Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyPowiat w skrócie

(Zam: 14.06.2012 r., godz. 11.35)

[w:] „Wyszkowiak” nr 24/2012 z 12 czerwca 2012 r.

Pracodawcy muszą złożyć wnioski
Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, iż podmioty, które podpisały porozumienia w sprawie realizacji programu specjalnego „Bezrobotny to nie ja” ubiegające się o zawarcie umowy o zorganizowanie dwumiesięcznego stażu powiązanego z refundacją kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego powinny zgłosić się celem złożenia wniosków w terminie od 11 do 15 czerwca.
Sukces uczniów Technikum Gastronomicznego
26 kwietnia 2012 r. w Warszawie odbyły się eliminacje do IV edycji prestiżowego konkursu kulinarnego „Zgotuj sobie sukces” organizowanego przez MAKRO Cash and Carry Polska. Uczniowie Zespołu Szkół nr1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie Dawid Bugajewski i Daniel Wrzosek pod opieką Bogusławy Pawelskiej-Kozon z sukcesem reprezentowali szkołę i dostali się do półfinału konkursu, który odbędzie się jesienią.
Jestem szefową
15 maja 2012 r. ruszyła III edycja konkursu „Jestem szefową” – wspólna inicjatywa pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania i ministra edukacji narodowej realizowana w partnerstwie z przedstawicielstwem komisji europejskiej w Polsce. Celem konkursu jest przełamywanie stereotypów dotyczących kobiet i władzy oraz promowanie pozytywnego wizerunku kobiet – liderek wśród młodzieży. Skierowany jest do uczennic I i II klas szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zainteresowanych wzmacnianiem swoich zdolności przywódczych. Prace konkursowe należy przesłać do 18 czerwca, uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 12 września w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Oprac. I.S.

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl