Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaWKS przegrał i spadł z podium

(Zam: 14.06.2012 r., godz. 11.54)

W wyniku dosyć niespodziewanej przegranej WKS-u Rząśnik z GKS-em Dąbrówka w ostatniej kolejce rozgrywek A-klasy, podopieczni trenera Łukasza Zalewskiego, którzy mają za sobą świetną rundę wiosenną, zajęli ostatecznie ,,tylko” czwarte miejsce w rozgrywkach.

Mecz został rozegrany w sobotę 9 czerwca na stadionie w Rząśniku. Goście z Dąbrówki objęli prowadzenie już w 4. minucie. Szereg błędów rząśniczan wykorzystał Tomasz Bylak otwierając pewnym strzałem wynik spotkania. Gospodarze od razu rozpoczęli odrabianie strat, GKS zaś nastawił się na kontry. W 39. minucie Robert Gałązka po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki. Ponownie błędy w defensywie gospodarzy wykorzystał Bylak. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0.
Po zmianie stron gospodarze wszystkie swoje siły rzucili do ataku, próbując odwrócić niekorzystny rezultat. W 54. minucie grający trener WKS-u, Łukasz Zalewski, zdobył mocnym strzałem z rzutu wolnego bramkę kontaktową. Wydawało się, że miejscowi mają na tyle dużo czasu, aby nie tylko odrobić straty, ale również wygrać to spotkanie. Dwukrotnie bliski zdobycia gola był Paweł Ciemerych, dwukrotnie jednak minimalnie chybił. Bliski pokonania golkipera gości był również Dawid Zalewski, jednak jego strzał głową był nieskuteczny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 1:2 na korzyść Dąbrówki, wskutek czego WKS musiał ustąpić miejsca na podium rozgrywek ligowych drużynie Dębu Wieliszew.
WKS Rząśnik – GKS Dąbrówka 1:2 (0:2)
Bramka dla WKS-u: Ł. Zalewski 54.
WKS: R. Gałązka (46. Ł. Rogulski) – Ł. Abramczyk, Ł. Zalewski, D. Zalewski, Ł. Golianek – A. Akier, P. Osowiecki, Ł. Gałązka, A. Borek (62. A. Ciemerych) – P. Ciemerych (83. B. Szurawski), G. Abramczyk.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl