Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, TeodoraAkademia Młodego Piłkarza w Wyszkowie

(Zam: 05.10.2010 r., godz. 11.23)

W Wyszkowie już w następnym tygodniu rusza nowa inicjatywa dla najmłodszych mieszkańców powiatu – Akademia Młodego Piłkarza. Prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 10 roku życia.

Akademia Młodego Piłkarza ,,GOOL” to całkiem nowa w naszym mieście, a wypróbowana już w Wołominie sportowa inicjatywa, skierowana w stronę najmłodszych dzieci. Organizuje ją uznana już firma Premier Sport. AMP wzoruje się na angielskich szkółkach piłkarskich, w których szkolenie sportowe łączy się z dobrą zabawą. Różnorodne gry mają za zadanie rozbudzić aktywność fizyczną i potrzebę ruchu wśród najmłodszych. Pomagają również zagospodarować wolny czas dziecka jego rodzicom. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów i instruktorów piłki nożnej. Treningi będą odbywać się 2 razy w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 ul. Matejki w Wyszkowie. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 12 października o godzinie 17.00 w SP nr 2. Oprócz treningów na uczestników AMP czekają również wyjazdy, obozy sportowe, turnieje oraz wiele innych atrakcji. Akademia Młodego Piłkarza to całkowicie nowe przedsięwzięcie w naszym mieście. Zaniedbana do tej pory dziedzina szkolenia sportowego najmłodszych ma w końcu szansę wypłynięcia na szerokie wody. Działalność AMP oraz jej osiągnięcia będziemy na bieżąco relacjonować.
Zapisy do AMP na stronie internetowej: www.premiersport.pl. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: 604 814 806.

Akademia Gimnastyki Artystycznej
W najbliższym tygodniu w naszym mieście rusza również najnowszy pomysł firmy Premier Sport, czyli Akademia Gimnastyki Artystycznej – AGA Gymnastic. Akademia ma łączyć w sobie zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki artystycznej i akrobatyki. Są one przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w wieku 5-10 lat. Pierwsze zajęcia (otwarte dla wszystkich), odbędą się w sobotę 9 października o godz. 13.00 w ZDZ w Wyszkowie ul. KEN 2 (wejście od strony ul. 3 Maja). AGA zaoferuje najmłodszym rozwijające organizm i koordynację ruchową zajęcia, które prowadzić będzie krajowa elita w dziedzinie gimnastyki artystycznej. Jedyną wadą Akademii jest ograniczona liczba miejsc. Szczegółowe informacje o zapisach znajdują się na stronie www.premiersport.pl.
Obie Akademie są z pewnością czymś zupełnie nowym w Wyszkowie. Doświadczenia organizatorów w podobnych przedsięwzięciach w miastach takich jak Wołomin czy Kobyłka nakazują sądzić, że oferty trafią na podatny grunt również w naszym mieście. Życzymy organizatorom powodzenia, a najmłodszym uczestnikom obu przedsięwzięć dużo dobrej i przede wszystkim zdrowej zabawy.

opr. Turu

Komentarze

nowa inicjatywa
Dodane przez Jacek, w dniu 15.10.2010 r., godz. 22.04
jestem ojcem 3,5 letniego "piłkarza" który nie rozstaje się z piłką zostało mu nie całe pół roku i zobaczymy! Jest wizja czegoś ciekawego w naszym mieście (choć mieszkam pod wyszkowem) - nareszcie, będę monitorował działania AMP, z ciekawości wszedłem na ich stronę - piłka dla dzieci kręci się nieźle, tekst tekstem ale widać na zdjęciach rozchachane, uśmiechnięte dzieci - jednak wyszków to wyszków.... mam nadzieję że się przyjmie i tu. powodzonka

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta