Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyW obronie Telewizji Trwam

Ikona
(Zam: 05.07.2012 r., godz. 12.00)

Kilkaset osób przeszło w minioną niedzielę ulicami Wyszkowa w obronie Telewizji Trwam. – Powinniśmy żądać respektowania nas jako Polaków, jako katolików – mówiła poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

Marsz to element kampanii, która trwa w całej Polsce – protestujący nie zgadzają się z decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o niedopuszczeniu Telewizji Trwam na tzw. multipleks. To uniemożliwi temu nadawcy emitowanie swoich programów na platformie cyfrowej (od przyszłego roku nadawanie naziemne zostanie wyłączone).
Uczestnicy marszu zebrali się w południe w kościele św. Idziego, gdzie odbyła się msza. W jej trakcie głos zabrała posłana PiS Krystyna Pawłowicz.
- Jesteśmy tu, by wyraźnie i głośno powiedzieć, że nie zgadzamy się na to, by we własnej ojczyźnie być obywatelami drugiej, trzeciej, czwartej kategorii – mówiła posłanka. – Jesteśmy większością, ale władze traktują nas jak mniejszość. W Warszawie pozwala się budować meczet, władza popiera mniejszość, jakieś feministki, grupy, które rozbijają rodziny, chcą wyrugować chrześcijaństwo.
Te dyskryminujące działania nazwała naruszaniem konstytucji, powagi kościoła katolickiego. Jej zdaniem, nie ma innego medium, które w swoim programie miałoby katolicki światopogląd.
- Marsze są po to, by pokazać, że nie zgadzamy się na to, by nas traktowano gorzej niż zwierzęta – podkreśliła. – To marsz w obronie wolności słowa, bo niedługo nie będzie można mówić tego, co jest zgodne z naszą religią, pokazywać konkubinaty, że dwie kobiety biorą sobie dziecko na wychowanie. Powinniśmy żądać respektowania nas jako Polaków, jako katolików.
Po mszy przed kościołem uformował się korowód, w którym szli mieszkańcy, księża, poseł Krystyna Pawłowicz i Henryk Kowalczyk, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, Klubu Gazety Polskiej.
- Nie może być tak, że Tusk robi, co się mu podoba, będziemy bronić Telewizji Trwam do skutku – mówiła nam jedna z uczestniczek marszu.
J.P.

Komentarze

Wolne media i telewizja TRWAM
Dodane przez darek, w dniu 05.07.2012 r., godz. 12.27
Przemarsz zorganizowały organizacje katolickie ale w relacjach gazet ta informacja jest na marginesie. PiS i ta Pawłowicz upolitycznili ten przemarsz, następnym razem będą szli sami. Po tak wyczerpującym przemarszu jeszcze tyle czasu trzymać ludzi w kościele Świętej Rodziny aby politycy mogli poględzić to karygodne.
Dodane przez abc, w dniu 05.07.2012 r., godz. 12.57
a kto Wam broni oglądać telewizję Trwam? Kupta se dekoder i oglądajta??? Po co ta cala szopka??? Chyba tylko po to (cytując darka) "aby politycy mogli poględzić"
Machlojki Dworaka
Dodane przez Sławek, w dniu 05.07.2012 r., godz. 13.23
Jak informuje "Rzeczpospolita" nadawcy, którzy dostali miejsce na pierwszy multipleks mieli być w lepszej kondycji finansowej niż fundacja Lux Veritatis, wła­ści­ciel te­le­wi­zji Trwam. Sęk w tym, że gdy już otrzymali koncesję oka­za­ło się, że nie stać ich na­wet na opła­ty. KRRiT zgo­dzi­ła się roz­ło­żyć je na ra­ty. Gazeta związana z ojcem Rydzykiem stawia zarzuty KRRiT.Lech Wałęsa w 95 procentach popiera Telewizję Trwam.Niespodziewany obrońca TV Trwam: Lepiej mieć ją w eterze niż na ulicach "Rz" cytuje raport NIK. Zarzuca on KRRiT, iż na­ra­ża na stra­ty bu­dżet pań­stwa. Chodzi o rozkładanie opłat, w tym opłat koncesyjnych na nadawanie cyfrowe na pierwszym multipleksie, na raty. Stacje, które otrzymały taki przywilej to m.in. Sta­vka (ka­nał roz­ryw­ko­wo­-pu­bli­cy­stycz­ny TTV) i Le­mon Re­cords (ka­nał z mu­zy­ką di­sco­ po­lo Po­lo TV). Ra­da opła­tę kon­ce­syj­ną w wy­so­ko­ści 10,8 mln zł roz­ło­ży­ła im aż na 114 rat, a spół­ce Eska (ka­nał mu­zycz­ny Eska TV) 7,3 mln zł na 93 ra­ty. – Sko­ro sy­tu­acja in­nych nadaw­ców nie po­zwa­la­ła im na­wet na uisz­cze­nie opła­ty kon­ce­syj­nej, to na ja­kiej pod­sta­wie Ra­da przy­zna­wa­ła kon­ce­sje? – py­ta Li­dia Ko­cha­no­wicz, dy­rek­tor fi­nan­so­wa fun­da­cji Lux Veritatis, właściciela TV Trwam i Radia Maryja. TV Trwam koncesji na nadawanie cyfrowe nie otrzymała, bo jak tłumaczył szef KRRiT, Jan Dworak nie była wiarygodna finansowo.
Dodane przez Szczęść Boże, w dniu 05.07.2012 r., godz. 13.38
Nikt nikogo nie trzymał na siłę. Ale co prawda, to prawda. Upał był niemiłosierny. Organizatorm brakuje doświadczenia. Jednak sukcesem jest to, że ludzie sie integrują.
Bóg, Honor, Ojczyzna
Dodane przez Antoni, w dniu 05.07.2012 r., godz. 22.09
Mojseje chcą nam z ojczyzny zrobic Judeo-Polonię... Dosyć mam tego zaszczuwania i szantażu o wszechobecny antysemityzm. J w Wyszkowie nam tego nie brakuje.
za zbiórke na stocznie
Dodane przez nie oglądająca, w dniu 05.07.2012 r., godz. 22.28
To już nie ma tych pieniedzy zbieranych na stocznie coby nimi zaplacic za miejsce na multiplekscie? A moze lepiej niz maszerowac znow zebrac troche grosza ?
Dodane przez Kolo, w dniu 05.07.2012 r., godz. 23.38
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy prąd podrożał o 5,9 proc., opał o 7,5 proc, gaz aż o 14,9 proc. Pytanie „jak żyć?” coraz mocniej wiąże się dla wielu z kwestią „za co żyć?”. Dane Głównego Urzędu Statystycznego nie pozostawiają cienia wątpliwości: w Polsce jest coraz więcej biedy.
Jach chca to proszę bardzo.
Dodane przez Aster, w dniu 06.07.2012 r., godz. 10.49
Jak chcą to niech sobie chodza w przemarszach, niech sobie oglądaja Trwam, słuchaja Maryja i niech płaca na Rydzyka - ich wola. Tylko jedno! I neicha płaca sobie podatek na kościół katolicki, skoro są jego wyznawcami. A ja wolę żeby podatki które płace szły np.; na szkoły, na dzieci które potrzebują objadów czy książek do szkoły ale nie na fundusz kościelny, I jeszcze jedno niech nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak zainstalowoano nadajanik R. Maryja w Wyszkowie to zakłuca wszystkie inne stacje radiowe.
Do Koło
Dodane przez AdRem, w dniu 06.07.2012 r., godz. 10.50
Koło - największą biedę to widać po Tobie i co gorsza jest to bieda umysłowa.
Dodane przez Jakub, w dniu 06.07.2012 r., godz. 11.01
Aster niech słucha radia tel-awiw, ja słucham radia Maryja. Twój POdatek idzie nie na dzieci a na musjej żydowskie, które POwinno POwstać za ich pieniądze. Scheda po śp. Lechu Kaczyńskim jako prezydencie Warszawy to Muzeum Powstania Warszawskiego, scheda PO bufetowej H.Waltz muzeum żydowskie.
Telewizja TRWAM została skrzywdzona przez Dworaka i PO
Dodane przez Kuba, w dniu 06.07.2012 r., godz. 12.17
Ja też płacę podatki a Nowosielski z Platformy likwiduje szkoły, likwiduje stołówki szkolne, likwiduje etaty sprzątaczek, tnie pieniądze na kulturę.Coraz więcej ludzi Nowosielski z Platformy zatrudnia w Wodociągach i opłaty za wodę i ścieki są coraz większe. Na telewizję TRWAM nie płacę więc niech się rozwija. Jak ci się aster Kościół nie podoba to przenieś się do Czech lub Chin. Tam bezbożników jest dużo i dobrze się poczujesz.
Dodane przez Tesia, w dniu 06.07.2012 r., godz. 13.58
Jeszcze w tym roku czekają was POdwyżki POd pretekstem "inwestycji" w infrastrukturę. "By żyło sę lepiej" (całej armii kolesi)
vvvvvvvvvvvvvvv
Dodane przez vvvvvvvvvvvvvvvv, w dniu 06.07.2012 r., godz. 15.45
ale to my wybraliśmy PO I P. Nowosielskiego. Także to my odpowiadamy za to co z nami robią ludzie których my popieramy..................... ten na głosowanie nie chodzi, tego polityka nie interesuje a ten głosuje na PO bo nie na PIS i dlatego tak mamy w państwie. A PO korzysta i tnie na czym się da. Ale nie na sobie oczywiście.
do AdRem?
Dodane przez Kolo, w dniu 06.07.2012 r., godz. 16.07
Ta bida dopadnie i twoje dzieci mądralo. szkół coraz mniej, wyniki coraz gorsze z ty madralo piej z zachwytu ełropejczyku.
załamany
Dodane przez Michał M, 1M, w dniu 06.07.2012 r., godz. 23.22
Wstyd, totalny wstyd, że w nowoczesnym mieście, zejdzie się banda starych pryków zaślepionych populizmem i fanatyzmem toruńskiego hipokryty, i prowadzona przez posłankę upośledzonej partii politycznej robi, mówiąc łopatologicznie popeline w mieście, gdzie ludzie mają większe zmartwienia niż to, że telewizja działająca na zasadzie prania mózgu, nie dostała się na cyfrowy multipleks. jeszcze by tego brakowało, żeby się dostała. Ludzie, krytykujący obecnego burmistrza, mają zaburzenia logicznego myślenia. Obecny włodarz Wyszkowa to osoba, która darzę dużym szacunkiem, bo robi wiele dla tego miasta.
Dodane przez Zbigniew W, w dniu 07.07.2012 r., godz. 10.06
Michał M. Jesteś może na pasku burmistrza klakierku? Wpis jak POd zamówienie propagandysto. Burmistrz wiele robi dla miasta, dla wsi też he, he. Zrobił przedłużenie asfaltu w Gulczewie w szczere pola. Ludzie pukają sie w głowę i pytają po co? Po to, bo ma tam wykupiona za grosze działeczkę. Robi pod siebie. A TV Trwam takie nikłe, takie słabe i nic nie znaczące, to dlaczego tak się go boisz marionetko POpulistów
Nowoczesne czyli jakie
Dodane przez Wlad, w dniu 07.07.2012 r., godz. 14.04
Załamany Michał M. Śniło mu się nowoczesne miasto. Idz człowieczku na PKP, na przystanek autobusowy przy dawnym rubel placu, na skwer JPII za parawan zasłaniający przepompownię. Zobaczysz d.lizie, że to prestiżowe miejsce robi za kloakę dla połowy "nowoczesnego" miasta. Pajacujesz waść!
.
Dodane przez Michał M, 1M, w dniu 07.07.2012 r., godz. 18.49
Panie Zbigniewie, rzecz w tym, że ja jestem politycznie obojętny. partia polityczna nie ma dla mnie znaczenia, obstaję po prostu za tymi, których działania są widoczne. jestem obserwatorem rzeczywistości. chciałem zwrócić uwagę tylko na to, że nasze miasto nie było dotąd areną religijno-fanatycznych batalii, a niestety się nim stało. w tej chwili to Pan pokazał nienawiść wobec jednej z partii, co może sugerować Pana nadmierne zamiłowanie do wartości innej partii. Mam 21 lat, i pewnie w pana oczach jestem jednym z członków straconego pokolenia młodzieży, straconego bo rządzi ta a nie inna partia...
do uPOśledzonego POpeliniarza
Dodane przez niePOlubowny, w dniu 07.07.2012 r., godz. 19.45
"Wstyd, totalny wstyd, że w nowoczesnym mieście"- gdzie z taką radością i kwiatami witano marszałka Tuchaczewskiego na moście w Wyszkowie -"zejdzie się banda starych pryków zaślepionych populizmem i fanatyzmem toruńskiego hipokryty, i prowadzona przez posłankę upośledzonej partii politycznej robi, mówiąc łopatologicznie popeline w mieście, gdzie ludzie mają większe zmartwienia niż to, że telewizja działająca na zasadzie prania mózgu, nie dostała się na cyfrowy multipleks. jeszcze by tego brakowało, żeby się dostała. Ludzie, krytykujący obecnego burmistrza, mają zaburzenia logicznego myślenia. Obecny włodarz Wyszkowa to osoba, która darzę dużym szacunkiem, bo robi wiele dla tego miasta." Ile z tych 3 milionów z Izraela możemy przyjąć kwiatami w Wyszkowie?
cóż
Dodane przez Michał M, 1M, w dniu 07.07.2012 r., godz. 23.21
Spodziewałem się, że zostanę odebrany jako zwolennik obecnie rządzącej partii. Niestety nikt mnie pozytywnie nie zaskoczył. No cóż, zostanę więc sobie sam z moimi przekonaniami, ja "uPośledzony POpeliniarz". Hipokryzyjni katolicy mogą już sobie ostrzyć na mnie widły. Ale kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.
Dodane przez $$$, w dniu 08.07.2012 r., godz. 02.54
"Religijno fanatycznych batalii", a może jednak była to pokojowa i spokojna demonstracja? Nasze miasto stało się POśmiewiskiem w związku z "odezwą" radnych do płacenia abonamentu rtv.
Niech żyje wolność
Dodane przez Zyta, w dniu 08.07.2012 r., godz. 08.05
Nie manifestowała banda starych pryków tylko osoby w różnym wieku, a najwięcej czterdziestolatków, którzy cenią sobie wolność mediów a nie tylko telewizję TRWAM. Nie widzę nic złego w oglądaniu telewizji Ojca Rydzyka. Manifestacja nie była polityczna bo był to przemarsz modlitewny- różaniec w intencji koncesji na multipleksie cyfrowym dla telewizji TRWAM i za wolne media. PIS z Wyszkowa nie brała udziału w organizacji przemarszu a tylko ją upolitycznił robiąc złą robotę. Burmistrz Nowosielski jakby pieniądze na promocję swojej osoby wydawał na rozwiązywanie problemów Wyszkowa to żyłoby się dużo lepiej.
21 letni chłopaku
Dodane przez Cóż Zbigniew W, w dniu 08.07.2012 r., godz. 11.17
Ty jesteś bez grzechu i POstanowiłeś rzucać gów-em w ludzi, którzy w wolnym państwie w pokojowy sposób zademonstrowali swoje niezadowolenie. Nie POpierasz, to nie przeszkadzaj. Plujesz się, jak byś miał w tym jakiś interes. Twój młody wiek nie usprawiedliwia twojej naiwności. Cóż. "Włodarza darzę szacunkiem, bo robi wiele dla tego miasta", zrobił etacik dla 3 asystęta elektronika-informatyka (bardzo trafne), kolesiowi ze Skuszewa córkę na szkołę do Hryniewicza wsadził, namascił kolesia z POczty Warpasa, na tak POtrzebnego trzeciego burmistrza. Narobił się chłop, oj narobił. Dopytam- jesteś na paseczku u człowieka,którego tak bronisz?
Brawa dla Marka Głowackiego
Dodane przez prawica, w dniu 08.07.2012 r., godz. 11.29
Wyszkowska prawica ma wreszcie lidera z prawdziwego zdarzenia czyli Marka Głowackiego. I dlatego stać integrujących się mieszkańców na takie przemarsze różnych grup czy organizacji, imprez o pozytywnym przesłaniu. Ale można także zaprotestować np. przeciw wizycie Komorowskiego w Wyszkowie, gdyż podpisał wiele niekorzystnych dla społeczeństwa ustaw np. ustawę emerytalną czy propozycja wprowadzenia ograniczeń w manifestacjach ulicznych godzących w wolności obywatelskie
Dodane przez Aleksander, w dniu 08.07.2012 r., godz. 12.02
Polska to nie jest państwo wyznaniowe!!!
ZaTrooliło się!
Dodane przez Jan4P, w dniu 08.07.2012 r., godz. 12.07
Propagandy sukcesu mam dosyć. Michale M. z bandy gburmistrza starego pryka, zaślepiony jego POpulizmem i fanatyzmem, największego hipokryty, robisz młodzieńcze POpelinę. Odpowiedziałem ci twoim "językiem miłości". Jesteś tu potrzebny, dzięki tej polemice dowiaduję się nowych rzeczy o wspaniałości gburmistrza, jak o tym szkolnym etacie...Im ich wiecej, tym lepiej! Oczy się ludziom otwierają
Dodane przez Jan4P, w dniu 08.07.2012 r., godz. 12.11
"POlska to nie jest państwo wyznaniowe" masz rację troolu, "POlska to państwo uznaniowe" Urzędy pękają od "kompetętnych pracowników", na wszelkich szczeblach sami specjaliści z nadania.
Wyszków - czas na zmiany
Dodane przez prawica, w dniu 08.07.2012 r., godz. 13.07
Polska nie jest państwem wyznaniowym, ale Polacy, Ci wierzący i Ci niewierzący powinni docenić rolę Kościoła w historii Polski i co dla dla Polski zrobił i co zrobi. Jarosław Kaczyński jest wybitnym politykiem polskim ale od bylejakości w Wyszkowie, powiecie wyszkowskim nas nie uchroni. Dobrze, że w Wyszkowie są osoby, które są inteligentne, potrafi skupić wokół siebie osoby o pozytywnej energii. Wyszków miasto dumne, nie może być miastem postkomunistycznym.
Dodane przez lenka, w dniu 08.07.2012 r., godz. 13.10
Cała ta POpelina PO to tylko "by żyło się lepiej" kolesiom
Dodane przez Zyta, w dniu 08.07.2012 r., godz. 21.14
Witam nową, zapewne młodą "Zytę", albowiem "stara", czyli poprzednia nie pisuje pd tym nick-iem od ok. 6 lat. Staraj się "młoda"...staraj i bądź obiektywna.
haha
Dodane przez Michał M, 1M, w dniu 08.07.2012 r., godz. 22.05
Zostawiam was i wasze niby cięte riposty rozpętałem małą wojnę, aby zobaczyć, ilu pojawi się tu ludzi, którzy nie mają nic innego do roboty aniżeli krytykować i wytykać i stwierdzać że ta manifestacja była pokojowa. Szanowni Państwo, stąpajmy twardo po ziemi, religia katolicka to cyrk na kółkach a radio MA RYJA, to wysokich lotów występ w stylu Cyrk Zalewski. Zejdźmy wszyscy na ziemię, zajmijmy się normalnymi rzeczami rodziną, pracą, nie słuchajmy hipnozy na żywo, na antenie tego radia. Ja, młody chłopak, chciałem tylko wyrazić swoje niezadowolenie z powodu organizacji takiego marszu. Tak, przyznaję się bez picia, gardze gejami, jak i fanatycznymi wyznawcami. ale czemu od razu przypinac mi łatkę POpulisty? Aleksandrze, doceniam twój wpis, zgadzamy się chyba w poglądach, na Ciebie tez już niektórzy szykują widły ;)
do Zyta
Dodane przez Antoni, w dniu 08.07.2012 r., godz. 22.33
6 lat nieobecnosci? Życie nie znosi próżni. :)
Do Jakuba i Kuby zachaczając o Koło
Dodane przez Aster, w dniu 09.07.2012 r., godz. 12.29
Jakub czy też Kuba jak równiez do Koło - to słuchaj (słuchajcie) sobie tego Radia Maryja. Ale widać po Tobie (was) jak zawsze tą czysto katolicką dobroć i miłość do blićźniego - zwłaszcza po wypowiedziach na forum. Ale jak tu być gorszym do Rydzyka...? Jak widać udaje się Wam, pogratulowac nauczyciela.
Dodane przez Walec, w dniu 09.07.2012 r., godz. 13.19
Asterku to nie koncert życzeń. Her Tuska i uzurpatora do nazwiska i herbu jaśnie oświeconego prezydĘta nie przebije nawet ojciec dyrektor. Piszesz dużo o potrzebach dzieci. Przypomnij ludziskom co ostatnio płemier Tusk zafundował rodzinom. Poczawszy od POdniesienia stawki vat na art. szkolne, książki, ubrania z 5% do 25%! Zlikwidował ulgę prorodzinną i możnaby tak długo wymieniać. Zajmij sie Nergalem, na te pudło idą twoje Podatki.
Z Michałkakałka najemna szczekaczka
Dodane przez Gej, w dniu 09.07.2012 r., godz. 13.41
Michałkukałku "prowokatorze". Toś nas wszystkich detektywie podszedł. Chciałeś gamoniu zobaczyć, to żeś się chłopczyno naoglądał. Proponuję twardo stąpaj PO ziemi i weź się za uczciwą robtę. Dziś jeszcze gburmistrza w odwłok żeś nie POcałował? Mamy pierwszego zawodowego klakierka, który dużo robi dla gburmistrza, który dużo robi dla "nowoczesnego" Wyszkowa hehehe! Dla mnie Michałek to skwaśniały zgredzio.
A może referendum?
Dodane przez Andy, w dniu 09.07.2012 r., godz. 15.11
Nowoczesny Wyszków oczami dwudziestojednolatka. Żałosne dzieciństwo na wsi i efekty tego, ze miernota zachwyciła sie tą nowoczesnoscią. Zapraszam na skansen typu ul. Kościuszki. O innych zdobyczach cywilizacyjnych inni już pisali.
he
Dodane przez Jan4P, w dniu 10.07.2012 r., godz. 07.32
..."Ja, młody chłopak chciałem tylko wyrazic swoje niezadowolenie z powodu organizacji takiego marszu"... , inni marszem chcieli wyrazić swoje niezadowlenie z powodu takiego a nie innego POtraktowania TV "Trwam". Zarówno ty, jak i oni macie do swojego niezadowolenia "święte prawo". Na tym pajacu (daleko ci do klauna z cyrku Zalewskiego) polega demokracja. Zejdz na ziemię, znajdz sobie dziewczynę i załóż rodzinę, Tusk wam doPOmoże...
Zagubiony Michale
Dodane przez Maria, w dniu 10.07.2012 r., godz. 10.39
Młody człowieku zafascynowany burmistrzem (którym, mamy trzech?), bardzo zabolały mnie Twoje słowa mówiące, że: "religia katolicka, to cyrk na kółkach a radio MA RYJA, to wysokich lotów występ w stylu Cyrk Zalewski". (Mylą Ci się pojęcia -religia, to nie instytucja ani występ) Czy uważasz, że wychwalany przez Ciebie burmistrz podziela Twoje poglądy, myślisz, że jest zadowolony z takiego orędownika jak Ty? Moim zdaniem przynosisz mu więcej wstydu niż pożytku.
Wyszków budzi się.
Dodane przez Olek, w dniu 10.07.2012 r., godz. 14.25
Brawo organizacje kościelne,brawo Krystyna Pawłowicz, brawo klub Gazety Polskiej w Wyszkowie, brawo Marek Głowacki. Niech żyją wolne media, niech otrzyma koncesję telewizja TRWAM.
Do Walec
Dodane przez Aster, w dniu 11.07.2012 r., godz. 08.33
Walec - całkiem pasujący nic, ciężki, powolny i toczy się, to równiez dotyczy sposobu myślenia prezentowanego przez Ciebie. Jak byś nie potrafił czytać to ja nie jestem za Tuskiem ani za PO, to na marginesie. A gadanie na zasadzie że Tusk nie przebije Rydzyka to teoria z tych niejakiego Chruszczowa, gdy zapytany o prawa człowieka z ZSRR odpowiedział że w USA biją murzynów. Więc albo coś jest odbre albo złe i nie ma tu zasady gradacji, t.j. ktoś robi gorzej to ja moge źle aby niej gorzej od niego. SKoro jesteś tak zorjentowany gdzie idą moje podatki to zmien to i niech idą na potrzebujace dzieci byle nie na Rydzyków i jemu podobnych.
Dodane przez Walec, w dniu 11.07.2012 r., godz. 19.25
Ty zmień, jak jeteś taki zorientowany. Fajnie, że też nie jesteś za Tuskiem, resztę z ojcem Rydzykiem jesteśmy skłonni Ci wybaczyć. Dzieci u nas mają lepiej niż w Irlandii, jeszcze o tym nie słyszałeś?
Dodane przez anty trwam i radio maryja, w dniu 11.07.2012 r., godz. 19.40
na zdjęciu widać że w tym przemarszu idą same mochery zero młodych ludzi czyli zero przyszłości dla tych instytucji. Ludzie jeszcze z 50 lat i nikt nie pójdzie do kościoła
Do Walec
Dodane przez Aster, w dniu 12.07.2012 r., godz. 08.13
Walec - akurat Ty i Rydzyk to możecie mi wybaczać...ciekawe co? Dodam Ci, tylko jedno, że mało jeszcze widziałałeś bo są dzieci potrzebujące, a im należy się godne i nie głodne dzieciństwo. Dlatego wolę aby pieniądze np. moje mogły być przeznaczone dla nich niż dla takich dobrodziejów jak nie przymierzając Dyrektor Radia. Natomiast jeśli Ty wolisz dawać jemu kasę to jest Twój "KONCERT ŻYCZEŃ".
Dodane przez gery, w dniu 12.07.2012 r., godz. 09.10
Przykra konstatacja, Wyszkow to zaglebie pisowskiej ciemnoty i zaklamania. Nie jestem zwolennikiem zadnej z "modnych" opcji politycznych, ale to, co wyprawia sie w wyszkowskich kosciolach, to jak zadzumiona jest spolecznosc wyszkowska /na szczescie nie wszyscy/ przechodzi wszelkie oznaki zdrowego rozsadku, to wrecz choroba. Ludzie, co wy wyprawiacie, kogo wy bronicie? Jeszcze wam malo tej chamskiej indoktrynacji?Zacznijcie myslec samodzielnie...
Oświecone gery , astery, michały, mohery
Dodane przez Zbigniwew W, w dniu 12.07.2012 r., godz. 10.13
Jacy szczęśliwi, o marnowane pieniadze się nowocześniaki martwią! Nikt się nie zająknął, że przy PObudowie autostrad setki firm podwykonawczych zbankrutowało. Te buble PObiły rekordy kosztowe. Ilu pracowników tych firm zasili armię bezrobotnych, ile dzieci ucierpi... Palicie głupa "odwracając kota ogonem". Wyszków to zagłębie oświeconej PO plat(bez)formy. Co miesiąc trzech burmistrzów kosztuje nas ze 40 tys. zł! POdajcie mi przykłady na to, co dobrego zrobił Mróz, poza POsadzeniem kilku żonkili i drzewek. Zacznijcie mysleć samodzielnie michnikojady i łonetożercy
wsdtyd dla miasta ta cała demonstracja dziadków
Dodane przez wy wiecie kto..., w dniu 13.07.2012 r., godz. 16.55
Co wy chcecie osiągnąć? Chcecie władzy kosztem wolnej Polski, o którą i ja walczyłem, którą mamy wreszcie? Nie załapał się do żłoba jeden z drugim to robicie teraz starszym ludziom pranie mózgu i wmawiacie, że w wolnym kraju nie żyjemy? Czym jest dla was, wychowanych w komunie, wolność? Bezprawiem? Jak patrzę na te zdjęcia z waszej demonstracji, na te twarze, które widywałem niegdyś w pochodach pierwszomajowych, twarze starych komuchów, członków PZPR, niejednokrotnie i ORMO, dziś udających prawicę i "patriotów", a w rzeczywistości szumowiny, to mi się rzygać chce na taki widok. Przegraliście wybory 7 razy z rzędu, przegracie i ósmy, wam stare komuchy już Polska podziękowała. Żal tylko waszych dzieci i wnuków, którym zamiast pomóc, żeby mogły gdzieś pojechać w wakacje, wyrzucacie w błoto pieniądze na jakiegoś cwaniaka co pragnie władzy, robi was w konia, żyje sobie jak książe za pieniądze emerytów. Co wy chcecie po sobie pozostawić? Znów komunizm?
Quo Vadis Komuchy z Wyszkowa.
Dodane przez Albin Siwak, w dniu 14.07.2012 r., godz. 16.51
To wspaniałe, że w Wyszkowie można było zorganizować taki przemarsz. Prawica górą, oczywiście nie taka koncesjonowana jak Sobczak czy Warpas. Aż komuszki nie mogą uwierzyć co się stało.
Dodane przez POwalony, w dniu 16.07.2012 r., godz. 00.31
Za to w platfuuuormie sami prawi prawicowcy. Klan komuchów Jastrzębskich, Zbigniew Wisniewski pierwszy kacyk, Maciej Kowalski "wykształciuch", Mróz TPPRowiec' Reszta, to też dzieci zatwardziałych komuchów
co za bzdury
Dodane przez Platforma, w dniu 16.07.2012 r., godz. 15.15
Jastrzębskiego od dawna już niema, Wiśniewskiego nigdy nie było w PO, podobnie M. Kowalskiego, z którego wykształcenia robisz zarzut, ciekawe jakie masz sam. Mróz to chyba w przedszkolu musiał do tego TPPR należeć, bo już później tego nie było.
Dzieci twoim zdaniem ponoszą winę za rodziców?
Dodane przez Platforma, w dniu 16.07.2012 r., godz. 15.25
Ciekaw jestem które to dzieci tych komuchów, masz na myśli Marka Eychlera, któremu ojciec zapisał się na starość do PISu, jaka w tym wina Marka?
A świstak siedzi i zawija sreberka
Dodane przez as, w dniu 16.07.2012 r., godz. 20.40
A może Kopernik też nie należał do Platformy? A Sawicka?, Chlebowski? Palikot? Stefan? Kopacz? Radek "Wataha" Sikorski? A Bodzio Klich? A kto to jest Marek Eychler? Czy to nie ten od Bodio. Trudno się połapać.A Sławek Wróbel? A Zdzichu Mikołąjczyk? A Frąckiewicz? Może Jastrzębski nie ale pani Jastrzębska? A Rojek? A Grzegorz Nowosielski to nie Platforma? Toż to klon Donaldinha.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl