Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaBezpieczni „Niechronieni”

Ikona
(Zam: 12.10.2010 r., godz. 11.48)

Dwadzieścia jeden mandatów karnych, osiemnaście pouczeń oraz trzy wnioski o ukaranie do sądu – tak zakończyły się działania pod hasłem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

W związku z nadejściem jesieni i coraz krótszym dniem policjanci ruchu drogowego wspomagani przez służby prewencji rozpoczęli cykl działań profilaktycznych „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mają one poprawić bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motocyklistów.
Pierwsze działania odbyły się 6 października na terenie całego powiatu. Policjanci skontrolowali czternastu kierujących samochodami, pięciu rowerzystów i dwudziestu pięciu pieszych. Na kierujących samochodami nałożyli dziewięć mandatów, zastosowali cztery pouczenia i sporządzili jeden wniosek o ukaranie do sądu. Pouczyli pięciu rowerzystów, a na pieszych nałożyli dwanaście mandatów (przede wszystkim za przechodzenie w miejscu niedozwolonym i niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej), sporządzili dwa wnioski i zastosowali dziewięć pouczeń. Działania te będą kontynuowane do końca roku, co najmniej raz w tygodniu.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl