Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiWielkie otwarcie Galerii Wyszków

Ikona
(Zam: 10.08.2010 r., godz. 07.15)

Już w środę, 11 sierpnia otwarta zostanie długo oczekiwana Galeria Wyszków. Od godz. 10.00 mieszkańcy Wyszkowa i okolic będą mogli robić zakupy w nowym centrum handlowym. Ponadto, z okazji otwarcia właściciel przygotował wiele atrakcji.

Budowa Galerii Wyszków rozpoczęła się we wrześniu 2006 roku. Przez cztery lata na oczach mieszkańców powstawał budynek, który był zapowiedzią miejsca wyjątkowego. Jednak, jak mówi właściciel Ryszard Łukasiuk, nie obyło się bez przeszkód.

– Przez cały czas napotykaliśmy na jakieś problemy i trudności. W trakcie budowy podrożały materiały budowlane, potem nastąpił kryzys. Tym bardziej więc cieszę się, że udało się dobrnąć do końca – opowiada.

Galeria Wyszków to nowoczesne i wielofunkcyjne centrum handlowe. Obiekt tworzą cztery kondygnacje o łącznej powierzchni ok. 11 500 m kw. Pod nimi będzie się znajdować podziemny parking ze stu sześcioma miejscami. Zaparkować będzie można też przed budynkiem, gdzie jest czterdzieści stanowisk na samochody. Cały obiekt będzie klimatyzowany, wentylowany i monitorowany. Niedawno przed Galerią wybudowano ulicę, która klienci będą do niej wjeżdżać. Na razie to droga jednokierunkowa z wjazdem od ul. 11 Listopada, ale w przyszłości ma być połączona z ratuszem.

W Galerii odnajdziemy butiki z odzieżą, obuwiem, nie zabraknie również miejsc, gdzie będzie można zjeść lub napić się kawy, czy kącika dla dzieci.

Największą powierzchnię w centrum handlowym zajmie sklep spożywczy Stokrotka (przeniesiony z Galeo), która będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 6.30-22.00, zaś w niedzielę 9.00-19.30.

Pozostałe lokale będzie można odwiedzać w godzinach 10.00-20.00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę 10.00-18.00. Działać tu będą: Reserved, House, Cropp, Quiosque, Miss Trendy, Butik, Wójcik, Amber – moda męska, Campus, Awis – obuwie, Świat Obuwia, sklep oferujący produkty takich marek, jak Gatta, Wola czy Triumph. Ponadto odnajdziemy drogerię, sklep z alkoholami, aptekę, PKO Bank Polski, pralnię chemiczną, solarium, sklep z biżuterią, biuro podróży, biuro rachunkowe, salon Play, Polsat. Nie zabraknie także miejsc, gdzie będzie można po zakupach spocząć i coś zjeść. Do dyspozycji klientów będzie pizzeria Gaga, kawiarnia Granell Cafes, zaś dla najmłodszych przygotowany zostanie plac zabaw dla dzieci Jaś i Małgosia.

Niestety, w dniu otwarcia nie wszystkie miejsca będą dostępne dla klientów. Ryszard Łukasiuk wciąż jest w trakcie podpisywania umów z nowymi najemcami i, jak zapowiada, do końca miesiąca już wszędzie będzie można robić zakupy.

Otwarcie galerii odbędzie się w środę, 11 sierpnia o godz. 10.00, wcześniej właściciel zaplanował spotkanie dla VIP-ów. Zaproszone zostały m.in. władze samorządowe, przedstawiciele współpracujących firm, najemcy. Tradycyjnie zaplanowano przecięcie wstęgi, poświęcenie obiektu oraz niespodzianki dla odwiedzających.

– Galeria Wyszków będzie korzyścią dla miasta i jej mieszkańców. Teraz nie będzie trzeba jeździć na zakupy do Warszawy – podsumowuje Ryszard Łukasiuk.

I.S.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta