Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaPiknik rodzinny w Lucynowie

Ikona
(Zam: 14.06.2012 r., godz. 11.37)

W Lucynowie 10 czerwca odbył się piknik rodzinny. Można było spędzić niedzielne popołudnie w miłej atmosferze. Na dzieci czekały stoiska z zabawkami i ulubionymi przysmakami, jak wata cukrowa, dorośli mogli liczyć na ciepły posiłek z grilla.

Wśród gości byli m.in. dyrektor SP w Lucynowie Elżbieta Królikowska, dyrektor PSP w Kicinach Maria Kaczmarczyk, radni Elżbieta Piórkowskai Jan Abramczyk, Dorota Wojtkowska, zastępca burmistrza Adam Mróz, sołtys wsi Tumanek Elżbieta Powierża. Zebrani bawili się przy muzyce, dzieci chętnie korzystały z możliwości przejażdżki na konikach z Rancza Deskurów Jerzego Kuśmierczyka, ponadto dla przybyłych przygotowano konkursy i loterie. Organizatorem pikniku, który wiązał się z odpustem w parafii pw. św. Antoniego, byli parafia oraz sołtys Kazimiera Białek – Rada Sołecka i sołectwo Lucynów. Na scenie wystąpiły dzieci z kl. VIa z SP w Lucynowie. Z pomocą Urszuli Kalaty przygotowały i przedstawiły program pt. „Miłość niejedno ma imię”, nad którym pracowały w ramach projektu unijnego „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju”.
E.E.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl