Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 czerwca 2022 r., imieniny Maryli, WładysławaNajlepsi w powiecie

(Zam: 12.10.2010 r., godz. 11.34)

W środę 22 września rozstrzygnięty został powiatowy etap mazowieckiego konkursu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów organizowany przez KRUS. I miejsce wywalczył radny gminy Somianka, Krzysztof Rakowski z Wielęcina.

W konkursie zorganizowanym przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie, PT KRUS w Wyszkowie i Starostwo Powiatowe powiatu wyszkowskiego udział wzięło trzech rolników, laureatów pierwszych miejsc konkursu gminnego. Byli to mieszkańcy gmin Somianka, Brańszczyk i Długosiodło. Miejsce pierwsze i awans do etapu wojewódzkiego, który zostanie rozstrzygnięty na jesieni w Warszawie, wywalczył Krzysztof Rakowski z Wielęcina, drugie zajęła Iwona Kalwara z Ostrykołu Dworskiego, zaś trzecie Teresa Kulesza z Budykrza.

Nagrody laureatom wręczył kierownik PT w Wyszkowie Janusz Poziarski, pracownik prewencji Magdalena Banasiak oraz Jerzy Ausfeld – naczelnik wydziału ochrony środowiska i rolnictwa Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.

Celem konkursu jest upowszechnianie wśród rolników wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska i życia w gospodarstwie rolnym, a w przyszłości zapobieganie wypadkom oraz zmniejszenie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanych działalnością rolniczą.

Opr. I.S.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl