Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2022 r., imieniny Joanny, ZuzannyKronika policyjna

(Zam: 28.09.2010 r., godz. 10.23)

[w:] „Wyszkowiak” nr 39/2010 z 28 września 2010 r.

Z podwójnym zakazem
Policjanci ruchu drogowego w sobotę zatrzymali do kontroli w Wyszkowie na ul. 3 Maja mieszkańca gminy Obryte, który kierował samochodem, mając aktywne dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Tym razem odpowie za niestosowanie się do postanowień sądowych.

Wjechał do rowu
Jazda pod wpływem alkoholu doprowadziła do utraty kontroli nad pojazdem. Kierujący fordem na łuku drogi zjechał do rowu. Mężczyzna był nietrzeźwy – miał 3,16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w Porządziu.

Płonęły samochody
W piątek między godz. 19.00 a 20.00 doszło do dwóch pożarów samochodów, których przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Do pierwszego doszło w Ojcowiźnie, gdzie zapalił się fiat uno. Natomiast w Wyszkowie na osiedlu Polonez spłonął fiat 126p.

Włamania do domków letniskowych
Puszka piwa o wartości pięciu złotych była przedmiotem kradzieży z włamaniem do przyczepy kempingowej na działce letniskowej w Starym Bosewie. Sprawcy dostali się do wnętrza po wybiciu szyby w oknie.
Tego samego dnia mieszkaniec Warszawy powiadomił policję o włamaniu do jego domku letniskowego i garażu w Basinowie. Złodzieje ukradli zegar kominkowy, a z garażu zniknęła szlifierka kątowa, wiertarka i tarcza do cięcia metalu. Właściciel ocenił straty na kwotę pięciuset złotych.

Odkryto wrak
Rankiem 20 września w lesie koło Basinowa odnaleziono wrak spalonego samochodu. Okazało się, że jest to fiat punto skradziony na terenie działania komendy w Jadowie.

Cztery czy dwieście?
3 złote i 80 groszy – to wartość dwóch piw, jakie usiłował we wtorek skraść z jednego ze sklepów przy ul. Sowińskiego 50−letni mieszkaniec Wyszkowa. Pracownicy zatrzymali mężczyznę i zgłosili sprawę na policję. „Amatora” piwa ukarano mandatem karnym w wysokości dwustu złotych.

Pożar w Tulewie
W poniedziałek o godz. 11.39 dyżurny został powiadomiony o pożarze stodoły w Tulewie. Spaleniu uległo jedno z pomieszczeń budynku, w którym znajdowało się zboże i narzędzia elektryczne. Prawdopodobną przyczyna pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Poszkodowany ocenił straty na tysiąc pięćset złotych.

Ponad trzy promile
3,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 42−letni mieszkaniec gminy Długosiodło, którego zatrzymali do kontroli policjanci z lokalnego posterunku policji.

Butle za dwa tysiące
W niedzielę w Przykorach ze stojaka skradziono dwanaście butli gazowych o wartości 1830 złotych.

Pożar na poddaszu
W niewyjaśnionych okolicznościach zapaliło się poddasze w domku letniskowym należącym do mieszkańca Warszawy. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w Starym Bosewie. Poszkodowany ocenił straty na tysiąc złotych.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl