Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiWieści z parafii

(Zam: 28.06.2012 r., godz. 11.30)

[w:] „Wyszkowiak” nr 26/2012 z 26 czerwca 2012 r.

Parafia św. Idziego:
- Od poniedziałku trwają rekolekcje dla osób chorych samotnych i niepełnosprawnych. Rekolekcje są całodniowe z pełnym wyżywieniem, z możliwością korzystania z pomocy tłumacza języka migowego. Zakończenie w sobotę.
- W niedzielę 1 lipca po mszy św. o godz. 12.00 wyruszy marsz mieszkańców Wyszkowa i przybyłych delegacji z całego regionu popierający Telewizję Trwam i Radio Maryja, ubiegające się o przyznanie miejsca na multipleksie platformy cyfrowej.
- 8 lipca Biuro Rodziny Radia Maryja organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godz. 4.00. Koszt 55 zł. Zapisy w dzwonnicy lub pod numerem tel. 029/742 27 58.
- U progu zapowiedzianego przez Ojca Świętego Benedykta XVI Roku Wiary, poświęconego również Nowej Ewangelizacji, Zespół Konferencji Episkopatu Polski organizuje Pierwszy Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji. Odbędzie się w dniach 28-31 lipca br. i poprzedzi kolejną edycję inicjatywy ewangelizacyjnej „Przystanek Jezus”.
www.idzik.net
Parafia św. Wojciecha:
- W środę 27 czerwca wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
- W piątek 29 czerwca uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w dzień powszedni.
- W sobotę 30 czerwca o godz. 18.00 mszę świętą odprawi ks. bp Stanisław Stefanek i poświęci obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa.
- W miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma mszy o godz. 16.00. W czasie wakacji nie będzie także procesji w pierwsze niedziele miesiąca.
- 14 lipca pielgrzymka do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Oborach. Wyjazd o godz. 5.00. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.
- W sobotę 30 czerwca kończą się zapisy na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. W niedzielę 1 lipca o godz. 19.00 w salkach katechetycznych odbędzie się spotkanie organizacyjne. Jeszcze można się zapisywać.
www.wojciech-wyszkow.pl
Parafia Świętej Rodziny:
- W piątek przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.
- W niedzielę o godz. 10.30 msza św. rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego oraz rodziców, którzy pragną potomstwa, zaś o godz. 18.30 będzie sprawowana msza św. z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
- W niedzielę odbędzie się marsz poparcia dla mediów katolickich i telewizji Trwam. Rozpoczęcie marszu po mszy św. o godz. 12.00 przed kościołem św. Idziego.
- W wakacje nie będzie mszy św. w pierwsze niedziele miesiąca o godz. 15.00., także nie będzie czynna Poradnia Rodzinna.
www.rodzina-wyszkow.pl

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta