Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraOrliki walczą o awans

(Zam: 21.06.2012 r., godz. 11.29)

Zespół Bugu Wyszków (rocznik 2001) występujący w lidze Orlików U11 jest bliski awansu do rozgrywek na szczeblu ogólnowojewódzkim. Podopieczni trenera Mariusza Szajczyka pokonali w pierwszym spotkaniu barażowym drużynę SEMP Ursynów 3:0.

W rozgrywkach ligowych grupy I Orlików U11 zespół Bugu Wyszków po bardzo dobrych występach zajął ostatecznie drugie miejsce w tabeli, uprawniające do gry w barażach o ligę ogólno mazowiecką. W tych rozgrywkach wyszkowianie walczyliby o ligowe punkty z tak znanymi zespołami jak stołeczne Legia czy Polonia. Rywalem zespołu trenera Szajczyka w barażach jest SEMP Ursynów. Pierwszy mecz z planowanego dwumeczu został rozegrany w niedzielę 17 czerwca na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie WOSiR w Wyszkowie. Gospodarze po dwóch bramkach Mateusza Karłowicza oraz jednym trafieniu Jakuba Wronkowskiego pokonali pewnie rywali 3:0, tym samym znacznie przybliżając się do awansu.
Bug Wyszków (2001R) – SEMP Ursynów 3:0
Bramki dla Bugu: M. Karłowicz (2), J. Wronkowski.
Bug: Czyż, Księżnik, Wronkowski, Wouters, Jasiński, Sztorc, Karłowicz, Wyszyński, Czabaj, Andrzejewski, Skoczylas, Deluga, Salwin, Mikołajczyk, Laskowski, Wiśniewski, Karczewski, Rogalski, Grzywacz, Król.
Rewanżowy spotkanie ze stołeczną drużyną zostanie rozegrane w środę 20 czerwca na stadionie SEMP Ursynów przy ulicy Koncertowej w Warszawie. Młodym piłkarzom z Wyszkowa życzymy powodzenia.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl