Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana

Ruch to zdrowie

Ikona
(Zam: 28.06.2012 r., godz. 11.42)

Już po raz kolejny w gminie Zabrodzie odbył się happening w ramach unijnego projektu „Szansa na 6”. Tym razem zorganizowany został na boisku Orlik pod hasłem „Ruch to zdrowie”.

Happening, który odbył się 6 czerwca, skierowany był do uczniów wieku 10-12 lat ze wszystkich szkół podstawowych z gminy Zabrodzie.
W jego trakcie organizowane były konkursy, animacje ruchowe, pokazy itp., wszystko po to, aby promować aktywność fizyczną. Dzieci mogły wziąć udział w takich zabawach jak np. przeciąganie liny, w którym bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta, zagadki i kalambury dotyczące aktywności sportowych, strzelanie bramek, slalom gigant – tor przeszkód. Wszystkie zabawy i konkursy prowadziła agencja Pro- Arte współpracująca z gminą. Ponadto odbył się pokaz taneczno-waleczny, czyli Capoeira, którą zaprezentowali rodowici Brazylijczycy. Pokazali uczniom podstawy tego tańca, a później poprosili o pokaz nabytych umiejętności i nagrodzili upominkami te osoby, które dobrze poradziły sobie w tańcu. Uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody, odbyło się też wspólne grillowanie.
I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl