Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Przebudowa ul. Serockiej: pierwsze utrudnienia

Ikona
(Zam: 10.08.2010 r., godz. 07.05)

Ruszyła przebudowa ul. Serockiej. Na razie utrudnień w ruchu mogą spodziewać się piesi i użytkownicy ul. Kasztanowej.

Wzdłuż ul. Serockiej (na odcinku od wiaduktu w stronę Serocka) pojawiły się już tablice informujące o trwających pracach. Można także napotkać barierki i informacje dla pieszych o zamknięciu dla nich niektórych odcinków chodnika i poboczy. Póki co, trwają prace przygotowawcze oraz wycinka drzew rosnących wzdłuż ul. Serockiej.

Jak nas poinformowano w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z prowadzoną inwestycją zaplanowano zamknięcie dla ruchu ul. Kasztanowej od strony ul. Serockiej. Wjazd do niej będzie możliwy od ul. 3 Maja. Jezdnia ul. Serockiej z jednej strony będzie zwężona – po drugiej bowiem trwać będą prace.

Ich zakres jest szeroki – obejmuje m.in. wylanie nowej nawierzchni asfaltu na ul. Serockiej, budowę chodników, a także ronda na skrzyżowaniu z ul. Komisji Edukacji Narodowej. Wykonawcą prac jest firma Planeta z Warszawy, która zgodnie z umową podpisaną przez GDDKiA, ma zakończyć przebudowę do końca października.

J.P.

Komentarze

Budowa Serockiej
Dodane przez Sergcolt, w dniu 14.09.2010 r., godz. 16.55
Mieszkam przy remontowanej ulicy Serockiej i szlag mnie trafia jak ona jest remontowana. Jak są trwonione pieniądze podatników? Prace ziemne bez żadnej koordynacji. Najpierw się układa chodniki, kładzie przewody elektryczne do oświetlenia chodnika a później omijając przewody kopie się pod kanalizację burzową, gdzie tu logika. Po nowo wybudowanych chodnikach jeżdżą samochody skutecznie niszcząc je. Obrzeża chodników na połączeniach popękane i nadają się do wymiany. Czy ktoś poniesie odpowiedzialność finansową za marnotrawstwo materiału?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl