Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2020 r., imieniny Aurelii, Balbiny

XV Otwarty Turniej Brydża Sportowego

(Zam: 22.03.2012 r., godz. 09.58)

W niedzielę 18 marca w Gościńcu ,,Pod Jesionem” rozegrany został XV Otwarty Turniej Brydża Sportowego o ,,Puchar Burmistrza Wyszkowa”. Zwyciężyła para z Warszawy: Włodzimierz Buze i Wiesław Andruk. Najlepszy duet z Wyszkowa, Marek Hoser i Wiesław Lubański, uplasował się na czwartym miejscu.

Turniej został zorganizowany przez Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji przystąpiło 26 par graczy, którzy reprezentowali Warszawę, Wołomin, Węgrów, Łochów, Płock, Pruszków, Piaseczno, Ciechanów oraz Wyszków. Po kilkugodzinnej rywalizacji pierwsze miejsce przypadło parze z Warszawy, którą tworzyli Włodzimierz Buze i Wiesław Andruk. Drugie miejsce zajął duet z Pruszkowa: Tomasz Paluchowski, Stanisław Stachlewski. Miejsce trzecie przypadło kolejnej parze ze stolicy: Andrzejowi Klikowi i Edwardowi Krusiewiczowi. Najlepsza wyszkowska para uplasowała się na czwartym miejscu, a tworzyli ją Marek Hoser i Wiesław Lubański.
Duety, które zajęły miejsca 1-3 w nagrodę otrzymały puchary, nagrody rzeczowe oraz nagrody pieniężne wypłacane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Brydża Sportowego. Najlepsza wyszkowska para otrzymała pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie nagrody w imieniu burmistrza Wyszkowa wręczał dyrektor WOSiR, Marek Wiśniewski. Turniej sędziował Włodzimierz Rutkowski z PZBS.

opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl