Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana

Wygrana z MKS-em Ciechanów

(Zam: 08.02.2012 r., godz. 10.16)

W sobotę 28 stycznia Bug Wyszków rozegrał pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Rywalami podopiecznych trenera Andrzeja Prawdy byli ich ligowi przeciwnicy, piłkarze MKS-u Ciechanów. Bug wygrał 3:0. Drugi mecz kontrolny (z Olimpią Zambrów) nie został rozegrany z powodu zbyt dużych mrozów, jakie w ostatnim czasie nawiedzają cały kraj.

Mecz z MKS-em Ciechanów został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie. Bug rozpoczął spotkanie w dosyć eksperymentalnym składzie, w którym znaleźli się m. in. piłkarze występujący do tej pory w zespołach juniorskich, Robert Nogaj i Tomasz Cichocki.
Od początku spotkania dominował Bug. W 15. minucie bardzo ładnym strzałem z dystansu popisał się Łukasz Kowalczyk. Odbita od poprzeczki piłka wyraźnie przekroczyła linię bramkową, sędzia nie uznał jednak trafienia wyszkowskiego snajpera. W 25. minucie arbiter nie miał już jednak żadnych wątpliwości. Zamieszanie w polu karnym zespołu z Ciechanowa wykorzystał Jarosław Sochocki i strzałem z kilku metrów pokonał golkipera MKS-u. Do końca pierwszej połowy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Bugu.
W drugiej połowie nadal przeważał wyszkowski zespół. W 62. minucie do bramkę zdobył Cichocki, który pokonał bramkarza rywali strzałem w długi róg bramki. W 81. minucie trzecie trafienie dołożyła inna nadzieja wyszkowskiej piłki, Łukasz Kamiński, który wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Szali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bugu 3:0.

MKS Ciechanów – Bug Wyszków 0:3 (0:1)

Bramki dla Bugu: J. Sochocki 25., Ciechanów. Cichocki 62., Ł. Kamiński 81.
Bug: Ł. Derejko (75. – Ł. Sosnowski) – R. Nogaj, M. Maciak, A. Chukwuemeka, Ł. Szala – K. Gerek (70. – J. Rejnuś), J. Sochocki, M. Elota, A. Rajczak (70. – K. Skoczeń) – Ł. Kowalczyk (60. – Ł. Kamiński), A. Rowicki (60. – T. Cichocki).
Kolejny planowany sparing, tym razem przeciwko III-ligowej Olimpii Zambrów, został odwołany z powodu zbyt niskiej temperatury powietrza (mecz miał się odbyć w sobotę 4 lutego w Zambrowie). W najbliższym tygodniu nasz zespół ma zaplanowane dwa mecze sparingowe. W pierwszym z nich, w środę 8 lutego, Bug ma się zmierzyć na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów (IV liga). W sobotę 11 lutego wyszkowski zespół będzie natomiast podejmowany przez Żyrardowiankę Żyrardów.

Turu, źródło: www.mksbugwyszkow.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl