w dniu 16.07.2012 r., godz. 06.48
Tak mlody czlowiek powinien zyc, cieszyc sie zyciem....to straszne......wspolczucie i bol,bol i wspolczucie przede wszystkim, a jesli nadzieja to tylko taka ,ze nikt .....i nigdy wiecej.......P.s.Ups.Jak chcesz wykonac dojazd PRZEZ ROW - rowniez nie ma z kim gadac w tym miascie !!!
Błędy
Dodane przez Gagarin323, w dniu 16.07.2012 r., godz. 11.28
Czepiam się bo takie coś jak jest napisane w artykule "słup trakcji kolejowej" to jakaś głupota. Trakcja kolejowa to pojazdy szynowe, a jeśli chodzi o słup to powinno być słup sieci trakcyjnej.
Dodane przez zdzich, w dniu 16.07.2012 r., godz. 13.45
Toś oswiecił teraz wszystkich błądzących. I tak trzymaj. A co tam na PKP słychac?
Remonty remonty remonty
Dodane przez Gagarin323, w dniu 16.07.2012 r., godz. 17.30
Od sierpnia aż do listopada mają trwać remonty linii z Tłuszcza do Ostrołęki. Całość prac wyceniono na ok. 220 mln złotych. Już została wybrana firma przez PLK. Ogólnie całość modernizacji ma potrwać do 2015 roku. Wszystko to jest związane z powstaniem nowej elektrowni w Ostrołęce. Także nie jest źle. A i jeszcze jedno. Nowa część wyszkowskiego dworca została oddana do użytku w 1991. Więc nie można powiedzieć aby pochodziłą z czasu PRL (koniec komuny to o ile pamiętam 1989 rok?).
A tak dokladnie i odpowiedzialnie.
Dodane przez Zombi, w dniu 17.07.2012 r., godz. 04.07
Ups.Te remonty na stacji kolejowej w Wyszkowie to rozpoczna sie w sierpniu roku Panskiego ktorego i maja zakonczyc sie roku Panskiego ktorego ?
HMM
Dodane przez Gagarin323, w dniu 17.07.2012 r., godz. 10.26
Mają się niby zacząć w tym, ale PLK to oszuści więc nic nie wiadomo.
Dodane przez ami, w dniu 18.07.2012 r., godz. 15.17
hehe z komentarzy można się dowiedzieć więcej niż z całej gazety ;)

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl