Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

Tragedie z udziałem rowerzystów

Ikona
(Zam: 22.03.2012 r., godz. 11.00)

Na drogach powiatu wyszkowskiego doszło do dwóch poważnych wypadków z udziałem rowerzystów, jeden z nich zakończył się śmiercią sześćdziesięciosześcioletniej mieszkanki Wyszkowa. Drugi z kierowców jednośladów, z poważnymi obrażeniami, został przetransportowany helikopterem do warszawskiego szpitala.

Sześćdziesięciosześcioletnia mieszkanka gminy Wyszków kierująca rowerem wymusiła pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z BMW. Rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Dwudziestopięcioletni kierowca doznał obrażeń w postaci wybicia barku oraz ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala. Do wypadku doszło 17 marca w Kręgach. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.
W poniedziałkowy poranek (ok. godz. 8.15) kierowca ciężarowego volvo jadąc mostem kołowym na rzece Bug w kierunku Rybienka Leśnego potrącił sześćdziesięciotrzyletniego rowerzystę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na mężczyznę. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał zmiażdżenia obu podudzi. Mężczyzna został przetransportowany helikopterem do szpitala w Warszawie.

Oprac. E.R.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

Dodane przez golem, w dniu 23.03.2012 r., godz. 22.42
Gościu zmarł
Dodane przez Jan4P, w dniu 25.03.2012 r., godz. 08.25
Wielu ludzi wolałoby na drugą stronę Buga jeździć mostem kolejowym. Jeszcze w latach 70tych był pomysł puszczenia kładki dla pieszych i rowerzystów. nasza wspaniała PKP jednak sie nie zgadza. W tyłku mają nasz bezpieczeństwo a ostatnia katastrofa kolejowa tylko to potwierdza.
Dodane przez tomasz, w dniu 26.03.2012 r., godz. 16.21
ja modszy tez kiedys skakalem z roweru na chodnik na moscie bo kierowca z tira mial w tyle ze mnie zgniata.bo to raptem kilkadziesiat sekund zeby za rowerem jechac a tak zycie stracone.jak remontowali most mogli zdjac jeden chodnik a poszezyc drugi mozna by sie bylo mijac a nie przeskakiwac.
Dodane przez k, w dniu 27.03.2012 r., godz. 10.08
zedy na moscie na chodniku nie mogle sie dwa wozki minac powinien byc jeden szerszy chodnik nie dwa waskie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl